GTA

  • Rozpoczynający wątek MORRO
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9456

Guest
Nie mam zamiaru kupować konsoli dla jednej gry. Zwłaszcza że GTAV to exclusive na PS3 jest, to ja podziękuje.

Mimo że lubię Final Fantasy czy Killzone... Pad ma złe sterowanie dla mnie.

I btw. PC Fanboy!
 

DeletedUser625

Guest
Co do Pada to kwestia przyzwyczajenia. A jak byś miał konsolę to założę się że i tak byś nie poprzestał na jednej grze :D
 

DeletedUser11123

Guest
jak IV wyszła na PC to się okazało, że wymagania sprzętowe to kosmos. Obawiam się, że z V będzie podobnie
 

DeletedUser5506

Guest
To jest pewne :)
No coz po takiej pieknej grafice mozna bylo sie spodziewac ;p
 

DeletedUser11123

Guest
jak to kiedyś wyczytałem nie jest sztuką zrobić dobrą, powalającą grafiką grę. sztuką jest zrobić grę, która będzie płynnie działać na maszynach o powiedzmy przeciętnych parametrach technicznych. IV niemal "żywcem" przeniesiono na "pecety", niewiele zachodu (czyli pieniędzy) poświęcając na optymalizację. Efektem były kosmiczne w tamtych czasach wymagania. Tak jak całą serię bardzo lubię, tak przeszkadza mi traktowanie posiadaczy "blaszaków" po macoszemu. ale gry kupuje a i sprzęt staram się modernizować co jakiś czas. O co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi. Po co marnować czas i zasoby na dopracowanie gry, niech gracze sięgną głębiej do kieszeni, ktoś te wszystkie procesory i karty graficzne musi przecież kupić ;<
 

DeletedUser5506

Guest
Dlatego czasami na jakis grach pojawia sie ze spacjalnie zrobione pod procki z rodziny intel i5 albo grafike Radeona albo cos tam albo cos tam.. Hajsik wpada ^^
 

DeletedUser625

Guest
Nie patrzcie tak dokładnie na te wymagania. W większości są one wygórowane i niezgodne z prawdą. Ile to ja już gier odpalałem na komputerze o połowę słabszym niż twórcy podawali w wymaganiach i chodziła mi na maksymalnych detalach? Niezliczoną, nawet liczby nie pamiętam.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A wy się dziwicie?
Zobaczcie niedługo będzie wydawana konsola co rok, a taka kosztuje określoną sumkę, pecetowcy tez będą wykładać kasę, tv też trzeba nowy bo konsole niedługo wymyślą coś ekstra żeby tak było. Biznes!
A jeszcze pady które kiedyś tak raz na 2 lata się kupowało bo analog przestawał działać, to teraz już raz na rok, albo częściej...

Nauczyli się od producentów samochodów!
 

DeletedUser5506

Guest
A wy się dziwicie?
Zobaczcie niedługo będzie wydawana konsola co rok, a taka kosztuje określoną sumkę, pecetowcy tez będą wykładać kasę, tv też trzeba nowy bo konsole niedługo wymyślą coś ekstra żeby tak było. Biznes!
A jeszcze pady które kiedyś tak raz na 2 lata się kupowało bo analog przestawał działać, to teraz już raz na rok, albo częściej...

Nauczyli się od producentów samochodów!

Dlatego najlepszy jest mercedes w124 <3

Fakt jest taki ze maja duzo i chca miec jeszcze wiecej, maja patenty juz opracowane a wprowadza je dopiero za 10 lat zeby zarobic na tych co wymyslili 5 lat temu ;d Smutny ten swiat...
 

DeletedUser9456

Guest
[video=youtube;hBvMSP7cI-Q]http://www.youtube.com/watch?v=hBvMSP7cI-Q[/video]

No dobra zwiastun na PS4, ale port na PC też się zbliża. Mam tylko nadzieje że nie spartolą optymalizacji jak w GTA IV.

Swoją drogą. Czy GTAV nie miało więcej pozwów sądowych od Vice City? Bo z VC kojarzę tylko drakę o napis "Kill the Haitans"
 

DeletedUser11123

Guest
Mam tylko nadzieje że nie spartolą optymalizacji jak w GTA IV.


Rekomendowane: Intel Core i5-3470 3.2 GHz/AMD X8 FX-8350 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB Geforce GTX 660 GT/Radeon HD 7870 lub lepsza, 65 GB HDD, Windows 7(SP1)/8/8.1 64-bit
Minimalne: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz/AMD Phenom 9850 2.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce 9800 GT/Radeon HD 4870 lub lepsza, 65 GB HDD, Windows Vista/7(SP1)/8/8.1 64-bit
Źródło: http://www.gry-online.pl/

Chyba nie tak źle. W sumie spodziewałem się większych wymagań.
 

DeletedUser8507

Guest
Ja tam sobie gram w VC. Bardzo dobrze wyszło. Tommy nie jest niemową w przeciwieństwie do tego tam z III oraz kamera nie jest przyczepiona do jakiegoś gołębia jak w pierwszych częściach. gta IV według mnie słabo wypadło a gta v... to bym dał negatywoną ocęnę ponieważ nie ma na PC bo rockstar jak widać nie lubi pecetowców.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja właśnie męczę V, wcześniej przeszłam pół 4 i darowałam sobie, najgorsze GTA jakie widziałam.
Za to w piątce jest pięknie i uroczo mimo że nie ogarniam jeszcze ile tu jest zadań pobocznych i motywów ^^
 

DeletedUser14214

Guest
ja grałem we wszystkie choć nailepjej wspominam gta san andreas gta vc było by lepsze gdyby nie ten róż
 
Do góry