przywrócenie godziny podliczenia na 20:00

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5324
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz przywrócenia podliczeń o 20:00?

  • tak

    Głosy: 32 71,1%
  • nie

    Głosy: 13 28,9%

  • W sumie głosujących
    45
Status
Zamknięty.

DeletedUser5324

Guest
Po wprowadzeniu zmiany godziny podliczeń na 10:00 wielu graczy jest niezadowolonych - ze względu na to, że nie mogą aktywnie uczestniczyć w GvG, bo pracują, uczą się itd.
Ankieta służy temu, by się przekonać ilu osobom podoba się ta zmiana, a ilu nie.
Pozdrawiam i dziękuję za udział
 

DeletedUser14352

Guest
Na dodatek o 20 godzinie nadal sa problemy z gra czasami.
 
witam
w zasadzie jest mi to obojętne , bo pracuję na nocne zmiany jak i na dzienne , jednak z racji tego iż troszkę nieładnie są nazywani ludzie , że tak powiem pracujący w innych godzinach ( do których właśnie się zaliczam ) postawiłem na nie
dziękuję
 

DeletedUser

Guest
zdecydowne NIE , czekam na głębsze modernizacje GvG wyrównujące szanse wszystkich gildii bez wyjątku
 

DeletedUser5324

Guest
i tu własnie widzimy jak łatwo się obrażają osoby, które nie czytają do końca i ze zrozumieniem...
mówisz o tym, że niektórzy nazywani są trollami - tak są tak nazywani ci, którzy nie grają po to by coś zbudować, tylko po to by coś komuś zniszczyć... nie zdobywają sektorów, nie budują silnej gildii - jedyne co robią, to atakują dla samej zabawy niszczenia, potem uwalniają i atakują dalej za kilka surek... tacy gracze często nie pracują, są na emeryturach, rentach czy czymkolwiek, co pozwala im być o 10:00 w grze... i wtedy działają...
zabronić takich działań nie można - ale tacy gracze zyskali ogromną przewagę, bo pozostali - zazwyczaj ci, którzy coś osiągnęli ciężką pracą - są właśnie w pracy, w szkole itd...
czy to dobre posunięcie ze strony inno - okaże się za kilka miesięcy - bo promowana obecnie grupa graczy raczej nie dostarcza kasy z diamentów...
 

DeletedUser

Guest
i tu własnie widzimy jak łatwo się obrażają osoby, które nie czytają do końca i ze zrozumieniem...
mówisz o tym, że niektórzy nazywani są trollami - tak są tak nazywani ci, którzy nie grają po to by coś zbudować, tylko po to by coś komuś zniszczyć... nie zdobywają sektorów, nie budują silnej gildii - jedyne co robią, to atakują dla samej zabawy niszczenia, potem uwalniają i atakują dalej za kilka surek... tacy gracze często nie pracują, są na emeryturach, rentach czy czymkolwiek, co pozwala im być o 10:00 w grze... i wtedy działają...
zabronić takich działań nie można - ale tacy gracze zyskali ogromną przewagę, bo pozostali - zazwyczaj ci, którzy coś osiągnęli ciężką pracą - są właśnie w pracy, w szkole itd...
czy to dobre posunięcie ze strony inno - okaże się za kilka miesięcy - bo promowana obecnie grupa graczy raczej nie dostarcza kasy z diamentów...


Mirras ty dalej usiłujesz dyskredytować innych graczy tekstami typu "czytanie ze zrozumieniem" ?
trochę nie tak wygląda konstruktywna dyskusja , prawda ?
 

DeletedUser5324

Guest
nie jest moim celem obrażanie czy dyskredytacja kogokolwiek... wyjaśniałem kilka razy, co oznacza, gdy mówię o trollach i część graczy jest w stanie zrozumieć, jak również zaakceptować mój tok myślenia... nie jest to jednak obowiązkowe - co czasem mamy okazję zauważyć w wypowiedziach niektórych osób...
 

DeletedUser13657

Guest
Ja osobiście jestem za godzina 20
prosty rachunek 2/3tygodnie jestem dostępny popołudniu i wieczorem
a tylko przez tydzień rano a po 22 tez mogą się walki przeciągnąć
 

DeletedUser13688

Guest
Po wprowadzeniu zmiany godziny podliczeń na 10:00 wielu graczy jest niezadowolonych - ze względu na to, że nie mogą aktywnie uczestniczyć w GvG, bo pracują, uczą się itd.
Ankieta służy temu, by się przekonać ilu osobom podoba się ta zmiana, a ilu nie.
Pozdrawiam i dziękuję za udział
Dobry pomysl ta ankieta, trzeba teraz rozeslac linka po swiatach, bo zeby sie uwiarygodnila, musi wziasc udzial sporo ludzi w niej.
 
tak , ankieta to dobry pomysł chociaż nie wiadomo czy cokolwiek zmieni
szkoda , że na tylu graczy tylko tylu jak do tej pory wzięło w niej udział a przypomnę że dyskusja w tym temacie była ( jest ) ostra
 

DeletedUser8110

Guest
Nie bardzo mi się podoba, że nagle pojawiły się dwa wątki dyskusji na ten sam temat. Poprzenoszę do głównego tematu znajdującego się w dziale Komentarzy posty, które mają więcej treści niż tylko "jestem za" z uzasadnieniem oraz te odnoszące się ogólnie do zmiany, nie zaś do samego pomysłu. Ten konkretny temat może zostać ze względu na ankietę, proszę jednak, aby główną dyskusję prowadzić -> tu. :) Z góry dziękuję!
 

DeletedUser5455

Guest
zdecydowanie TAK, co ma przesuniecie godziny podsumowania z wyrownywaniem szans w gvg??
szanse sa mnej wyrownane gdyz wiekszosc ludzi pracuje o tej porze
 

DeletedUser13657

Guest
Bryfft wyraźnie napisał, że nie chodzi o wyrównanie szans gildii tylko o odciążenie (niby) serwerów.

przepraszam ze się wtrącam ale jaki odciążenie??
po 20 jest najwięcej ludzi i po prostu są z epoki kamienia serwy a do tego użytkownicy z mobila doszli i nie było to gruntownie przeliczone nawet w ciągu dnia ssą zawiechy bo są słaba przepustowość maja
do tego pewnie systemy tam chodzą 24h wiec... dużo zmian przed nimi z samymi łączami jest potrzeba a te kosmetyki nie pomagają
 

DeletedUser5324

Guest
zostanie przywrócona godzina 20:00 na podliczenia, więc myślę że ankietę można zamknąć.
Dziękuję za udział i pozdrawiam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry