Najazdy kwantowe - dyskusja!

niepokorny76

Szlachcic
Zgodnie z instrukcją IG "saldo Działań Kwantowych ładuje się w tempie 5 000/godz. Za pomocą budynków mieszkalnych w osadzie kwantowej można zwiększyć tę liczbę".
Mam w osadzie budynki mieszkalne (muszę bo inaczej osada by nie funkcjonowała) które dają +1 000 działań kwantowych na przeliczenie czyli na godzinę. A jak nakieruję na pasek działań kwantowych to pokazuje mi, że saldo co godzinę zwiększa się o 5 000 a powinno o 6 000 (5 000 + 1 000). Oszustwo?
 
Ostatnia edycja:

Marik

Książę
Zgodnie z instrukcją IG "saldo Działań Kwantowych ładuje się w tempie 5 000/godz. Za pomocą budynków mieszkalnych w osadzie kwantowej można zwiększyć tę liczbę".
Mam w osadzie budynki mieszkalne (muszę bo inaczej osada by nie funkcjonowała) które dają +1 000 działań kwantowych na przeliczenie czyli na godzinę. A jak nakieruję na pasek działań kwantowych to pokazuje mi, że saldo co godzinę zwiększa się o 5 000 a powinno o 6 000 (5 000 + 1 000). Oszustwo?
Moment, domy dają działania kwantowe na cykl czyli na 10h, a nie godzinę. Licznik pokazuje dobrze 5000/h bo to kiedy zrobisz zbiory zależy od Ciebie i nie jest robione automatycznie. Mam w mieście 6 willi czyli 1200 działań na 10h, nie ma żadnego budynku który wpływa na licznik, a to co zbierzesz jest przyznawanie niezależnie od niego.
 

hddk

Hrabia
Cykl przeładowania to chyba nie zbiory z budynku :) Mi domki co godzinę dają +900 kompasów, ale fakt że na pasku z kompasami dymek tego nie uwzględnia.
 

Valhan

Wójt
Pytanie natury technicznej: Czy wszystkim odejmuje zadowolenia po postawieniu dekoracji zamiast dodawać ?? O.o
 

deliryk

Wicehrabia
pytanko o odlamki kwantowe
na starcie NK dostalismy ich troche + gratis na mailu

czy ktos kto gra na becie wie, czy te na poczatku kazdego NK dostaje sie jakies gratis odlamki czy teraz trzeba juz po prpstu oszczedzan? bo rozne teorie chodza
 

Zoja Z

Szlachcic
pytanko o odlamki kwantowe
na starcie NK dostalismy ich troche + gratis na mailu

czy ktos kto gra na becie wie, czy te na poczatku kazdego NK dostaje sie jakies gratis odlamki czy teraz trzeba juz po prpstu oszczedzan? bo rozne teorie chodza
Te odłamki mają wystarczyć na całe mistrzostwa, czyli 6 sezonów NK. Dopiero potem się zresetują.
 

Midi

Baronet
a teraz pochwalcie się :) co dostaliście za wygranie lub 2 miejsce / 3 miejsce w pierwszej edycji Najazdów :) (będzie to "motywacja" dla innych do dalszej walki) w sumie to dzisiaj 1 kwiecień :D:D
 
Ostatnia edycja:

deliryk

Wicehrabia
a teraz pochwalcie się :) co dostaliście za wygranie lub 2 miejsce / 3 miejsce w pierwszej edycji Najazdów :) (będzie to "motywacja" dla innych do dalszej walki) w sumie to dzisiaj 1 kwiecień :D:D
ranking gildii jest na cale mistrzostwa, ale bardziej ciekawi gdzie sa nagrody za ukonczone levele
 

Endriu*

Baron
Wychodzi na to, że te nagrody za ukończone levele to poszły do tych skrzyń co są 2 darmowe do losowania. Skutecznie mnie wyleczyli z udziału w tym, naciągacze na kase i nic więcej
 

Endriu*

Baron
A co tam było jak nie fragmenty? za każdy poziom więcej i o tyle pewnie wzrosły nagrody do wylosowania...
 

koordi

Wójt
A co tam było jak nie fragmenty? za każdy poziom więcej i o tyle pewnie wzrosły nagrody do wylosowania...
Samych typów fragmentów było chyba z 7-8 w tym srebrne i zlote. A tego do losowania w skrzynie nie poszło. Więc.. albo to dają na koniec mistrzostw (ciekawe tylko jak to policzą jak się ekipa zmienia) albo to jakiś bug, albo chory pryma aprilisowy zart ;(
 
Do góry