O tym jak Jaś i Małgosia zabłądzili w ciemnym lesie.

Status
Zamknięty.

DeletedUser15966

Guest
najlepiej było niedwno na jednym ze swiatów, 80 graczy od epoki jutra do arktyki i 5 sredniowiecze... teraz jest np jeden z modernu i ,faktycznie "motywuje" do szybkiego rozwoju, hahahah tylko niech mi i innym ktoś madry ze swietych z suportu wyjasni jak ma sie bronić przed najazdem czołgów i spadochroniarzy taki ktoś z wczesnego? a banialuki o motywacji i dostepie do towarów to chyba miedzy bajki włózcie, bo mozna miec znajomych z wysokich epok i miec dostep do tego.
 

DeletedUser14685

Guest
sasiedzi1.PNG
sasiedzi2.PNG
U mnie w sasiedztwie wiekszosc graczy jest w arktycznej przyszlosci, a tych 5 na 1 screenie w zelazie lub wczesnym sredniowieczu ;) Wedlug mnie bardziej to motywuje tych lepszych graczy, aby nie trzymac w armi obronnej 2 wlocznikow lub innego badziewia :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Pojawili się oni przy ostatniej zmianie sąsiedztw? Bo jeśli tak, to są to konta które powróciły do gry i były w tym sąsiedztwie jako nieaktywne, teraz się pojawiły i znikną przy najbliższym mieszaniu sąsiedztw (dostaną lepiej im pasujące sąsiedztwa).
 

DeletedUser16762

Guest
Az chyba zaraz zrobie screena z mojego konta na innej wersji jezykowej :D Rozrzut chyba od AP do zelaza xD

1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg

I wez tak graj xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Jeśli całe sąsiedztwo jest w Arktycznej Przyszłości a pojawia się w nim garstka Graczy z Żelaza czy Średniowiecza to ewidentnie takie sąsiedztwo powinno zostać zgłoszone do Supportu. :)
 

DeletedUser14685

Guest
Pojawili się oni przy ostatniej zmianie sąsiedztw? Bo jeśli tak, to są to konta które powróciły do gry i były w tym sąsiedztwie jako nieaktywne, teraz się pojawiły i znikną przy najbliższym mieszaniu sąsiedztw (dostaną lepiej im pasujące sąsiedztwa).
Tak :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry