przycisk 1,9

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

podoba sie?

  • tak

    Głosy: 3 42,9%
  • nie

    Głosy: 4 57,1%

  • W sumie głosujących
    7
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
jak w temacie- proponuje aby w perle istniał przycisk 1,9 (kto chce korzysta kto tnie chce nie korzysta)

zasady przycisku:
- po kliknięciu pojawia się nam proste menu z wyborem dostępnego miejsca (nie musze chyba tłumaczyć ze jesli na miejscu 1 jest juz wbite 1,9 (+/- 1 PR) to miejsce staje sie niedostepne, miejsce jest takze niedostepne jesli na danym miejscu jest wiecej niz 1,9 wbite)
 

HuanMing

Książę
Sam ostatnio pisałeś :
aczkolwiek pomys;low bylo sporo:

mozna je znalesc na tym forum.

przyp[omne tylko ogolnie iz byly nastepujace pomysly:

- 50 PR
- 100 PR
- 1000 PR
- tyle ile w inwentarzu
- wrzuc na 1,9
- wrzuc na 0 (czyli tyle ile daje nam arka, mniejsza badz wieksza od 1,9)

niestety nic nie zostalo zrealizowane.

O tu: https://forum.pl.forgeofempires.com...0pr-przy-wrzucaniu-w-perly.16277/#post-194923

A w ogóle to taki przycisk akurat uważam (ja, subiektywnie), za zupełnie niepotrzebny.
 

DeletedUser

Guest
tak pisałem
ale zauwaz ze tak to klikasz raz
a tak jak teraz jest 200 razy aby 2000 pr wbić
a co jak wbijasz 5- 6k lub wiecej na 1,9?
to jest rzeź
 

HuanMing

Książę
Ja jestem za tym, żeby była zmiana, nawet już o tym pisałam. Ale wciąż uważam, że najlepsze będzie okienko gdzie wpisujesz ile chcesz wrzucić.
 

DeletedUser

Guest
okienko tez byloby dobre - ale wtedy gdzies obok powinno byc napisane ile wynosi1,9 dla danego miejsca w danej perle
 

Markiz.

Książę
Przeciez okienko " ile wynosi1,9 dla danego miejsca w danej perle" już od jakiegoś czasu jest. Przy miejscu jest napisane ile jest zwrotu i nawet dla osoby, która jest na bakier z matematyką, przemnożenie go przez 1,9 i dodanie nie powinno zająć więcej niż 1-2 sek.
 

LEGI

Wicehrabia
Przeciez okienko " ile wynosi1,9 dla danego miejsca w danej perle" już od jakiegoś czasu jest. Przy miejscu jest napisane ile jest zwrotu i nawet dla osoby, która jest na bakier z matematyką, przemnożenie go przez 1,9 i dodanie nie powinno zająć więcej niż 1-2 sek.
Chodzi o wbijanie a nie liczenie , jestem na nie bo już to było
 
Status
Zamknięty.
Do góry