Znacznik: Gracz dodany przez "nick zapraszającego" [+]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6326
  • Data rozpoczęcia

Czy taki znacznik byłby wg Was przydatny?

  • tak

    Głosy: 17 73,9%
  • nie

    Głosy: 1 4,3%
  • nie mam zdania

    Głosy: 5 21,7%

  • W sumie głosujących
    23

DeletedUser6326

Guest
Witam!
Co myślicie o takim pomyśle - jak w tytule: władze Gildii miałyby podgląd, przez kogo dany gracz został zaproszony do Gildii. Funkcja byłaby wg. mnie przydatna w sytuacji, gdy w Gildii jest kilku rekruterów (a zdarza się również, że prawo zapraszania ma cała Gildia).

Akurat u mnie w Gildii zaistniała sytuacja, że pewien Gracz (który większości ludzi gra na nerwach :p ) sam odszedł, po czym po paru dniach okazało się, że znów został zaproszony. Z kilku rekruterów nikt nie chce się przyznać, kto go zaprosił, więc Zarząd Gildii nie wie, którego rekrutera "zawiesić w obowiązkach" :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4477

Guest
Uważam że jest to przydatne tak można sprawdzić również czy rekruci zapraszają nowe osoby
 

DeletedUser5506

Guest
Glosuje za, bedzie to napewno bardzo przydatne liderowi gildi :)
 

DeletedUser6326

Guest
Nie tylko liderowi ;) w sytuacji opisanej przeze mnie, gdy jest kilku(nastu) rekruterów - nie byłoby tzw. "spychologii" - "nie ja zaprosiłem, tylko on", "ja też nie - pewnie ktoś inny" i tak dalej... :)
 

DeletedUser6326

Guest
.....można sprawdzić również czy rekruci zapraszają nowe osoby

no dokładnie :) Bo np. - prowadzona jest aktualnie rekrutacja do gildii, rekruterów powiedzmy 5, zaproszeń poszło 20 - i nie wiadomo, czy każdy rekruter cokolwiek się wykazał, czy tylko jeden działa na poważnie, a reszta olewa.
 

DeletedUser

Guest
Jasny, prosty i przydatny pomysł, już dawno powinien być zgłoszony (11 za 1 przeciw). A utonął więc dokładam swoje 3 grosze :)
 

DeletedUser12805

Guest
Zawsze to jakaś forma kontroli dla zarządzających gildią, może być przydatne i chyba nie powinno być skomplikowane w realizacji, jakby co?
 
Do góry