[Zgłoszone] podswietlenie graczy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser740
  • Data rozpoczęcia

jesteś za wprowadzeniem oznaczenia ?


  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser740

Guest
Na razie jest rozróżnienie na już zaatakowanego a gotowego na nasz atak gracza :)
niestety brakuje mi rozróżnienia miedzy splądrowanym już a jeszcze nie splądrowanego....
wiem, zawsze mogę zajrzeć na "działania" i zobaczyć czy będą piorunu czy nie. A co w sytuacji
gdy ktoś właśnie przed chwilą wybrał swoją produkcję? błędnie myślę, że gościa złupiłem ....
A gdyby tak rozróżnić kolorem lub symbolem (np tego samego pioruna co w działaniu) że ten ktoś już
został przez nas obrabowany ? lub zmotywowany bo i to czasem nam się przydaje ....
Co sądzicie o tym?
 

DeletedUser426

Guest
Odp: podswietlenie graczy

namieszałes , namieszałes i w efekcie nie wiem dokładnie w czym rzecz. Mozesz jakos jasniej ?
Jesli dobrze rozumiem chodzi o podświetlenie kogos kogo juz obrabowalismy ? Przecież jak kogoś zgrabimy czy zmotywujemy to potem pod jego avatarem jest na szarym tle odliczany czas po którym możemy ponownie zaatakowac.

dobrze rozumiem ?
 

DeletedUser740

Guest
Odp: podswietlenie graczy

a probowales kogos zaatakowac i nie ograbic go zaraz po ataku? jesli masz takich 30 na liscie ktorych zaatakowales i powiedzmy 16 ograbiles zaraz a 14 zostawiles sobie na pozniej.... to moze wtedy zrozumiesz co mialem na mysli ...
czyli chyba nie zrozumiales co mialem na mysli ....
moja propozycja to po ataku zostaje szare tlo, odliczany czas, ale po ograbieniu przy danym nicku pojawia sie symbol np pioruna, wtedy wiem, ze jest ograbiony. Nick na szarym tle ale bez symbolu oznaczalby ze moge jeszcze ograbic.
Czy teraz wyrazilem sie jasno?
 

DeletedUser426

Guest
Odp: podswietlenie graczy

Owiele jasniej. Robiłem tak i zwykle sie zapomina kogos sie ograbiło a kogo nie. Pomysł dobry, ułatwiający życie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser740

Guest
a co na ten temat moderatorzy? jakos cisza z ich strony ... ani slowa, ze to pomysl do bani, ani ze jest jakas szansa?
 

DeletedUser5

Guest
a co na ten temat moderatorzy? jakos cisza z ich strony ... ani slowa, ze to pomysl do bani, ani ze jest jakas szansa?

Czy szansa jest - nie wiemy, zdecydują autorzy gry.
Nie wypowiadamy się, bo albo jeszcze przypatrujemy się tematowi i wypowiedziom użytkowników, albo jeszcze naprawdę nie ma co napisać - co nie znaczy, że nas to nie interesuje :)

Propozycje można składać, ale autorzy gry nie chcą podejmować się realizacji pomysłów zanim nie naprawią przynajmniej najważniejszych błędów i większości mniejszych. Wtedy gra przestanie być betą i będzie można wprowadzać w życie pomysłu graczy.
 

DeletedUser1724

Guest
marrszoo z całym szacunkiem ale wiadomo jest to iż wersje BETA są tworzone po to tylko by gracze mieli tą świadomość iż zdarzają się błędy i zdarzać będą bo raczej autorom takich gierek nie prędko jest do zakończenia BETY nie dla tego, że błędy są lecz dla tego by gracze nie mieli pretensji o jakieś błędy i tym sposobem nie domagali się zadość uczynienia za jakiś fajans z strony programistów, a wprowadzenie pomysłu graczy jest dla nich po prostu uderzeniem w ich ambicje xD

Po prostu BETA to nic innego jak wersja gry z błędami ^^ I tak jak piszesz o wprowadzeniu sugestii graczy do gry ewentualnie po zakończeniu BETY jest dla mnie śmieszna bo ja to wiem i Team FoE pewnie też, że wersja BETA prędko się nie zakończy :)
 

DeletedUser740

Guest
Czytajac to forum zastanawiam sie po co w ogole powstal dzial pomysly? Po wypowidziach moderatorow, czesto mozna zrozumiec, ze myslacy ludzie sa mile widziani, pod warunkiem, ze nie beda sie wtracac w plany tworcow :)
a co do wersji beta, wystarczy zagrac w kilka innych gier online, pelnych wersji, by dojsc do wniosku, ze czy wersja beta czy pelna, to i tak co jakis czas sa bledy do usuniecia i nie wszystko dziala tak jak powinno... dla mnie wersja beta oznacza tez ze oprucz bledow, jest miejsce na zmiany a wersja kompletna to zero nowych rozwiazan, ale moze to ja zle rozumie?
 

DeletedUser1724

Guest
Bywają przecież wersje niby w pełni już ustabilizowane noszące miano "Final Version", a i tak często są wprowadzane poprawki czy też nowości :) BETA dla Twórców czy też Team-u danej gry Online to po prostu wymówka do napisania/powiedzenia "Przecież to wersja BETA więc błędy się zdarzają" i przy BETA wersji programiści nie śpieszą się z naprawieniem czy wprowadzeniem nowości ^^
 

DeletedUser1488

Guest
Jestem za wprowadzeniem pomysłu raz że przydatne a dwa że przestanę zapisywać nick'i w notatniku.
 

DeletedUser1724

Guest
No ja jeszcze puki co po notatnik nie sięgałem i mam nadzieję, że nie będę bo już mam dość pisania w zeszycie :D Napisałem się za czasów Technikum xD
 

DeletedUser740

Guest
No i chyba temat niby wyczerpany .... ankieta na cos wskazuje, Team milczy, po za jedna wypowiedzia (bardzo stara).
Jestem ciekaw czy pomysl juz zostal skreslony pomimo wyniku ankiety?
 

DeletedUser5

Guest
Dlaczego mamy się wypowiadać?
1. Ankieta jeszcze trwa
2. Moja odpowiedź jest jednoznaczna: jeśli autorom gry pomysł się spodoba, będzie to kiedyś zrobione w grze, ale najpierw błędy i realizacja projektu gry.
 

DeletedUser740

Guest
Dlaczego mamy się wypowiadać?
1. Ankieta jeszcze trwa
2. Moja odpowiedź jest jednoznaczna: jeśli autorom gry pomysł się spodoba, będzie to kiedyś zrobione w grze, ale najpierw błędy i realizacja projektu gry.

Jestem w pelni usatysfakcjonowany Marrszoo Twoja odpowiedzia .... Dzieki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry