Marsjański Węgiel

Maciuś Pierwszy

Szlachcic zagrodowy
Jestem na Wenus (końcówka) utraciłem możność zdobywania węgla co powinienem zrobić aby dalej muc zdobywać węgiel ???
 
Dodam tylko, że tak samo trzeba robić w kolejnych kosmicznych epokach. Im dalej, tym więcej syntezatorów dla odpowiednich złóż kosmicznych trzeba dostawić, dlatego lepiej przed przejściem do następnej epoki zrobić stosownie duże zapasy z mapy, bo syntezatory są wielkości 3x3 i potrzebują drogi, co często wiąże się z przebudową miasta konkretnie pod te specyficzną produkcję..
 

Maciuś Pierwszy

Szlachcic zagrodowy
Dodam tylko, że tak samo trzeba robić w kolejnych kosmicznych epokach. Im dalej, tym więcej syntezatorów dla odpowiednich złóż kosmicznych trzeba dostawić, dlatego lepiej przed przejściem do następnej epoki zrobić stosownie duże zapasy z mapy, bo syntezatory są wielkości 3x3 i potrzebują drogi, co często wiąże się z przebudową miasta konkretnie pod te specyficzną produkcję..
Postawiłem syntetyzator marsjańskiej rudy i nic :(
 

Bożka123

Hrabia
Dodam tylko, że tak samo trzeba robić w kolejnych kosmicznych epokach. Im dalej, tym więcej syntezatorów dla odpowiednich złóż kosmicznych trzeba dostawić, dlatego lepiej przed przejściem do następnej epoki zrobić stosownie duże zapasy z mapy, bo syntezatory są wielkości 3x3 i potrzebują drogi, co często wiąże się z przebudową miasta konkretnie pod te specyficzną produkcję..
Nigdy nie stawiałam syntezatorów
Postawiłem syntetyzator marsjańskiej rudy i nic :(
Tzn.?
 
Coś tu jest namieszane.
Tytuł wątku - "Marsjański węgiel" - na Marsie wydobywamy marsjańską rudę.
Z postu dowiadujemy się, że jest w Wenus i to już końcówka - czyli dotychczas zdobywał Wenusjański węgiel.
To co zrobił, że teraz tego węgla nie może wydobywać?
 

Maciuś Pierwszy

Szlachcic zagrodowy
Postaw w mieście syntezator marsjańskiej rudy masz go w budynkach produkcja towarów
Coś tu jest namieszane.
Tytuł wątku - "Marsjański węgiel" - na Marsie wydobywamy marsjańską rudę.
Z postu dowiadujemy się, że jest w Wenus i to już końcówka - czyli dotychczas zdobywał Wenusjański węgiel.
To co zrobił, że teraz tego węgla nie może wydobywać?
Coś tu jest namieszane.
Tytuł wątku - "Marsjański węgiel" - na Marsie wydobywamy marsjańską rudę.
Z postu dowiadujemy się, że jest w Wenus i to już końcówka - czyli dotychczas zdobywał Wenusjański węgiel.
To co zrobił, że teraz tego węgla nie może wydobywać?
Postawiłem syntetyzator marsjańskiej rudy (ponownie bo wcześniej go usunołem) mam tego 29665 szt. I brak dostępu do kopalni, co dalej robić ??
 
Jestem na Wenus (końcówka) utraciłem możność zdobywania węgla co powinienem zrobić aby dalej muc zdobywać węgiel ???
A czy przypadkiem nie zacząłeś podbijać mapy Jowisza?
Wtedy za każdym razem kiedy wchodzisz na mapę świata lądujesz na Jowiszu.
Ale nie straciłeś dostępu do mapy Wenus.
Wracasz na mapę Wenus i tak jak dotychczas wysyłasz ekipę na poszukiwanie węgla.
 
Do góry