Najazdy kwantowe - dyskusja!

koordi

Wójt
Tu raczej o gildie, a nie o sposób chodzi. Jeśli w gildii wiele osób jest zaangażowanych i szybko osiągane są wysokie poziomy to taktyka z wydawaniem odłamków na dodatkowe "ruchy" zawiedzie. Po prostu dodatkowe ruchy nie dadzą nic jak przegrywasz walki z przeciwnikiem.

Powyżej wyjaśniłam dlaczego tak by nie było.
jak dojdę do 10lvl to dam znać, na tę chwilę nie wiem, bo to zależy jak mocne statystyki są na 10
 

Bożka123

Hrabia
jak dojdę do 10lvl to dam znać, na tę chwilę nie wiem, bo to zależy jak mocne statystyki są na 10
Najwyższe jakie poznałam do "mini" Boss na 9. Ma 225% i co 2 - 3 walkę przeciwnik ma 2 fale po 8. W pierwszej 5 koni i 3 balisty, w drugiej 3 konie, 3 lekkie i 2 balisty. Nawet jeśli konia masz na 2 strzały z balisty to i tak tracisz 2-4 balisty w rundzie. Jak konia masz na 3 strzały to raczej nie wygrasz, chyba że teren jest dla Ciebie korzystny i koń potrzebuje 3 ruchów, żeby dotrzeć do Twoich balist.
 

koordi

Wójt
mam nadzieję, że w przyszłości będzie można wybrać jaką epokę ciśniemy w NK, przez co poziom trudności będzie inny
no ale to musiałaby wejść jakaś nowa epoka z perłami dającymi bonusy do NK, albo więcej eventówek, bo z kulturowymi to ciężko do 10lvl dojść w takim wypadku :)
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
mam nadzieję, że w przyszłości będzie można wybrać jaką epokę ciśniemy w NK, przez co poziom trudności będzie inny
no ale to musiałaby wejść jakaś nowa epoka z perłami dającymi bonusy do NK, albo więcej eventówek, bo z kulturowymi to ciężko do 10lvl dojść w takim wypadku :)
Wystarczyłoby dać bonus do istniejącej perły jak np. Virgo, albo pasującej wizerunkowo Wyroczni Delfickiej. Pereł, które nikt nie stawia, a guzik znaczą, jest ogrom.
 

deliryk

Wicehrabia
Wystarczyłoby dać bonus do istniejącej perły jak np. Virgo, albo pasującej wizerunkowo Wyroczni Delfickiej. Pereł, które nikt nie stawia, a guzik znaczą, jest ogrom.
wątpię ;) jak dla mnie to prawie pewne, że nowa epoka będzie miała w nazwie coś "kwantowa" i będzie nawiązywała do NK
 

koordi

Wójt
W sumie ciekawy wątek
space age space hub - tak sie nazywa po angielsku nowa epoka, znana od prawie roku jak nie więcej
To prawda, ale jeśli IG szybko czegoś nie zmieni to dla wielu NK będzie bezsensownym rozwiązaniem niewartym uwagi.

Dla mnie jest świetne, ale jak się nie ma przepustki to w sumie szkoda czasu.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
W sumie ciekawy wątek

To prawda, ale jeśli IG szybko czegoś nie zmieni to dla wielu NK będzie bezsensownym rozwiązaniem niewartym uwagi.

Dla mnie jest świetne, ale jak się nie ma przepustki to w sumie szkoda czasu.
ma znaczenie by być wysoko w mistrzostwach jako gildia i zdobywac nowe budynki.
Na nasze też dawno przetłumaczone :p
nie wiem, u mnie w grze jest taka wersja. Nie próbuje nawet tego tłumaczyć bo tłumaczenie IG zawsze jest nieprzewidywalne xd
 

koordi

Wójt
to wszystko zależy jak chcesz na to patrzeć
u nas na J top1-2 praktycznie nie do przebicia
kilka gildii ma szansę na top3

de facto wszystkie nagrody wpadają na koniec, a jak nie jesteś w top3 to potem w sumie nie gra roli, bo różnice są małe (jak na 3 miesiące grania)

bez przepustki szanse na 10lvl kolesia masz bardzo bardzo małe
no i co gorsza, te losowanie zmian w skrzyniach na koniec najazdów jest jakoś bez sensu
ta losowość sprawia, że możesz być najaktywniejszym graczem w gildii a nawet fragmentów złotych nie zobaczysz
 

Marik

Książę
To się nazywa profesjonalizm :)
W foe tłumacze znają troszke polskiego i troszke angielskiego, dlatego budynki są często tłumaczone połowicznie (chociaż 8 latek wie o istnieniu tłumacza google..), albo w stylu tłumaczeń zagranicznych filmów jak ,,Szklana pułapka, czy Kac vegas w bangkoku,,
 
Ostatnia edycja:

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Z smutkiem stwierdzam, że surka znacznie straciła na wartości, przez usunięcie GvG :c
potrzeby rynku generował tryb w który grało 2-3% graczy,
tak, to brzmi jak bardzo zdrowa ekonomia XD

co więcej, rynek był totalnie niewydolny i nie wyrabiał z potrzebami gildii, które sobie nawzajem blokowały handlarzy byleby tylko sprzedawał "im" a nie innym.

Do tego sztucznie to generowało potrzebę pozostawania niektórych graczy w niższych epokach - bo mogli zarabiać sprzedając tysiące surki z niskich epok.

To jedna z największych zalet usunięca gvg. Uzdrowiony rynek i koniec "życia" graczy z handlu niskimi epokami.
 

Marik

Książę
Do tego sztucznie to generowało potrzebę pozostawania niektórych graczy w niższych epokach - bo mogli zarabiać sprzedając tysiące surki z niskich epok.

To jedna z największych zalet usunięca gvg. Uzdrowiony rynek i koniec "życia" graczy z handlu niskimi epokami.
I teraz pewnie towary kosmiczne będą w kosmicznych cenach. Chyba jeszcze za szybko by oceniać czy zmiana naprawde uzdrowiła rynek
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
I teraz pewnie towary kosmiczne będą w kosmicznych cenach. Chyba jeszcze za szybko by oceniać czy zmiana naprawde uzdrowiła rynek
nie. tylko te do pereł, reszta epok jest bezwartości. nie ma gdzie zużywać tego towaru w takich ilosciach. Mądre ułożenie graczy w epokach i skrabiec ogarnie co trzeba
 

Don Flamingo

Baronet
Bry. Czy ktoś już coś może wie nt. medali kwantowowych? Kiedy staną się czymś więcej niż dekoracją na pasku obok diamentów i będzie możliwe ich użycie do wykupienia dodatkowych terenów w mieście :p ?
 

koordi

Wójt
Bry. Czy ktoś już coś może wie nt. medali kwantowowych? Kiedy staną się czymś więcej niż dekoracją na pasku obok diamentów i będzie możliwe ich użycie do wykupienia dodatkowych terenów w mieście :p ?
Nikt tego oficjalnie nie podał więc raczej nikt nie wie. Pofantazjować można- ja mysle że zrobią to z drugim sezonem NK lub wtedy kiedy wprowadza poziom trudności NK (czyt. Inne epoki osad NK).
 
Do góry