Dyskusja o wersji 1.87

Status
Zamknięty.

DeletedUser7795

Guest
Tak jak @HuanMing kazała, przesiadłem się na przeglądarkę Cyberfox. Działa lepiej niż Mozilla.

@Fatherland ale byłaby akcja gdyby ten błąd z niemożnością wejścia do menu budowy był obecny do następnej aktualizacji :haha:
 

DeletedUser8110

Guest
Jeśli historia w dalszym ciągu się pojawia, to bardzo możliwe, iż udało się jedynie ograniczyć występowanie błędu.
Po wykonaniu jakich czynności się ona pojawia?

potwierdzam, również nie mogę wejść do menu budowy z przeglądarki
Powinna pomóc aktualizacja Flasha do najnowszej wersji.
W przypadku używania przeglądarki Maxthon, może ona wymagać jeszcze aktualizacji danych o Flashu. W tym celu konieczne jest pobranie tego pliku http://www.maxthon-fr.com/site/files/Mx_En_Updater.exe

Po pobraniu i uruchomieniu, wystarczy kliknąć przycisk "Install" nie wprowadzając żadnych zmian. Przeglądarka koniecznie musi być wyłączona na czas instalacji, aby można było zaktualizować informacje o zainstalowanym Flashu.
 

DeletedUser8110

Guest
To, iż błąd występuje wciąż na becie, niestety nie oznacza, iż został zgłoszony. W momencie tworzenia ogłoszenia wciąż dostępna była informacja, iż powinien zostać usunięty.
Wszelkie informacje dotyczące tego, w jakich przypadkach błąd mimo poprawek się pojawia, będą bardzo przydatne. :)
 

DeletedUser15643

Guest
A mi sie mobilna wersja po wczorajszej aktualizacji non stop wiesza. Moze ktos to potwierdzic?

u mnie wszystko ok

(Samsubg Galaxy Tab 10.1, Android 4.0.4, FoE wersja 1.86)



edit:
aha, jeszcze nie zaktualizowałem :) - zaraz to zrobię

wersja 1.87: pomimo wykonywania różnych dziwnych operacji jak na razie nie udało mi się doprowadzić do zawiechy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
A mi sie mobilna wersja po wczorajszej aktualizacji non stop wiesza. Moze ktos to potwierdzic?
Proszę o szczegółową informację w Supporcie w jakich momentach aplikacja się zawiesza wraz z informacją z jakiego urządzenia korzystasz.
 

DeletedUser13695

Guest
Mi historia wydarzen wyskakuje za kazdym razem jak wejde w miasto gracza i wroce na swoje włości :) Irytujące ale można z tym grac . Widząc problemy u innych graczy to historia wydaje sie nie byc problemem .
 

DeletedUser7112

Guest
siorprajs:
po co jest beta?

siorprajs:
jakość grywalności w FoE sie poprawia czy pogarsza?
 

DeletedUser8110

Guest
Niestety, nie każdy błąd uda się wyłapać na becie. Nie wszystkie też na becie się pojawiają. :)
@Yodus - zdefiniuj "jakość grywalności".

Na szczęście mamy jednak masę Graczy, którym zależy na poprawie jakości gry, którzy bardzo prędko wyłapują i zgłaszają błędy. :)

@KUKI83 Dzięki za info!
 

DeletedUser7112

Guest
siorprajs,
jasne. tylko po co zgłaszać? żeby dostać info: "pracujemy nad tym"? I nic sie nie zmienia. Ewentualnie coś po pół roku sie zmieni?
Ewentualnie się zmieni.

Jakość grania = albo jest lepiej niż było albo gorzej. Zaczniemy się bawić w semantykę? Naprawde?

"wyskakujaca historia" to efekt niechlujnego kopiowania a nie nagłego błędu wynikającego ze sprzężenia jakiejś nowo dodanej funkcji.

wnioski nasuwają sie same: albo nieźli członkowie zespołu przeszli do nowych projektów Inno a zostali "stażysci"
albo z Inno odejszli nieźli i ich ni ma.

zostaje biedny support który musi durnymi formułkami i naginającymi zdrowy rozsądek interpretacjami wyjaśniać takie czy inne wtopy Inno.
z jednej strony współczuje, z drugiej traktuje to jako pokazanie mi tradycyjnego znaku przyjaźni w postaci wyprostowanego palca.
 

DeletedUser8110

Guest
Jakość grania = albo jest lepiej niż było albo gorzej. Zaczniemy się bawić w semantykę? Naprawde?
Patrząc na zgłoszenia czy komentarze na forum, wygląda na to, iż z czasem coraz mniejsza ilość Graczy doświadcza np. wolnej czy zawieszającej się gry, w związku z tym pozostaje stwierdzić, że jest coraz lepiej. :)

jasne. tylko po co zgłaszać? żeby dostać info: "pracujemy nad tym"? I nic sie nie zmienia. Ewentualnie coś po pół roku sie zmieni?
Ewentualnie się zmieni.
Warto zgłaszać głównie dlatego, że dzięki temu jesteśmy świadomi jak wielu Graczy dotyka dany błąd oraz możemy zebrać dodatkowe informacje, które mogą pozwolić go szybciej wyeliminować. Nie każdy błąd da się usunąć od razu, usuwane są jednak one tak szybko jak jest to możliwe. Wszystko zależy od listy priorytetów w danym momencie. Zwłaszcza usunięcie drobnych usterek może mieć niewielki priorytet.

Proszę również o nie wyciąganie daleko idących, aczkolwiek absolutnie nie mających nic wspólnego z prawdą wniosków. :)

Co do okna historii wydarzeń - jak już wspomniałam, jej pojawianie się zostało ograniczone, więc co najmniej częściowo błąd udało się usunąć. Na ten moment proszę o informację kiedy się jej jednak zdarza pojawiać, żebyśmy mogli do końca wyeliminować usterkę.
 

DeletedUser

Guest
napisałem do supportu w sprawie braku dostępu do wszystkich funkcji w grze po aktualizacji , w odpowiedzi dowiedziałem się że jest to wina flasha , który jest przestarzały :p

na becie już są kolejne aktualizacje i gra na maxthonie robi , na pl nie ! :mad:
pl.png
beta 1.png

czy ktoś robi ze mnie ? .... no właśnie :mad:

dodatkowo występuje błąd gdy na górnym magazynku wojska chcę "wyleczyć" za diaxy którąś jednostkę to po wykonaniu tego stan wojska załadowanego na górny pasek powraca do poprzedniego stanu rzeczy ! np poprzednio robiłem walkę wojskiem z post-modern , aktualnie ładuję wojsko z współczesności i mam zamiar "wyleczyć" np 1 czołg , gdy to zrobię , momentalnie górny pasek ładuje się wojskiem z post-modern ! oczywiście czołg z współczesności został wyleczony jednak trafił na dolny pasek armii wraz z pozostałymi jednostkami
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Fatherland

Książę
Ty nie pisz nic o błędach z diaxami bo teraz będą to robić kolejny miesiąc a nic innego nie zrobią...

taki żarcik, sarkazm jak i jeden post powyżej - siorprajs: "Patrząc na zgłoszenia czy komentarze na forum, wygląda na to, iż z czasem coraz mniejsza ilość Graczy doświadcza np. wolnej czy zawieszającej się gry, w związku z tym pozostaje stwierdzić, że jest coraz lepiej. :)"
- nie było to nawet jeden gram śmieszne

1. aplikacja mobilna chodzi coraz wolniej (tak, "resetowełem, czyściłem")
2. zawiesza aplikacje gdy wchodzę do drzewka, gdy odkrywam technologię
3. zawiesza gdy zbieram produkcję
4. zawiesza gdy wrzucam armię do okna wyboru - zamarza ekran i koniec

5. mam najnowszą wersję flasha - menu budowy nie działana maxtonie
6. co to jest za plik pod linkiem który polecasz? kto go zrobił? maxhton? ma certyfikat? ręczysz że jest bezpieczny? to plok wykonywalny .exe - co razem z nim wchodzi, ktoś z supportu sprawdził? jeśli tak, to proszę napisać, że jest bezpieczny (po sprawdzeniu) a najlepiej napiszczie co trzeba w ustawieniach zmienić maxthona żeby zaktualizowało tą informację samo bez teo pliku nie wiadomo jakiego pochodzenia - jeśli się mylę, proszę mnie i innych poinfromować co to jest za plik - oczywiście, że mogę się mylić, więc liczę że rozwiejecie moje wątpliwości
7.przeglądarke maxthon również mam najnowszą - brak dostepnych aktualizacji
8.menu budowy przestało działać zaraz po wgraniu nowej wersji gry
9. i prosze nie pisać że jest coraz mniej błędów bo jest to hipokryzja - okno wydarzeń dalej wyskakuje, pasek dalej się przewija po usunięciu znajomego - naprawiane było sto razy

ulepszenia?
10. ile mam towaru danego w menu - teraz w handlu oferty wystawiam dłużej niż kiedyś bo musi się odsiwezyc lista i zwiesza
11. mame gvg dalej wywala - ulepszona? wchodze do jednej epoki do drugiej już nie mogę bo zwiesza grę - trzeba odświerzać grę
12. menu pereł do menu budowy - i znowu problem - już nawet piszą że tradycjnie coś się spieprzy - i niestety znów się tak stało
13... dalej nie będę pisał bo do 13 doszedłem a to pechowe i jeszcze utkniemy na tym, wiem jedno - złamaliście wszelkie zasady prawa murphiego - u was się psuje nie zależnie od tego jak ważne coś jest albo nie jest - jest to permanenty stan i jeszcze ten sarkazm, samozachwyt i zadowolenie - hipokryzja mnie strasznie w*****a
 

DeletedUser8110

Guest
1. aplikacja mobilna chodzi coraz wolniej (tak, "resetowełem, czyściłem")
2. zawiesza aplikacje gdy wchodzę do drzewka, gdy odkrywam technologię
3. zawiesza gdy zbieram produkcję
4. zawiesza gdy wrzucam armię do okna wyboru - zamarza ekran i koniec
Faktycznie, w najnowszej aktualizacji pojawiło się sporo problemów i aplikacja się wiesza. Pracujemy już nad naprawą tej kwestii.

Co do przeglądarki Maxton - zaproponowaliśmy rozwiązanie, które według naszych informacji działa. To, iż Maxton nie widzi najnowszej wersji wtyczki Adobe Flash Player nie jest w żaden sposób spowodowane działalnością InnoGames. My jedynie chcemy pomóc naszym Graczom pozbyć się tego kłopotu i oferujemy rozwiązanie, które nam się udało znaleźć. Jeśli jednak chcesz "oficjalnej" porady w tej kwestii z ich strony - napisz do obsługi przeglądarki Maxton.
Jeśli na becie problem się nie pojawia, to oznacza, iż pojawiło się jakieś obejście wymienionego problemu z naszej strony. Pozostaje się tylko z tego cieszyć. :)

11. mame gvg dalej wywala
Ta sytuacja jest zgłoszona do naprawy.
12. menu pereł do menu budowy
Możesz sprecyzować, co dokładnie jest problemem? Menu Pereł nie zostało jeszcze dodane do menu budowy na poszczególnych wersjach językowych.
 

DeletedUser15643

Guest
ile jeszcze razy "wygaśnie mi sesja" podczas walki? jeśli kombinujecie, to uprzedzajcie - powalczę później
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
6. co to jest za plik pod linkiem który polecasz? kto go zrobił? maxhton? ma certyfikat? ręczysz że jest bezpieczny? to plok wykonywalny .exe - co razem z nim wchodzi, ktoś z supportu sprawdził? jeśli tak, to proszę napisać, że jest bezpieczny (po sprawdzeniu) a najlepiej napiszczie co trzeba w ustawieniach zmienić maxthona żeby zaktualizowało tą informację samo bez teo pliku nie wiadomo jakiego pochodzenia - jeśli się mylę, proszę mnie i innych poinfromować co to jest za plik - oczywiście, że mogę się mylić, więc liczę że rozwiejecie moje wątpliwości

Jest to plik zamieszczony przez jednego z użytkowników forum Maxthon, do którego to, w pewnym temacie odnośnie informacji jak aktualizować Flasha, vice admin podawał link, więc wątpię by ten plik stanowił zagrożenie bezpieczeństwa. Żeby nie być gołosłownym, proszę, o to link do ów tematu: http://forum.maxthon.com/index.php?/topic/13262-adobe-flash-and-maxthon/ (ostatni post, to jest odniesienie do tematu, w którym ktoś umieścił ów plik). Oczywiście, nie chcąc aby nasi Użytkownicy musieli przedzierać się przez kilka różnych stron i czytali instrukcje, link który został podany jest bezpośrednim linkiem do pobrania ów pliku z krótką instrukcją instalacji i wyjaśnieniem dlaczego jest to potrzebne.
Istnieje również instrukcja ręczna, jednak jest ona dość skomplikowana (zależy od wersji przeglądarki Maxthon i wymaga otwierania i usuwania/przenoszenia różnych plików z różnych lokalizacji), więc zamiast opisywać wszystko krok po kroku i zmuszać naszych Użytkowników do wykonywania kilku różnych czynności, podaliśmy najprostsze rozwiązanie ich problemów. Jeśli jednak masz jakieś wątpliwości co do naszych zamiarów, na podanej wyżej przeze mnie stronie znajdziesz instrukcję ręczną, która również powinna pomóc w zaktualizowaniu wtyczki Flash w Maxthonie.

5. mam najnowszą wersję flasha - menu budowy nie działana maxtonie

Jeśli nie uruchomiłeś pliku podanego w tym temacie przez siorprajs, albo nie skorzystasz z instrukcji dostępnej na stronie podanej przeze mnie wyżej, to mimo iż Flash będzie aktualny w systemie, Maxthon dalej będzie posiadał i korzystał z danych tej starszej wersji, tym samym menu budowy działać nie będzie.

7.przeglądarke maxthon również mam najnowszą - brak dostepnych aktualizacji

Jednak sama aktualizacja przeglądarki nie ma wpływu na aktualizację Flasha.
 

DeletedUser7795

Guest
Okno z zakończeniem budowy poziomu perły u graczy wyskakuje z kilkuminutowym opóźnieniem. Ale zapłon...

Patrząc na zgłoszenia czy komentarze na forum, wygląda na to, iż z czasem coraz mniejsza ilość Graczy doświadcza np. wolnej czy zawieszającej się gry, w związku z tym pozostaje stwierdzić, że jest coraz lepiej.

Zazdroszczę dilera i tak dobrego towaru, naprawdę...

GvG od samego początku muliło i muli dalej. I te niespodzianki wprowadzone wraz z wersją 1.86.
Jak my mamy napisać cokolwiek dobrego o grze ?!
 

DeletedUser15149

Guest
U mnie też mobilna nie chodzi od ostatniej aktualziacji. Wiesza się po kilku sekundach od wejścia. Reinstalka nie pomogła. Nie da się grać.
 

DeletedUser7795

Guest
Co najlepsze, albo jak kto woli -- najgorsze -- wersja przeglądarkowa też zaczyna chodzić gorzej ;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry