Arktyczna Przyszłość - część 2 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12625

Guest
Raczej z kieszeni gracza. Kolejne pytanie to co będzie w kolejnej części arktyki, jakieś działo z arktyki tak mocne jak 3 wypuszczone na razie jednostki wojskowej z tej epoki? :)
 

DeletedUser15966

Guest
Mam nadzieje ze tam dojdę, zaczynam zbierać kaske :)
Ale zawsze jak coś wujek supcio budynki przywróci, może zrobią promo i dadzą coś w gratisie :)
 

DeletedUser14413

Guest
To znaczy ze ten statek jest tylko po to aby przejść kolejne techy w drzewku szczerze spodziewałem sie czegoś wiecej...
 

orchidea

Szlachcic zagrodowy
Witam :)
Wszystko fajne ale produkcja na promie , która trwa 2 dni a produkuje się 18 szt surki to przesada.
To my powinniśmy decydować ile i w jakim czasie chcemy produkować . Pomysł z produkcją na promie uważam za beznadziejny.
Twórcom gry chyba brak pomysłów i przedłużają produkcję aby gra trwała...
 

bartekmod

Książę
jesteśmy w przyszłości, opracowaliśmy różne wypaśne rzeczy - synteze termojądrową, bezprzewodowe przekazywanie energii, budujemy sztuczne wyspy, mamy czystą energię, opanowaliśmy kriogenikę, mamy elektrownie pływowe, kontrolujemy klimat i pogodę, kontrolujemy grawitację, potrafimy terraformować, od niechcenia produkujemy hel-3, rozwinęliśmy na niebotyczny poziom egzoszkielety, nanotechnologię, maszyny są sterowane umysłem człowieka.... ogólnie cud miód poezja :D (tak sobie spisałem z drzewka technologii trochę)

i nagle chcecie mi wmówić, że wysyłając super wypaśny statek na lód doznaje on uszkodzeń? czemu nie wyślemy przed nim współczesnego lodołamacza, który bez problemów poradzi sobie z przeszkodami żeglugi po arktycznych morzach? albo czemu nie wyposażymy naszego wspaniałego statku przyszłości we współczesną technologię (albo w jakąś lepszą technologię którą mamy już dostępną) pozwalającą uniknąć uszkodzeń?

0 realizmu, dramat
 

DeletedUser6174

Guest
Czyli stworzyliście cały ten port tylko po to żeby dodać nowy towar potrzebny JEDYNIE do drzewka technologicznego?

To przecież praktycznie niczemu nie służy. To taki bezużyteczny spowalniacz jak 24-godzinne zadania podczas eventów, nie szkoda było wam czasu i pracy na coś takiego?
 

DeletedUser12625

Guest
Jeśli ten cały promet jest tak krytykowany, to nie mogę się doczekać części 3 i 4 która prawdopodobnie nie wprowadzi niczego lepszego aby zobaczyć tę krytykę, choć mam nadzieję że Inno mnie czymś zaskoczy pozytywnie :)
 

Fatherland

Książę
Wielkie dzięki za wszystkie napisane do tej pory posty! Czekamy na więcej, również tych zawierających krytykę, jeśli tylko jest ona zapisana w konstruktywny sposób. :)
Jesteśmy świadomi, że każda zmiana rodzi sprzeciw. Przyzwyczailiśmy się wszyscy do formy w jakiej wychodziły epoki i stąd reakcja "nowa epoka jest niedorobiona", mimo że jest ona po prostu inaczej dodawana do gry od poprzednich. Pamiętajcie jednak, że jest za tym wyższy cel - chcemy, aby Gracze na końcu drzewka technologii nie musieli czekać tak długo na pojawienie się nowych treści. I w z związku z tym muszę podkreślić jedną kwestię - niezależnie od protestów ze strony Graczy Arktyczna przyszłość i kolejne wersje przyszłości będą dodawane do gry etapami. Nie robimy tego "na złość" Graczom. Jesteśmy świadomi, iż Wam się to nie podoba, jednak mimo wszystko wierzymy, że dacie nowej epoce szansę i za jakiś czas przekonacie się do tego "stopniowego" pojawiania się fragmentów epok. Rozumiemy Wasz sceptycyzm. Prosimy jednak o odrobinę zaufania i wiary w dobrą wolę z naszej strony. :)
(...)

Trzy miesiące...
 

DeletedUser3

Guest
To przecież praktycznie niczemu nie służy. To taki bezużyteczny spowalniacz jak 24-godzinne zadania podczas eventów, nie szkoda było wam czasu i pracy na coś takiego?
Sprawa jest prosta - mamy wielką liczbę budynków, które produkują PR. Z czasem więc, ograniczenie tego, jak może wyglądać postęp Użytkownika i z jaką szybkością się on odbywa, zostało utracone. Nie ma nad tym już większej kontroli. W związku z tym konieczne było stworzenie czegoś, co pozwoli na odzyskanie tejże :).
Dlatego promet na pewno jest spowalniaczem - zgoda w tej kwestii. Natomiast na pewno nie jest bezużyteczny i na pewno jest bardzo sensowny :).

od 8 godzin mamy 30 sierpnia a tu nic...
Gdybyś grał od wczoraj, to bym wyjaśnił w jakich godzinach zwykle przeprowadzamy aktualizacje i aktywacje. Ale grasz od 4 lat, więc uznam to za narzekanie dla narzekania i sobie daruję :).
 

DeletedUser12625

Guest
W sumie to mogliby dać jakąś perłę która wymaga prometu, byłaby ona bardziej prestiżowa od innych bo tylko dla graczy z Arktyki (lub z dużymi portfelami)
 

DeletedUser3

Guest
@Bryfft A czy promet będzie potrzebny jeszcze do czegoś innego?
Być może :). Wszak początkowo PR służyły wyłącznie do przechodzenia drzewka, zatem niewykluczone :).

Dodatkowo, małe ostrzeżenie: gra będzie niedostępna przez ok. 3 minuty (za chwilę) - mała aktualizacja w ramach przygotowania do włączenia części 2 Arktycznej Przyszłości.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser775

Guest
Czy aktualizacja ma wpływ na wyprawy w tym sensie, że do nagród dojdą nowe budynki i jednostka wojskowa. Czy dopiero w nowych wyprawach będą dostępne?
 

DeletedUser6174

Guest
Sprawa jest prosta - mamy wielką liczbę budynków, które produkują PR. Z czasem więc, ograniczenie tego, jak może wyglądać postęp Użytkownika i z jaką szybkością się on odbywa, zostało utracone. Nie ma nad tym już większej kontroli. W związku z tym konieczne było stworzenie czegoś, co pozwoli na odzyskanie tejże :).
Dlatego promet na pewno jest spowalniaczem - zgoda w tej kwestii. Natomiast na pewno nie jest bezużyteczny i na pewno jest bardzo sensowny :).
Dodajecie nowe epoki z taką prędkością że niedługo ten promet będzie u nas zalegał w tysiącach i będzie równie użyteczny co towary z Arktyki w skarbcu. Póki wypuścicie nową epokę to ja nazbieram prometu na 5 następnych, więc niby jest a jakby go nie było.
 
Do góry