Dojdź do 40 - zanim teamowicz napisze 0

  • Rozpoczynający wątek jakubklem
  • Data rozpoczęcia

HuanMing

Książę
1 No niby tak, ale Ci niektórzy to chyba zapomnieli o tym temacie, już myślałam, że sama sobie będę musiała odpisywać :D
A w ogóle to dzień dobry :)
 

DeletedUser15149

Guest
2 dobry Państwu :D
czy Panda na lato zrzuca to biało-czarne futerko i przywdziewa jakiś letni avatarek? :D
 

DeletedUser3220

Guest
2 dobry Państwu :D
czy Panda na lato zrzuca to biało-czarne futerko i przywdziewa jakiś letni avatarek? :D
3
4580fashion_panda_1.jpg
 

HuanMing

Książę
5 Hahahahahahaha, oplułam sobie monitor herbatą.......

Ash, nie przypominam sobie żebym wrzucała swoje fotki do sieci :p
 

DeletedUser15149

Guest
6 ona jest tak szybka, że nawet się nie zorientowałaś. Aż strach pomyśleć, jakie zdjęcia ma jeszcze w swoim archiwum :]
zdjęcie @Bryfft 'a w stylu rzeźb rzymskich z listkiem figowym? @PablooS 'a po imprezie sylwestrowej? @siorprajs na wakacjach?
mamy nasze własne WikiLeaks - FoELeaks ;)

P.S.
achhhh ta Panda <3<3<3 kupuję bilet do Chin
 

DeletedUser3220

Guest
6 ona jest tak szybka, że nawet się nie zorientowałaś. Aż strach pomyśleć, jakie zdjęcia ma jeszcze w swoim archiwum :]
zdjęcie @Bryfft 'a w stylu rzeźb rzymskich z listkiem figowym? @PablooS 'a po imprezie sylwestrowej? @siorprajs na wakacjach?
mamy nasze własne WikiLeaks - FoELeaks ;)

P.S.
achhhh ta Panda <3<3<3 kupuję bilet do Chin
8 Nie chcesz wiedzieć jakie mam fotki Bryffta :p Nikt nie chce ^^

W ogóle to dla ludzi o mocnych nerwach, wpiszcie w google NAKED PANDA i weźcie grafiki :D to sobie dopiero monitor oplułam ;D
 

DeletedUser15149

Guest
1 no dobra dobra, ale może ktoś wreszcie podzieli się tymi fotkami z tej Waszej parapetówki? :D
 

DeletedUser15149

Guest
6 jestem jak pralko-zmywarko-odkurzacz nawet. takie cuda tylko w Polsce ;) :D no dobra, koniec tego samo-słodzenia. dobranoc Ash, dzień dobry Pando :D
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Oj @Arnau85 dobranoc nie oznacza, że idzie się spać, to jest też pożegnanie innych przed (ich) spaniem, czyli was pożegnałem, możecie iść spać :D
0
 

DeletedUser15149

Guest
1 a to chyba, że to takie "dobranoc było" :D
czy ktoś z Was widział takie podsumowanie ile i jakie towarki są potrzebne na drzewko tech. e. jutra i e. przyszłości? siorprajs w dziale FAQ wrzuciał takie zestawienie ale tylko do e. współczesności włącznie.
wiem wiem ... można sobie samemu podsumować, ale ja leniwy, więc jakby gdzieś było to podzielcie się linkiem :D
 
Do góry