Problem z zadowoleniem/entuzjazmem

Devine111

Baron
Czy zauważyliście, że coraz więcej budynków daje ujemne zadowolenie? Czy macie już problemy z utrzymaniem entuzjazmu?
Wygląda, że powoli staje się to kolejną zmienną, którą trzeba brać pod uwagę przy rozbudowie miasta.
Nie zauważyłem, na ten moment 1,5 mln dodatkowego zadowolenia ;)
 

Dixaroc

Baron
Nie wiem, czy zerknąłeś na ogłoszenie, do którego umieściłem link. Jeśli nie - to zacytuję jego fragment, który odnosi się do usunięcia omawianego modyfikatora:
A zerknąłem. Zobaczyłem też jego datę. Zacząłem grać jakoś w czerwcu tego roku, więc to ogłoszenie już wtedy miało rok. Nowi gracze nie czytają ogłoszeń wstecz, a na pewno nie o tyle.

W omawianym przez nas przypadku: zmiana tak naprawdę wymaga wizualnej poprawki (ale też nie do załatwienia w frazeologiczne 5 minut)
W 5 minut nie. Problem w tym, że trzeba tutaj dodatkowo zapłacić grafikowi. Grafik może zrobić taką zmianę w godzinę czasu. Później zaimplementowanie tego do nowej wersji to kolejna godzina pracy programisty, może dwie.

, a nie oszukujmy się - nie były/nie są to zazwyczaj poprawki wysoko na liście priorytetów. A zauważ proszę, źe nie ukryliśmy jednak przed Wami wyłączenia samej funkcjonalności (umieściliśmy stosowną informację w ogłoszeniu, wraz z naprawdę szczegółowymi wyjaśnieniami).
Ponownie - nowi gracze nie mają w to wglądu (ok, technicznie rzecz biorą mają, ale nie oszukujmy się, nikt nie czyta ogłoszeń na rok przed własnym rozpoczęciem gry).

Z mojej strony, jak i w imieniu całego Zespołu mogę, mogę zapewnić Cię, że nasi Programiści naprawdę w tym czasie nie próżnowali
Nie zarzucam tutaj niczego programistom, tylko co najwyżej polityce firmy w tym zakresie. Czasami warto zajrzeć do backlogu i jednak zająć się tymi drobnymi sprawami. Często żadna z nich nie zajmuje dużo czasu, a sumarycznie w jednym sprincie można ogarnąć połowę backlogu, jeżeli nie będzie się pracowało nad nowymi opcjami.
 
Do góry