Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

  • Rozpoczynający wątek comando03
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser185

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

Jak to sie mowi "Polak potrafi" te restartowanie to troche głupawe, nie ze wzgledu, ze daje szanse na lepszy wynik, bo to juz obciach, ale gdzie duch bojowy :p walczyc, zeby wygrac w kazdych warunkach a porazke przyjmowac z honorem a nie 50 razy neta rozłaczac, zeby sobie okt polepszyc, dla mnie zdecydowanie zenujace...coz, ja lubie czasem wtopic bo to uczy pokory i rozwija a takie "polepszacze" jak resetowanie uczy tylko cwaniactwa...

Ps. I jak jestes najlepszy w pkt-ch?
 

DeletedUser446

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

Produkcja..................gold/narzędzia
Ataki na graczy...........plądrowanie
Ataki na tereny...........gold/narzędzia
Wykonywanie zadań
To wszystko daje pkt.exp
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser147

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

surowce nie dają punktów.

i patrząc na zdrowy rozsądek, po co rozdzielać na kategorie co daje punkty?

Lepiej można powiedzieć, że jakiekolwiek zbieranie złota i zaopatrzenia daje punkty :p

czyli obojętnie w jaki sposób zdobędziesz złoto lub zaopatrzenie, i tak dostaniesz ilość punktów adekwatną do ilości otrzymanego złota czy zaopatrzenia
 

DeletedUser446

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

Uderz w stół a nożyce się otworzą . Jeśli jesteś taki rozsądny to po co wogóle wchodzisz na forum. Co do surowców to tego nigdy nie sprawdzałem ale zostało sprawdzone i nie dochodzi. Myślę że jesteś z tych co krytykując nabijają sobie posty a ja z takimi nie polemizuję bo zawsze się tacy znajdą na forach różnych gier . No cóż krytykować jest łatwiej niż napisać coś na temat.

Miłej gry :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser147

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

myslisz, ze rejestrujesz sie na forum, i jako swiezak wszystko wiesz? przeglądnij najpierw forum, przegladnij sobie moje posty i tematy ;p druga sprawa: przyznajesz mi racje, a zaraz potem hejtuesz? tak, to ma sens;p
ja pomagam, doradzam, wyrazam swoją opinie, poprawiam, wiec nie mów mi że krytykuję ;p a na ten temat juz dawno odpowiedz była, wiec po to dyskusja jest otwarta dalej, żeby rozmawiac ;p nie spinaj sie odrazu ze ktos Cie krytykuje, i nie mysl, ze jesli ma ktos duzo postow, to nabija je bezsensownie "krytykujac" ;p chociaz ten mój post jest zbędny, mniej zbędny od Twojego ;p pozdro dla hejterów.


Co do tematu, moim zdaniem najszybciej nabic sobie mozna punkty idąc w ekonomię, aczkolwiek probuję ciągle zbalansowac eko z militarna droga ;p
 

DeletedUser446

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

To że zarejestrowałem się i mam mało postów to tylko dlatego aby czytać adm.... co nowego jest wprowadzone na PL a nie żeby polemizować z takimi jak ty ,bo w przeciwieństwie do ciebie gram na Ang. serwerze i wszystko co chcę wiedzieć to tam na forum przeczytam a gram na pewno dłużej niż ty bo od pierwszego dnia jak ta gra się ukazała w ver. ang.potem ver.PL ukazała się dużo później więc mam to gdzieś co ty sądzisz o moich postach.To tyle z mojej strony i zamykam jałową dyskusję z tobą a na postach mi nie zależy bo nie liczy się ilość postów dla mnie bo wiedza którą posiadam co do tej gry mi całkowicie wystarcza :)

Bez względu na to życzę miłej gry :)
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

Sam zachodze w głowę skąd sie wzięły moje pkty a cały czas rosna ) ale koledzy macie racie, choc nie pladruje, chyba, ze ktos mi za skore zaszedl, kiedy zaczynalem to niektorzy juz uciulali troche pkt-ow i co poniektorzy odwiedzali mnie, do czasu, juz tylko odrestaurowac wpadaja :p czyli produkcja surowce/kasa to klucz do sukcesu...

A i mały pakiet błyskotek czasem robi furore.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

Siema
Jak chcesz być w tej grze dobrym to robisz 2 albo 3 koszary a resztę idziesz w ekonomie :)
Ja osobiście nie patrze na pkt jestem 2 na kontynencie mam 60k pkt. i mnie one nie obchodzą
i tak jak by ktoś ze mną zadarł to bym go trochę poturbował bo wygrywam w technologi i ekonomi a to podztawa
kolesie na moich łuczników atakują procarzami i kto wygra sami pomyślcie technologia i ekonomia to przepis na sukces

Pozdrawiam comando03
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

Musi też byc troche budynków mieszkalnych wiadomo i z czasem odkrywania nowych w technologi staraj sie jaknajczęściej zamieniac na te nowsze.
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Jak zdobyć szybko punkty rankingowe

nie zgodze sie tu z Toba eXodus, zeby zmieniac jak najczesciej :p najpierw stawiałem osiedla chatek. pozniej zmienilem na domy pokryte dachowka, i narazie przy tym zostane. a co do zaopatrzenia to tak: najpiewr mysliwy i garncarnia-wiadomo, pozniej jak tylko odblokowałem kowala, postawiłem samych kowali, aktualnie mam ich 13, i wymienie je dopiero na poczatku wczesnego sredniowiecza, na garbarnie, czyli ominę farme owocow i kozia farme i rzeznikow, to moim zdaniem jest o wiele lepsze, i owiele bardziej sie oplaca, i w praktyce i w teorii ;) jeszcze ok 20 godzin i postawie pierwsza garbarnie;)
 
Do góry