Wersja 1.271 - komentarze

piotresz

Hrabia
"Zmieniliśmy wyświetlanie jednostek w zarządzaniu armią! Wszystkie ranne jednostki będą teraz sortowane za wszystkimi zdrowymi!"
Ok, postulat graczy zrealizowany, dziękujemy :)
 
Ale gdy potrzebujecie znać dokładną wartość, na przykład Punktów Chwały, nie były zbyt pomocne.
nie są... było by trafniej sformułowane, a potem... więc
Dodaliśmy okno podpowiedzi, które wyświetla pełną liczbę po najechaniu kursorem na nie.
Cieszy zmiana w grupowaniu jednostek i kosmetyczna, acz pomocna zmiana grafiki zestawów epickich.

Bez tytułu.jpg
Przy okazji może jeszcze zdążycie zakończyć błąd w rozpoczętej Pole Chwały...;)
oraz wyjaśni się co z tą promocją, 5100 czy 1700 diamentów?
ile.png
 

hddk

Hrabia
"Zmieniliśmy wyświetlanie jednostek w zarządzaniu armią! Wszystkie ranne jednostki będą teraz sortowane za wszystkimi zdrowymi!"
Ok, postulat graczy zrealizowany, dziękujemy :)

Zrealizowany aż nadto, bo sortowanie odbywa się teraz też w okienku z armią wybraną do bitwy, przez to układ rannych jednostek do podmiany i zdrowych będzie się co rusz zmieniał :) Dziś jak ktoś walczy układem 2+6 to ranne nie-łotry ma zawsze na początku. Po zmianie trzeba je będzie wyłuskać z tłumu ;)

___armia.jpg
 

Urielek

Baron
Ex-Team
  • Budynki automatycznie zmieniające epokę, gdy ją zmienialiście, nie robiły tego, zalegając w Inwentarzu. Pozostawały one w tej epoce, w której je zdobyliście. Ale bez obaw, teraz także zmieniają epokę i nie potrzebujecie już Zestawu do ulepszenia!

  • Mimo że update nie jest za duży to ta zmiana zapewne zmieni u niektórych sposób przeskakiwania paru epok i zamiast, martwić się o renowajki i ulepszajki trzeba bedzie się martwić o przechowajki
 
  • Zarządzanie armią
    • Zmieniliśmy wyświetlanie jednostek w zarządzaniu armią! Wszystkie ranne jednostki będą teraz sortowane za wszystkimi zdrowymi!

Jak zwykle nie potraficie niczego dobrze naprawić. Fajnie że sortuje jednostki w okienku ze wszystkimi do wyboru, tylko dlaczego sortuje też te w aktualnie wybranej armii?

Do tego cały czas nie działa, wybór konkretnej epoki, co chwilę przełącza na wszystkie.
 

Załączniki

  • obraz_2023-12-05_134737526.png
    obraz_2023-12-05_134737526.png
    41,1 KB · Wyświetlenia: 9

S ł a w e k

Szlachcic zagrodowy
wyjść i wejść do miasta. Ustawić epokę w przeglądzie armii w mieście - dopiero pójść na GPC/GvG - wtedy nie przeskakuje.
Grzechu wstań z kolan i nie lej wiecznie lukru Inno, bo to i nudno i ludziom czytać się nie chce .

Jak już pytacie wspaniałomyślnie o wrażenia to przypominam że testowanie zmian w grze odbywa się na Becie. a na docelowych światach powinniśmy otrzymać produkt dopracowany, Kolejny raz nie potraficie dopracować aktualizacji , a raczej naprawiacie jedno a kładziecie na plecy drugie. Czemu nie mierzyłem się na Becie z tą niedogodnością polegającą na przestawianiu aktualnej armii po wszystkich 8 okienkach aby na tym etapie zgłosić tę niedoróbkę, a jestem zmuszony finalnie dłubać i poszukiwać jednostek regularnych pomiędzy łotrami w czasie walk , gdzie liczy się czas ?okienka.jpg
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
  • Zarządzanie armią
    • Zmieniliśmy wyświetlanie jednostek w zarządzaniu armią! Wszystkie ranne jednostki będą teraz sortowane za wszystkimi zdrowymi!
Jak zwykle chcieli dobrze, ale to spieprzyli. Czy naprawdę tak ciężko coś wprowadzić nie psując po drodze co innego. Fajnie, że ranne jednostki idą na sam koniec, szkoda, że przy okazji dochodzi do przetasowania jednostek regularnych co kompletnie wprowadza zamieszenia podczas walk i zarządzania armią
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
  • Zarządzanie armią
    • Zmieniliśmy wyświetlanie jednostek w zarządzaniu armią! Wszystkie ranne jednostki będą teraz sortowane za wszystkimi zdrowymi!
Jak zwykle chcieli dobrze, ale to spieprzyli. Czy naprawdę tak ciężko coś wprowadzić nie psując po drodze co innego. Fajnie, że ranne jednostki idą na sam koniec, szkoda, że przy okazji dochodzi do przetasowania jednostek regularnych co kompletnie wprowadza zamieszenia podczas walk i zarządzania armią
nie wiem co i jak Ci się miesza.
ja mam ładnie pierw stacki zdrowych, a wszystkie chore lecą na sam koniec za dobosze, chorążych i łotry
1701859744190.png
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
nie wiem co i jak Ci się miesza.
wystarczyło 2 wiadomości wyżej zobaczyć, to byś widział, jak w armii wybranej do walki jest namieszane. O ile walczysz jednym składem, a walczysz, bo jesteś w tytanie to bez różnicy, ale jak wybierasz kilka jednostek do walki to robi się burdel, w momencie gdy niektóre są ranne ( patrz zdjęcie pod spodem)
okienka.jpg
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
wystarczyło 2 wiadomości wyżej zobaczyć, to byś widział, jak w armii wybranej do walki jest namieszane. O ile walczysz jednym składem, a walczysz, bo jesteś w tytanie to bez różnicy, ale jak wybierasz kilka jednostek do walki to robi się burdel, w momencie gdy niektóre są ranne ( patrz zdjęcie pod spodem)

a co tu jest namieszane?

pierw zdrowe zgodnie z kolejnością - jednostki standardowe - jednostki specjalne
a później jednostki chore w tej samej kolejności.... jednostki standardowe chore - jednostki specjalne chore.

Wszystko jest logiczne.

niepotrzebne zamieszanie w kodzie byłoby gdyby robić różne sortowania do armii "aktywnej" i armii w koszarach.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
a co tu jest namieszane?
może dawno nie walczyłeś mieszanym składem, ale wcześniej były jednostki standardowe sortowane najpierw według rodzaju, później według zdrowia, a na końcu łotry sortowane według zdrowia, a teraz wymieszane i sortowane według zdrowia ( nie zależnie jaka jest jednostka sortowanie idzie według zdrowia), co jest wkurzające przy podmiankach wojska w szczególności jak ktoś sobie obrał jakiś schemat walczenia i wymiany wojska. Jeśli dla mnie było to wkurzające przy walkach na WG, to co będzie przy wyścigach na GPC
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
może dawno nie walczyłeś mieszanym składem, ale wcześniej były jednostki standardowe sortowane najpierw według rodzaju, później według zdrowia, a na końcu łotry sortowane według zdrowia, a teraz wymieszane i sortowane według zdrowia ( nie zależnie jaka jest jednostka sortowanie idzie według zdrowia), co jest wkurzające przy podmiankach wojska w szczególności jak ktoś sobie obrał jakiś schemat walczenia i wymiany wojska. Jeśli dla mnie było to wkurzające przy walkach na WG, to co będzie przy wyścigach na GPC
chcieliście by ranne były na końcu - macie.
jest dokładnie tak jak ludzie postulowali. Na wyscigach to nie ma czasu mieszac skłądu, wlaisz pierwsz ez brzegu 8 jednostek i pełna para az wszytsko zginie i dokladasz kolejne 8
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
a może moje ranne mają walczyć aż zginą, a tylko łotry sobie wymieniam, więc dla mnie nie jest wszystko dobrze, jedną rzecz naprawili drugą spieprzyli
 

.LEGIONISTA.

Szlachcic zagrodowy
Po co wprowadzacie beznadzejne zmiany ranne jednostki po prawej wymieszane to wszystko po srodku nic nie widac tragedia jest niby dobrze a jest gorzej az sie odechciewa grac naprawde gdybym mial grac od nowa w ta gre nigdy bym nie zaczynal czlowiek tylko tu siedzi bo szkoda lad zasiedzial sie zmiana z rannymi jednostaki beznadzieja oczoplsu mozna dostac zrobcie cos z tym
 

.LEGIONISTA.

Szlachcic zagrodowy
Grzechu wstań z kolan i nie lej wiecznie lukru Inno, bo to i nudno i ludziom czytać się nie chce .

Jak już pytacie wspaniałomyślnie o wrażenia to przypominam że testowanie zmian w grze odbywa się na Becie. a na docelowych światach powinniśmy otrzymać produkt dopracowany, Kolejny raz nie potraficie dopracować aktualizacji , a raczej naprawiacie jedno a kładziecie na plecy drugie. Czemu nie mierzyłem się na Becie z tą niedogodnością polegającą na przestawianiu aktualnej armii po wszystkich 8 okienkach aby na tym etapie zgłosić tę niedoróbkę, a jestem zmuszony finalnie dłubać i poszukiwać jednostek regularnych pomiędzy łotrami w czasie walk , gdzie liczy się czas ?View attachment 7654
JAK TU GRAC !!! PODCZAS PCH NIE MA CZASU NA TASOWANIE NIE ROBCIE LUDZIE TAK COS BYLO DOBRZE WYMYSLAC BY POGORSZYC TE GRE JUZ GRANIC
 
Do góry