[Inne] Który element gry "Forge of Empires" uważasz za najsłabszy, najgorszy, a może nawet niepotrzebny?

Który element gry Forge of Empires uważasz za najsłabszy, najgorszy, a może nawet niepotrzebny?

  • Arena

  • System zamkowy

  • Najazd kwantowy

  • Tawerna znajomych

  • Handlarz antykami

  • Forge Plus

  • Port (osady)

  • Wyprawy gildyjne

  • Gildyjne Pola Chwały

  • Budynki, Perły...

  • Zadania dzienne, główne, powtarzalne...

  • Rywal

  • Eventy

  • Reklamy

  • ... inne nie wymienione


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Hans Voralberg

Wicehrabia
Zaloguj! Zagłosuj!


Bez tytułu.png

Pytanko do ankiety tak jak w temacie.
A może macie *inne propozycje?


Pamiętaj!
Zaznaczasz "najgorsze" elementy gry. Możesz zaznaczyć
maksymalnie 5 odpowiedzi, bez możliwości ich zmiany!


*niestety, ilość możliwych odpowiedzi (zadanych przeze mnie) w ankiecie jest ograniczona, więc można dopisać w komentarzu te elementy, których Waszym zdaniem brakuje w ankiecie.
 
Ostatnia edycja:

Marik

Książę
tawerna zatrzymała się w prehistorii
forge plus czyli płacimy za worek guana
port (osady) czyli powtarzalna męka
budynki, perły - Ig psuje balans jak tylko się da
reklamy w darmowej grze zawsze były utrapieniem, pierdyliard mikropłatności nie wystarcza

pomyślałem o handlarzu, ale tutaj szykują sie spore zmiany więc za jakiś czas będzie git
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
tawerna zatrzymała się w prehistorii
forge plus czyli płacimy za worek guana
port (osady) czyli powtarzalna męka
budynki, perły - Ig psuje balans jak tylko się da
reklamy w darmowej grze zawsze były utrapieniem, pierdyliard mikropłatności nie wystarcza

pomyślałem o handlarzu, ale tutaj szykują sie spore zmiany więc za jakiś czas będzie git
Oby nie tylko w postaci nowych przedmiotów, za astronomiczne sumy ;)

- drogi
- forum :D
- discord :D
Co do forum, to wydaje się to temat, na osobny... temat ;)
 
Zaznaczyłem 3:
-Arena
Nagrody właściwie żadne. Jacyś dziwni, komputerowi przeciwnicy dla Tytana. Biję tam właściwie tylko z przyzwyczajenia oraz jak mi są walki do zadania/ZH potrzebne, w czasie, kiedy nie ma pól.
-System zamkowy
Pomysł może i nie jest sam w sobie zły, ale nie budzi to zadnych emocji. Stoi, to raz dziennie sie kliknie żeby zebrać. "Wzmocnienia", które daje są totalnie nieadekwatne do aktualnej sytuacji ekonomicznej w grze.
-Forge Plus
Sorry ale dla mnie ta oferta to jakaś totalna patologia. Lepiej juz sobie za tą samą cenę diaxów kupić i większy pożytek będzie.
 
Na wszystkie wskazane "elementy" nie należy patrzeć z perspektywy wieloletniego gracza tylko tak jakbyśmy dziś zaczynali grę, a wtedy okaże się że mniej lub bardziej ale wszystko jest "potrzebne". Niestety w ankiecie nie było takiej opcji więc....:haha:
 

Marik

Książę
Na wszystkie wskazane "elementy" nie należy patrzeć z perspektywy wieloletniego gracza tylko tak jakbyśmy dziś zaczynali grę, a wtedy okaże się że mniej lub bardziej ale wszystko jest "potrzebne". Niestety w ankiecie nie było takiej opcji więc....:haha:
Tak już widzę jak nowemu potrzebne są reklamy, czy takie forge plus...
 
foe plus jest git w koncu kto by nuie chcial ramki? na start
Za taką cenę to oprócz ramki powinni dodać migające fajerwerki po wejściu do miasta i co najmniej poruszający się avatar, tak żeby lepiej zapaść innym w pamięć jako ten gracz, który lubi ma nadmiar gotówki i lubi ją wydawać na pierdoły.
 

Marik

Książę
foe plus jest git w koncu kto by nuie chcial ramki? na start
Dla mnie zawsze to wyglądało jakby osoba x mówiła ,,Hej jestem porą..ny patrzcie się na mnie,, ta ramka jest najbardziej odpychającą rzeczą w tym pakiecie. Wyrzucasz graczu 3-dychy w błoto i liczysz na uznanie? No ewidentnie coś nie pykło
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Dla mnie zawsze to wyglądało jakby osoba x mówiła ,,Hej jestem porą..ny patrzcie się na mnie,, ta ramka jest najbardziej odpychającą rzeczą w tym pakiecie. Wyrzucasz graczu 3-dychy w błoto i liczysz na uznanie? No ewidentnie coś nie pykło
3 dychy? przeciez to 120 złotych kosztuje xd
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Dla mnie zawsze to wyglądało jakby osoba x mówiła ,,Hej jestem porą..ny patrzcie się na mnie,, ta ramka jest najbardziej odpychającą rzeczą w tym pakiecie. Wyrzucasz graczu 3-dychy w błoto i liczysz na uznanie? No ewidentnie coś nie pykło
Co do Forge Plus zgadzam się z przedmówcami, ale u mnie wisi złota ramka chociaż na taką ofertę nigdy nie dałam się skusić :haha:
 
Tak już widzę jak nowemu potrzebne są reklamy, czy takie forge plus...
To co tobie w grze się podoba , komuś innemu nie musi. Tak jak ty pójdziesz w grze swoją drogą tak inny pójdzie swoją. Nikt nikomu nic nie narzuca. Wspomniane reklamy mogą się jednemu na 1000 podobać i 999 nie ma nic do tego. Swoją drogą jeszcze się nie przyzwyczaiłeś w 21 wieku do ich wszędobylskiej obecności? Kto na to zwraca uwagę? Ja nie.
Co do obrazka , ja znam takich co się skusili .....ale tak, najczęściej nie dotyczy to graczy o wieloletnim stażu. No i co ? Jeden się skusi na to, inny na co innego.
Wielość i różnorodność opcji w tej grze jest jednym z elementów która trzyma tą grę przy życiu.
Ale możesz myśleć inaczej ...
ps. my tu chyba nie oceniamy ocen innych , my tu tylko wypełniamy ankietę chyba że ankieta powstała celowo prowokacyjnie.
 

Gozur

Wójt
Niestety ograniczenie jest do pięciu...

A ostatnio perełką bzdur u mnie jest nowa osada - zamiast 4 i 8 godzinnych produkcji 5 i 10... i rozwalone zbiory, bo przez jakiś ludzi, którzy mają za dużo czasu nie można tego zrobić jednocześnie.
 
Zagłosowałem na:

1. Forge plus - od dawna cena nieadekwatna do korzyści. Za to co tam dają to można 15 zł góra dać, a nie 120 zł.
2. Rywal - ludzie pracujący wracają i dopiero na grę wchodzą, więc po co robić serię zadań i to trudnych zadań w 2 dni, jak wracasz z pracy, to masz już 1,5 dnia, żeby to zrobić, a jak odliczysz czas na drugi dzień w pracy to Ci zostaje 1 dzień niecały na zrobienie rywala. Nienawidzę go.
3. Reklamy - reklamy są tylko na telefonie, który jest mobilniejszy do grania, bo raz, dwa wejdziesz i możesz zebrać pr, albo zrobić najazdy, czy coś innego. Dlaczego mam oglądać jakieś kiczowate reklamy.
 
Zagłosowałem na Inne, ale w pozostałych też bym coś miał do powiedzenia. Wraz ze zmianami powodującymi inflacje Pr`ów rozszerzyłbym pasek tychże do 250. Sam ratusz i niektóre pojedyncze eventówki dają już ponad 100 więc ten limit trochę słaby.
 

Uriel UwU

Baron
Ex-Team
O zapomniałem napisać ale zaznaczyłem inne bo uważam, że 2 jednostki są całkowicie zapomniane(niepotrzebne) i na pewno można coś z nimi sensownego zrobić (dobosz i chorąży)
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Co do woja, to każdy z nas wie, że praktycznie w każdej epoce mógłby zostać jeden rodzaj. Wcześniej czy później, nasze wojsko to "wybrana" + łotry. Dobosz i chorąży, jak są, to tylko miejsce zajmują... jeśli są ;)
----------------------

Ciekawostka: Jeśli podzielić ilość głosów przez ilość głosujących, to wychodzi 3,4 oddanego głosu na głowę :hide:
 
Ostatnia edycja:
Do góry