[Zgłoszone] Wieża - ranking zakonczonego turnieju

  • Rozpoczynający wątek SIRMIRON
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sadzisz?

  • Tak

    Głosy: 15 88,2%
  • Nie

    Głosy: 1 5,9%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 1 5,9%

  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam

Propozycja dotyczy dodania w oknie wiezy zakladki z rankingiem ostatniego turnieju po to aby kazdy mogl sobie na spokojnie sprawdzic ktore miejsce zajal, ile pkt mu zabraklo itp.

Zmniejszy to tez ilosc postow na forum tupu "czemu nie dostalem medali przeciez w sobote bylem pierwszy" itp

pozdrawiam
 

DeletedUser1724

Guest
Myślę, iż to zbędny dodatek bowiem medale przyznawane są z automatu więc pomyłki jako takiej nie powinno być, a jeżeli ktoś przestał walczyć w sobotę to chyba ma tą świadomość, że do zakończenia ktoś może go wyprzedzić :)
 

DeletedUser

Guest
Według mnie jest to fajny dodatek. Można by się obejść bez tego ale pomysł dobry i może się przydać Głosuje na Tak.
 

DeletedUser

Guest
kliknij ktoś za mnie tak, bo ja na tel nie mam możliwości. Hehe

Pomysł zmniejszy ilość żali na forum. :)
 

DeletedUser8

Guest
Obawiam się, że pracy dla hejterów nigdy nie zabraknie a oskarżenia o oszustwa i przekręty będą zawsze... ale pomysł nie jest zły, rankingi to fajne dodatki.
Swoją drogą, przez jakiś czas można było dojść do listy zwycięzców na podstawie medali, zanim ten spis w wieży został kompletnie przerobiony.
 

DeletedUser2383

Guest
Anyway. Czemu turniej nie może zaczynać się o 00:00 w Poniedziałek, a kończyć 23:59 w Niedziele ?
 

DeletedUser

Guest
Odp. jest prosta, bo ktoś zadecydował tak za ciebie ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry