Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15227

Guest
Może za rok Inno zaprosi meteorologa i astrologa by wyznaczyli datę przyszłego letniego eventu. Przy okazji też wróżkę, która powie czy wybrana data bedzie odpowiadała większości :D
 

DeletedUser13596

Guest
Może za rok Inno zaprosi meteorologa i astrologa by wyznaczyli datę przyszłego letniego eventu. Przy okazji też wróżkę, która powie czy wybrana data bedzie odpowiadała większości :D

Proszę powrócić do wątku, a dyskusję o evencie letnim przenieść do właściwego tematu bo dam banana!

BTW, to co napisałeś powinno być w Spoilerze!
 

DeletedUser15570

Guest
Najpierw byla cala dyskusja o portrety, teraz o to ze event letni jest za malo letni, to forum nigdy nie przestanie mnie zaskakiwac :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12625

Guest
Jeszcze dyskusje o portrety mogę zrozumieć bo po co nam kolejne portrety których nie użyjemy, ale to że komuś się nie podoba że event letni jest w sierpniu to już za dużo dla mnie :D
 

DeletedUser16512

Guest
Widocznie niektórzy tu na tym forum mają rolę osób wiecznie niezadowolonych i czepiajacych się o wszytko, event goni event, na nagrody już się tak nie narzeka bo chociażby w ostatnim historycznym była świątynia wiedzy,więc trzeba się przyczepić o termin eventu letniego,brawo Wy
 

Fatherland

Książę
Robienie w balona graczy i opóźnienia to teraz główna wizytówka Inno niestety jest ;)
>>>To jest zwyczajna nieprawda. Wiele złej woli trzeba, aby w tym dostrzegać główne cechy nieźle działającej firmy. Trudno, przeżyję :) - Bryfft
>>>To się jeszcze okaże, a zależy to od Firmy, nie od graczy - Fatherland


tak samo jak PKP w Polsce;) możecie mówić oficjalnie.. ale gracze nie są tępi ;) no, może niektórzy...

jak tak dalej pójdzie, to o epokę przegonią Was araby z ropą..

Milion domów z drukarki 3D
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/milion-domow-z-drukarki-3d.html
żeby nie być ironicznym, ale za chwilę będziecie musieli poprawkę wydać i zmenić nazwę epok..
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15643

Guest
28.gif

https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/arctic-future-part-2.6271/#post-35034

hub_shiphealth.png

 

DeletedUser13596

Guest
Port zapowiada się ciekawie, chociaż nie ukrywam że jestem lekko rozczarowany, bo wiązałem z nim nadzieje na przemielenie niekończących się towarów, medali, planów, monet i zaopatrzenia na coś użytecznego. Tymczasem dojdzie kolejny towar.
Jednak sama idea jest interesująca, zobaczymy jak to zadziała w praktyce. Obawiam się jednak, że jeżeli technologie będą jedynym elementem do wydania tego nowego towaru, to znając tempo dodawania nowych epok, nasze magazyny szybko zapełnią się tym towarem po sufit. Może pomyśleć w jaki sposób jeszcze można by go używać?
 

DeletedUser15643

Guest
podsumowując: ten port to tak naprawdę kolejny budynek towarowy produkujący kolejny towar do odblokowania technologii - czyli jedno wielkie rozczarowanie (jak to już wcześniej napisał @Roscoe)
- plus jest taki, że nie zajmuje miejsca w mieście
- minus: za wyprodukowanie 50 towarów (+/- kilka sztuk) płacimy 75 towarów (a do tego trzeba dodać kolejny koszt, bo statek po powrocie będzie potrzebował remontu)
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
podsumowując: ten port to tak naprawdę kolejny budynek towarowy produkujący kolejny towar do odblokowania technologii - czyli jedno wielkie rozczarowanie (jak to już wcześniej napisał @Roscoe)
- plus jest taki, że nie zajmuje miejsca w mieście
- minus: za wyprodukowanie 50 towarów (+/- kilka sztuk) płacimy 75 towarów (a do tego trzeba dodać kolejny koszt, bo statek po powrocie będzie potrzebował remontu)

Zauważ, że towar towarowi nierówny, tym bardziej że ów nowy towar nie jest powszechnie występujący, więc i jego zdobycie nie powinno być równie proste ;)
Kolejny budynek towarowy, ale jednak samo jego zdobycie jest już inne, więc jest to coś nowego.
W dalszej przyszłości może będzie jakaś inna możliwość wykorzystania tego nowego surowca, nie tylko do technologii, o ile twórcy nie mają w chwili obecnej takich planów, bądź nie wiedzą co można z nim zrobić, możesz zawsze rzucić jakimś pomysłem, który być może się spodoba i zostanie wprowadzony w kolejnej części epoki przyszłości. Musisz wziąć pod uwagę fakt, że nie od razu Rzym zbudowano, a człowiek nie od samego początku wiedział jak można wykorzystać otaczające go surowce, dochodził do tego z czasem ;)
 

DeletedUser15643

Guest
Musisz wziąć pod uwagę fakt, że nie od razu Rzym zbudowano, a człowiek nie od samego początku wiedział jak można wykorzystać otaczające go surowce, dochodził do tego z czasem ;)

Ja nie zamierzam budować Rzymu, bo Rzym już zbudowano - ja subiektywnie oceniam "nowości" w grze, które mnie się podobają lub nie - i o ile do tej pory gra jako całość robiła na mnie niezłe wrażenie, to od momentu kombinacji z szumnie zwaną "Arkyczną Pzyszłością" krzywa mojego zainteresowanie tą grą leci na łeb na szyję.

W dalszej przyszłości może będzie jakaś inna możliwość wykorzystania tego nowego surowca, nie tylko do technologii, o ile twórcy nie mają w chwili obecnej takich planów, bądź nie wiedzą co można z nim zrobić, możesz zawsze rzucić jakimś pomysłem, który być może się spodoba i zostanie wprowadzony w kolejnej części epoki przyszłości.

Mnie interesuje gotowy produkt i albo go akceptuję w całości, albo go akceptuję ale marudzę na wady, albo go nie akceptuję i z produktu rezygnuję. Nie muszę chyba tłumaczyć, na etapie którego "albo" jeszcze jestem.

To nie ja biorę pieniądze od IG za pomysły - a jeśli ktoś z firmy byłoby zainteresowany moimi pomysłami, to wie jak mnie znaleźć.
 

DeletedUser13596

Guest
podsumowując: ten port to tak naprawdę kolejny budynek towarowy produkujący kolejny towar do odblokowania technologii - czyli jedno wielkie rozczarowanie (jak to już wcześniej napisał @Roscoe)
- plus jest taki, że nie zajmuje miejsca w mieście
- minus: za wyprodukowanie 50 towarów (+/- kilka sztuk) płacimy 75 towarów (a do tego trzeba dodać kolejny koszt, bo statek po powrocie będzie potrzebował remontu)

Jeżeli na coś trzeba było czekać kilka miesięcy, a cała nowa część epoki to kilka budynków, nowa jednostka wojskowa, parę technologii i nie mający szerokiego zastosowania towar, to można jednak czuć pewne rozczarowanie. Ale nie skreślam - jest szansa zrobić z tego nowego towaru coś użytecznego. Póki co więcej niż pare stów nie potrzeba, bo tyle wystarczy do nowych techów, więc port w aktualnym stanie rzeczy, przestanie być użyteczny nie później niż po dwóch tygodniach.

Jedyny plus drugiej części nowej epoki to technologia z rozszerzeniem terenu, ale pytanie czy będzie też rozszerzenie diamentowe, medalowe no i przede wszystkim co nas czeka w kolejnych częściach? Może druga perła będzie fajna?
 

DeletedUser4614

Guest
to nie bedzie czasem SUPER SPECJALNY TOWAR również do podróży w czasie i przestrzeni?

czyli
1. powrót do przeszłosci i perly daja towary ze starszej epoki , skarbiec jest zasilany starsza surką
2. lecimy na nowe ziemie, kolonizujemy je i budujemy nowe miasto(a), zeby upchnac gdzie te wszystkie gifty , ktore leca ze Swiatyni Reliktów, jak oszalałe... tylko gdzie je pomiescic ?!

:)
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Mnie interesuje gotowy produkt i albo go akceptuję w całości, albo go akceptuję ale marudzę na wady, albo go nie akceptuję i z produktu rezygnuję. Nie muszę chyba tłumaczyć, na etapie którego "albo" jeszcze jestem.


Przede wszystkim, to jest zdawkowa informacja na becie, jeszcze nie gotowy produkt, jeszcze nie pojawiło się na wersjach językowych, więc mogą jeszcze nastąpić mniejsze zmiany.
Poza tym, fakt że ten nowy surowiec będzie potrzebny tylko do technologii, obecnie, nie powinien nikogo odstraszać, bo kiedyś zwykłe towary wykorzystać można było tylko do technologii i ewentualnie pereł architektury, a dopiero z czasem dodano GvG, wyprawy. Podobnie może być z tym nowym surowcem, niekoniecznie do pereł czy wypraw, ale do nowych rzeczy, o których jeszcze nam nic nie wiadomo, ale mogą (niekoniecznie też są na tę chwilę) w planach.


Ja nie zamierzam budować Rzymu, bo Rzym już zbudowano - ja subiektywnie oceniam "nowości" w grze, które mnie się podobają lub nie - i o ile do tej pory gra jako całość robiła na mnie niezłe wrażenie, to od momentu kombinacji z szumnie zwaną "Arkyczną Pzyszłością" krzywa mojego zainteresowanie tą grą leci na łeb na szyję.

Nie mówię że musi Ci się podobać, tylko zwracam uwagę, że nie musi być to jedyna funkcjonalność tego surowca w przyszłości, oraz że nie jest tak, że zawsze musi być łatwiej i taniej.

To nie ja biorę pieniądze od IG za pomysły - a jeśli ktoś z firmy byłoby zainteresowany moimi pomysłami, to wie jak mnie znaleźć.

Nikt też specjalnie nie będzie do Ciebie przychodził i pytał czy masz jakieś pomysły które mogłyby urozmaicić rozgrywkę. Ta gra posiada setki tysięcy, może miliony graczy (nie tylko w Polsce rzecz jasna) i nikt nie będzie się każdego indywidualnie pytał czy chciałby coś wprowadzić do gry. Od tego jest dział na forum, nazywa się on "Pomysły", gdzie każdy, kto ma pomysł na urozmaicenie rozgrywki może się nim podzielić z ekipą i innymi graczami.
Nie bierzesz pieniędzy, ale możesz mieć wpływ na wygląd gry, dzięki czemu gra będzie zawierała treści które będą Ci się podobały i będziesz z niej zadowolony ;)
 

DeletedUser15643

Guest
Dziękuję Ci Żyleta za fatygę - i jednocześnie gratuluję optymizmu :).

Ale wiesz, jest taki stary dowcip:

Dzwoni kolega do kolegi:
- Cześć, Bartek. Wiesz, przykro mi to mówić, ale nie chcę, żebyś do nas więcej przychodził.
- Ale co się stało?!
- No nic, po prostu nie przychodź.
- Ale co się stało, do cholery?!
- Sprawa jest głupia, ale jak byłeś u nas ostatnio, to zginęło nam 100 złotych.
- Ale czy Ty myślisz, że to ja?!!!!
- No nie, bo pieniądze w końcu się znalazły... Ale... niesmak pozostał...
 

DeletedUser14806

Guest
Nowa jednostka z AP zapowiada sie bardzo ciekawie...dostaje takie lanie od jednostek z przyszłosci że lepiej niemówic;P
 

DeletedUser12625

Guest
Wyprawy robi się jednostkami z przyszłości i jak widać nic tego nie zmieni na razie. Ciekawe czy wszystkie jednostki z tej "epoki" będą tak mocne jak czołgi, czy może działo nas czymś zaskoczy :)
 

DeletedUser14806

Guest
A te reklamy w tv to mogli by naprawde odswiezyc...Do Epoki Wspołczesnosci Serio ?
 

DeletedUser8110

Guest
Wczoraj grając w inną grę mobilną oglądałam reklamy, żeby zdobyć walutę premium i trafiłam na reklamę ze starym logo. ;)
Nic w tym specjalnie dziwnego - kampanie reklamowe kupuje się na miesiące czy lata. Jest to sporo zainwestowanych pieniążków, więc jak coś już kiedyś "poszło" to musi się "wyczerpać". :)
 

DeletedUser15570

Guest
No i powiedzmy sobie szczerze, Arktyką to nie ma co się zbytnio chwalić, przynajmniej póki co :D
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Wczoraj grając w inną grę mobilną oglądałam reklamy, żeby zdobyć walutę premium i trafiłam na reklamę ze starym logo. ;)
Nic w tym specjalnie dziwnego - kampanie reklamowe kupuje się na miesiące czy lata. Jest to sporo zainwestowanych pieniążków, więc jak coś już kiedyś "poszło" to musi się "wyczerpać". :)

Co sie kupuje na lata???? Kampania reklamowa i jej warunki na lata ;)
To jest proszę panią lenistwo bo się nie chce na nowy filmik wyłożyć pieniędzy. Ten o współczesności powstał jak już planowaliście kolejne epoki, a tu wszystko jest ok. Proszę nie pisać że te pierdy to skowronki, a odór to zapach po francusku...
 

DeletedUser14806

Guest
To jak tak z innej beczki , czy kiedykoliwek zostanie wprowadzona opcja przekazywania prezentów z inwentarza? Bo przyznam ze mam tego coraz wiecej i w zasadzie niemam gdzie postawic...nasuwa sie pytanie po co mi to? Drugiego miasta niemam a w obecnym palca niema gdzie wcisnac , zawsze mozna by obdarować kogoś tym...
 
Do góry