Pokaż się?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser572
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser572

Guest
Tak sie zastanawialam czy ktos z was odwazylby sie pokazac swoje zdjecie na forum? ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pokaż się?

Łooo ja bym chyba się raczej nie pokazała na forum ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pokaż się?

Zasadniczo, to się już przyzwyczaiłam, że nie ogarniam rozumowania większości i myślę na opak:), ale właśnie dlatego... dlaczego uważacie, że do wrzucenia swojego zdjęcia potrzeba odwagi? Do wyjścia na ulicę pod kątem pokazania się innym też jej potrzeba? Bo moja definicja tej cechy troszkę nie pasuje do podobnej sytuacji, dlatego pytam, mimo że niezupełnie jest to na temat tutaj:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pokaż się?

Lavelay powiem ci że u mnie to raczej nie wiąże się z brakiem odwagi. Jednak trzeba przyznać że dla niektórych osób pokazanie swojego zdjęcia może być nie lada wyzwaniem :)
 

DeletedUser572

Guest
Odp: Pokaż się?

Dla mnie do tego potrzeba odwagi i raczej jej nie mam :)
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Pokaż się?

Zasadniczo, to się już przyzwyczaiłam, że nie ogarniam rozumowania większości i myślę na opak:), ale właśnie dlatego... dlaczego uważacie, że do wrzucenia swojego zdjęcia potrzeba odwagi? Do wyjścia na ulicę pod kątem pokazania się innym też jej potrzeba? Bo moja definicja tej cechy troszkę nie pasuje do podobnej sytuacji, dlatego pytam, mimo że niezupełnie jest to na temat tutaj:)
Mi się wydaje że tu nie tyle chodzi o odwagę co o pozostanie anonimowym.Podejrzewam że jak byśmy sie znali z reala to wrzucenie jakiejś foty nie byłoby problemem tak jak to robimy na NK,czy Facebook-u . Anonimowość daje poczucie wolności i bezkarności.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pokaż się?

Właśnie o ten konkret z odwagą mi chodziło. Bać się tutaj można tylko opinii innych, więc w momencie potrzebowania odwagi, to by się równało z przywiązywaniem do tego ogromnej wagi. Przynajmniej ja to tak widzę. Szereg innych powodów oczywiście rozumiem, jak chociażby wspomniana anonimowość, chęć pozostania dla innych tylko nickiem i inne takie.
No dobra, to w końcu nie taka ważna kwestia. Mniej więcej się dowiedziałam, czego chciałam, tak że dziękuję za wyrażenie swoich opinii;)
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Pokaż się?

Chyba nie zdajesz sobie sprawy jaką ludzie -szczególnie młodzi-przywiązują ogromną wagę do tego co i jak sie o nich mówi.Wystarczy obejrzec kilka filmów o młodzieży i wszystko bedzie jasne.Zresztą na ulicach to też widać.Lans i bycie cool to podstawa :D .Jestem już starszy i mnie to po częsci śmieszy a po części przeraża, tym bardziej że za czasów mojego dorastania takie pojęcia jak szpan itp. dopiero powstawały z czego się ogromnie cieszę bo przynajmniej miałem normalne dzieciństwo i lata młodzieńcze spędzone na podwórku,boiskach itd. a nie na pogoni za kasą, poklaskiem rówieśników i prześciganiu sie w byciu naj - w tym złym słowa tego znaczeniu-.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pokaż się?

Chyba dla każdego w pewnym stopniu jest ważne co mówią i myślą o nim inni. Ale jak już powiedział Misiek teraz dla większości liczy się tylko to aby być popularnym, wylansowanym... Już dzieci w podstawówkach muszą mieć najlepsze telefony, najdroższe ciuchy, multum gadżetów... Trochę to przykre.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pokaż się?

Skoro podstawą jest lans, to nawet łatwiej powinno być wrzucić zdjęcie, przed zrobieniem którego odpowiednio się ubierzemy, uczeszemy, ew. wymalujemy, ustalimy scenografię i swoją pozycję, niż improwizować w bezpośrednich kontaktach z innymi?

Filmy o młodzieży to w większości żenada... podczas matur oglądałam prawie codziennie jeden z tych uroczych, o amerykańskich liceach, żeby się "odmóżdżyć" i nie myśleć o niczym mądrym. Sprawdziły się w tej roli idealnie:)
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Pokaż się?

Nie mam pojęcia czego sie tu bać.
Na facebooka czy nk sie nie boicie wstawiać a tutaj boicie? Przecież to nic strasznego ;D.

To co pokazujemy te zdjęcia czy dalej będzie trwało dochodzenie kto dlaczego nie wstawi? ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pokaż się?

Lavelay mnie jakoś lans i to całe szpanowanie nie kręci więc dlatego chyba bym nie pokazała swojego zdjęcia tutaj, na forum. Co innego jest dla mnie jeśli daną osobę poznam, porozmawiam z nią 'prywatnie', wtedy mogę to przemyśleć ;) Co do filmów o młodzieży zgadzam się w 100% ;)

eXodus---> no to dajesz :D
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Pokaż się?

Karola ale wstawianie zdjęc to nie żaden spam. Po prostu tak jak piszesz to racja, że poznasz kogoś to wtedy ale z drugiej strony popatrz jako użytkownicy forum rozmawiamy ze sobą czyli w jakiś sposób już sie znamy więc co za problem wstawić zdjęcie?
Wiesz nie mówie, że oooo dziwna jesteś bo nie chcesz dać, bo to oczywiste ktoś nie chce to nie da i proste ;P.
Zresztą chyba mnie rozumiesz ;P


No dobra to daje xd pierwsze lepsze znalezione troche wykrzywiona mordka na sylwestrze ale ciul z tym ;P
395946_271403769581686_100001361945872_648661_1727096175_n.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pokaż się?

Oj tam wiem że jestem dziwna :) Wiele razy to słyszałam ^^ No tak, w jakiś sposób się znamy ale, np. jeśli ja wyślę tobie zdjęcie na pw to wtedy tylko ty je widzisz. Tutaj widzą je wszyscy :D I o to mi chodzi.

Hah jakbym ja pokazała swoje zdjęcie z któregokolwiek sylwestra to automatycznie mogłabym usunąć konto na tym forum ;)
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Pokaż się?

Haha Karola xd
Wstaw takie zoabczymy xD


Dorgon tak jestem wampirem i cie zjem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pokaż się?

Ooo nigdy tutaj nie wstawię takiego zdjęcia! Za żadne skarby! :)

Ejjj... Ja też mam takie długie zęby... Nawet dłuższe niż u eXodusa na zdjęciu... :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pokaż się?

Jakoś sobie nie przypominam sytuacji w której wysysałam inną osobę ale ze mną nic nie wiadomo... :D
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Pokaż się?

ja ciebie ugryzłem ostatnio i cie przemieniłem ;p
widze tylko ja fote dodałem ;<
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pokaż się?

Mogłeś chociaż mnie obudzić jak mnie gryzłeś ;] Może jeszcze ktoś się pokaże ;]
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Pokaż się?

Wolałem zebyś spała bo wiesz troche ci sie musiałem wgryźć w szyje a to troche boli ;P
Chociaż nie czułaś ;D

Napewno sie pojawi bo troche ludzi pogryzłem ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pokaż się?

W sumie... Ja mam tak mocny sen że nie dziwi mnie to że się nie obudziłam :) Powiem ci że trochu zeszliśmy z tematu... ;)
 
Do góry