Jesienne Zbiory - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17025

Guest
Skoro nie da się wygrać głównych nagród dziennych jak również uzbierać na nie jabłek to po co robić ewent? Nie dam sobie wcisnąć że nic się nie zmieniło i że nie mam szczęścia, szczególnie że nie tylko ja to widzę i to od kilku dni... może to przerosło twórców?
 

Fatherland

Książę
42 losowania, zero świątyń, idziemy dalej.
A jabłek z drzew to nie idzie przejeść teraz normalnie aż... Wpada ich teraz niezwykła ilość... Oczywiście, wiadomo w którą stronę... Ale przecież algorytm nie był tak napisany... On jest losowy, jak.kostki do gry w chinczyka... Tam się taka losowa kula kręci po stole w algorytmie i wpada to dziury i jest wynik... A człowiek go tworzący przeznacza swoje wynagrodzenie na utrzymanie firmy... Teamy światów go widziały na własne oczy i grają w tą grę tyle.godzin co aktywni gracze więc wiedzą lepiej niż jacyś tam.gracze... A wygrywania negocjacji w 4 ruchach na rozbudowanych konfliktach to.przypadek i.szczęście graczy ze mogą.już w 4 ruchu rozwiązać tyle.kombinacji możliwych :)
 

DeletedUser16726

Guest
Zmienili losowanie z drzew na 100%, bo od wczoraj ma 50 drzew losuje mi 1x20 , 4x10 i reszta po 7 jabłek gdzie przed nowa wersja było odwrotenie i po 50 wpadało. Dziennie dalo spokojnie po 500 jabłek zdobyć a teraz trzeba zapraszac tye samo ludu by 300 bylo a to różnica
 

DeletedUser17004

Guest
Dzień dobry. Dzień zaczął się świetnie - 4x 7 jabców... Dojna zmiana:mad:
 

DeletedUser17009

Guest
Mogli by dać taką jedną jabłoń jako ozdobę!!:p
By nam przypominała o frustracji jaką się czuje gdy wypada znów 7 jabłek!!:haha:
 

DeletedUser16845

Guest
Przez 2 pierwsze dni wypadało mi po 20 - 50 jabłek dość często. Teraz to jakaś kpina. 50 jabłek od tygodnia nie widziałam. 20 jabłek zdarza się co drugi dzień. 7 jabłek to 90% zbiorów :/ Gdyby nie to, że wspieram sąsiadów i członków gildii i mam z tego jabłka to bym przez cały dzień ledwo na mały koszyk mogła uzbierać..

Pomijam, że jabłonie u mnie pojawiają się z dużym opóźnieniem. Często muszę się przelogować żeby w ogóle się pojawiły..
 

DeletedUser

Guest
losowość a statystyka ....
można to zobrazować w ten sposób :
jeśli ty jesz mielone a ja kapustę to statystycznie wszyscy jemy gołąbki :haha:

te wszystkie % to o kant rozbić ! bo nijak się to ma do analiz algorytmów
poprostu , jeśli klikasz obojętnie którą skrzynkę to komputer już ci przyznał nagrodę i już , tak trudno w to uwierzyć ?
 

DeletedUser

Guest
przecież już dawno pisałem o kiepskich jabłonkach , to ktoś mi odpowiedział że zbiera zawsze (w większości) na bogato 10 , 20
dodatkowo ten róg obfitości :mad:
dramat !
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Nie ma co snuć teorii spiskowych, że coś zostało zmienione, czy się popsuło. Gdyby los zawsze każdemu przyświecał, to nikt nie miałby w życiu pecha i wszystko byłoby cacy ;) Od początku eventu RAZ trafiłam jabłoń, która dała mi 50 jabłek, no i co? Po prostu mam pecha :) Jako gracz dawno zaakceptowałam, że w FoE sporo elementów jest losowych i naprawdę nie ma co się doszukiwać wzorów, czy spisków. Jestem pewna, że "nawet" programiści mają życie osobiste i nie budzą się po nocach z chytrym planem popsucia czegoś, by Gracze zdobywali mniej jabłek. Także Szechinia, miałaś szczęście, że tyle razy widziałaś tak dorodne jabłonie :)
 

DeletedUser17009

Guest
Ja sobie zliczam ile jakich zbiorów miałem i jak na razie wychodzi, że rozkład jest jak przed zmianą.
A mniejsza ilość jabłek chyba wynika z mniejszej ilości sadzonych drzewek...
Sprawdzam czy nie jest to czasem problem z mniejszą ilością ludzi którzy motywują.
Wszyscy teraz tylko AO i AO...

Jedyne z czym mogę się zgodzić to opóźnienie w pojawianiu się drzew!:mad:
 

DeletedUser5324

Guest
u mnie motywują niemal wszyscy, tak jak to robili wcześniej...więc tu różnica jest pomijalna... natomiast zmiana w ilości zasadzonych jabłoni jest zauważalna... miewałem po 20-30 jabłoni dziennie - teraz ta liczba nie przekracza zazwyczaj 10-15... procenty w koszykach zmieniły się na gorsze i ciężko mi uwierzyć, że ta zmiana była postulowana przez Graczy...
poza tym chyba tylko w tej firmie zmienia się zasady gry podczas gry...i już nawet nie gry jako całość (bo już wprowadzano różne cuda, z których potem się wycofywano z lepszym lub gorszym skutkiem), ale zmienia się event trwający krótki czas, podczas jego trwania...zmienia się tak, że kto załapał się na początku na dobre nagrody - to już je ma - później takich szans nie ma... to są kpiny i kompletny brak profesjonalizmu...
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Ja tam od początku dostaje prawie same 7, czasem 10, 2-3 razy 20 i raz 50 jabłek. Przecież skoro się zmieniło to powinienem mieć tak dopiero teraz, a mam tak od samego początku. Przestańcie snuć teorie, których nie ma. Bryfft pisał, że widział jak wyglądało to przed zmianami i teraz i żadnych zmian nie ma. Pisała też o tym siorp i kilkoro graczy. Przy was nie wierzę, żeby istniała jakakolwiek osoba, która was do tego przekona :D

Edit 18::44
W sumie chyba trzeba ponarzekać, teraz dostałem (ręki nie urywa):
6x 7
4x 10
1x 20
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16762

Guest
A juz jutro w FOE:
Kotki na kupce kamieni + losowy plan + Swiatynie wiedzy!!!!
 

DeletedUser17004

Guest
Ja to ujmę po polsku - o kant dupy to potrzaskać. 16 dni uwalania dla jednego budynku. Plus 16 dni uwalania dla ilości nagród głównych równej zero (w 10 dni nie trafiłem ani razu) . Dno. Więcej eventów tego typu robił na pewno nie będę. To nie jest losowość, tylko chciwość - liczą, że ludzie się będą łamać i wydawać setki złotych na jabłka. Nie ma na świecie droższych gier, niż gry z "mikropłatnościami".
 

DeletedUser16762

Guest
Jutro wstawie moje losowania za jablka :D
Do wygrania swiatyni lub pozbycia sie zapasow a mam ledwo 2,7k;/
 

DeletedUser17004

Guest
Ciekaw jestem. Puściłem w kibel dopiero jakieś 1,6k zgniłków.
 

DeletedUser17009

Guest
Jak do tej pory dziś wypadło:
23 x 7
8 x 10
5 x 20
1 x 50
Rozład jest w miarę normalny ale drzewek jest mało! A dziś sprawdziłem i tylko kilku znajomych nie motywowało
 

DeletedUser15836

Guest
Ja puściłem dzisiaj ponad 1000 jabłek w poszukiwaniu planów... I guzik...
 
Status
Zamknięty.
Do góry