[Inne] Większa ilość znajomych

Jesteś za, czy przeciw


  • W sumie głosujących
    26

RaIwan

Szlachcic zagrodowy
Witam serdecznie
Proponuję zwiększenie limitu ilości znajomych ze 100 do 200 na przykład, ponieważ nawet jak połowa naszych znajomych zmotywuje nam budynki to i tak to już nie starcza na zmotywowanie ich wszystkich :)
Ostatnio pojawiło się sporo nowych budynków, które dają większy i lepszy bonus po ich zmotywowaniu. Przy kilku ostatnich zbiorach zauważyłem, że jest co raz więcej u mnie budynków, które nie zostają zmotywowane. Wiąże się to właśnie ze zwiększoną ilością postawionych u mnie dodatkowych budynków. Jakby było mało tego to te budynki są co raz mniejsze co w większej mierze przyczynia się do tego problemu braku motywacji.
Czy jesteś za takim pomysłem zwiększenia liczby możliwych znajomych, zwłaszcza po wprowadzeniu automatycznej motywacji?
Pozdrawiam
 

korosh

Baronet
Myślę że to dobry pomysł, bo na początku mamy mało miejsca na postawienie budynków i 100 osób to aż nadto, ale w późnych epokach miasto jest już duże i doszło mnóstwo jednopolowych budynków dających się motywować. Albo żebyśmy mogli oznaczać budynki do zmotywowania w pierwszej kolejności, jeśli ktoś klika automotywację
 

Dixaroc

Baron
Znajomych w tej chwili możesz mieć 140.
Do tego 50-70 gildian a i czasem sąsiad się trafi.
To prawda. Jak znajomi Ci nie motywują, albo robią to tylko w chwili wpłacania w 1.9 to tak średnio. Sam puszczam auto u wszystkich i zajmuję się innymi rzeczami, a to jakoś samo sobie leci w tle. Do tego budynków nie mam aż tak dużo, więc prędzej byłby problem z tym, że nie byłoby co u mnie motywować :p
 
Do góry