Głosowanie społeczności bez możliwości komentarza

Przeczytałem wszystkie możliwe odpowiedzi Shelian. Moje pytanie brzmi dlaczego gracze nie mogą zadecydować jak ma się gra zmienić ? Tylko Wy proponujecie miałkie i bez znaczenia zmiany ?
 

koordi

Wójt
Przeczytałem wszystkie możliwe odpowiedzi Shelian. Moje pytanie brzmi dlaczego gracze nie mogą zadecydować jak ma się gra zmienić ? Tylko Wy proponujecie miałkie i bez znaczenia zmiany ?
A dlaczego ktoś nie może zdecydować o tym do jakiej pracy pójdziesz, na co chcesz wydać pieniądze, co zjesz i w co się ubierzesz?
 

koordi

Wójt
Ponieważ, żadna ruska czy niemiecka onuca czy ostatnie pokolenie nie będzie mówić jak mam żyć. A Wy im dalej kabzy zapychajcie.
Właśnie dlatego żaden polski nacjonalista nie będzie mówił jak Niemiec ma zarabiać i tworzyć swoje produkty ;)

Odkleiłeś się kolego trochę. Jak gra się nie podoba to nie graj, ale decydować za twórców nie możemy. Taka rola gracza i rola twórcy.
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Ale musicie przyznać, że proponowane rzeczy w ankiecie, są raczej kosmetyczne (które jak będą, to może ułatwia grę), a brakuje pytań o konkrety. Wiemy dobrze, że jest ogrom rzeczy "grubych", które aż się proszą o naprawę, a nawet o być lub nie. No ale cóż, nie nasza piaskownica i nie nasze zabawki ;)
 

koordi

Wójt
Ale musicie przyznać, że proponowane rzeczy w ankiecie, są raczej kosmetyczne (które jak będą, to może ułatwia grę), a brakuje pytań o konkrety. Wiemy dobrze, że jest ogrom rzeczy "grubych", które aż się proszą o naprawę, a nawet o być lub nie. No ale cóż, nie nasza piaskownica i nie nasze zabawki ;)
Ja myślę, że ta ankieta to raczej próba nawiązania interakcji twórców z graczami na szersza skalę.
 

deliryk

Wicehrabia
gdyby tak to opisali to by wszyscy inaczej podeszli do tematu :))

szkoda ze nie uzyli ankiet googla, sa lepsze i bardziej przyjazne
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Ona powstała na wskutek pomysłu pewnej osoby z pl zespołu, a następnie Co-CM wybrali "sensowne propozycje" a shelian ponieważ to on "zarządza społecznością" to zamieścił ankietę, ponieważ sami chcą abyście zdecydowali które warto przekazać dalej, wiec jak nie ma tam waszej propozycji to znaczy że jest olana :)
pzdr z fartem
Ale jakie propozycje? Gdzie one (te nasze propozycje) padły?
Rozumiem, że był jakiś temat, czy co?
 
Ostatnia edycja:

koordi

Wójt
Allow canceling and re-starting productions from the production carousel that currently only allows starting productions.

Nie wiem czego to dotyczy.

Make fallen units accessible for revival after the battle result window is closed.

A to nie można ich leczyć? Bo jak wchodzę w podgląd armii to mogę...

Instead of receiving gifts and other items handed out to all players directly into your Inventory, make them claimable via the Message Center. This will also allow support to send items to players more conveniently.

Alenjakich giftów i itemów? Z nagród eventowych? W sumie nie wiadomo o co chodzi, a itemy i tak często lądowały w wiadomosciach. Miało się X czasu na ich odebranie.


Do not suggest adding players with a full friend list as friends. At the moment, those players are suggested but cannot be added as friends.

Ok.

In the Army Management window, completely hide or display the City's defensive army at the end of the unit list so as not to obscure the view of units needed for the current battle.

kto tam sie w to bawi ..

In the Inventory, suggest corresponding Selection Kits when searching by a building name.

Ok. Propozycja z forum.

Make it possible to mark items as favorites in the Inventory.

Ok. Propozycja z forum.


Implement the possibility to visit all Friends' Taverns with a click of a button, similar to Aiding All.

Ok. Propozycja z forum.

Highlight incidents in the browser version of the game more prominently to increase their visibility on narrower streets and behind buildings.

Ok.

Make it possible to use various Boosts in bulk from the Inventory by adding the + and - buttons to increase/decrease the number of used items of the same type.

Ok. Propozycja z forum.

Make it possible to sort items chronologically (or by other criteria) in the Inventory.

Ok. Propozycja z forum.

In the Event History window, show the summary of collections made in the City: collected items, their Age, Guild or general Goods, etc.

E tam

Add a setting that allows skipping animations in certain areas of the game. For example: the negotiation mini-game and Event animations.

Ok

Improve the readability of army boost effect icons by showing the area of the bonus application separately and not right on the icon.

ok

In the Reconstruction mode, show the building sizes and road requirements in the right-sidebar to make rebuilding and managing the City faster.

Ok

When using Selection Kits to upgrade a building, make it possible to upgrade multiple times in a row without having to go back to the Inventory and select the Selection Kit again.

Ok

Allow Guild Founders and Leaders to delete other Guild members' messages in Guild Threads only.

Ok.

Allow searching by a building set name in the Inventory and return all buildings of the set in search results.

Ok. Propozycja z forum.

Allow creating Goods offers on the Market in bulk. For example, make it possible to define not only the amount of Goods for the exchange but also the number of times an offer has to be posted.

Ok

Show an indicator that Daily Challenges are complete in any given game world to eliminate the necessity of having to open the Daily Challenges menu to verify their completion.

Ok
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Nie wiem czego to dotyczy.
żebyś mógł anulować produkcje tak jak zaczynać. ze klikasz 5 minut i Ci sie pojawia kolejny kowal.
Aktualnie musisz manualnie znajdowac każdy produkcyjny i anulować.

A to nie można ich leczyć? Bo jak wchodzę w podgląd armii to mogę.
Na telefonie w walce 2falowej nie możesz leczyć jednej jednostki, tylko wszystkiezbiorczo
Alenjakich giftów i itemów? Z nagród eventowych? W sumie nie wiadomo o co chodzi, a itemy i tak często lądowały w wiadomosciach. Miało się X czasu na ich odebranie.

Eh, np. onieśmielająca wieża za opóźnienie startu GPC w poprzedniej sesji. Ciężko chwile pomysleć.
 

koordi

Wójt
Właśnie chodzi o to żeby się nie domyślać a żeby to wprost opisywali. Ten ich system tak działał wcześniej przecież. Potem zmienili go ze wszystko trafia do inv, teraz powrót do starego systemu?
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Właśnie chodzi o to żeby się nie domyślać a żeby to wprost opisywali. Ten ich system tak działał wcześniej przecież. Potem zmienili go ze wszystko trafia do inv, teraz powrót do starego systemu?
nigdy tak nei działa. Zawsze wywalało powiadomienie jak cos dostawałeś i tyle. Nigdy nie było wiaodmosci systemowej. Tak jedynie nagrody za ligę zdarzało się, że były.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
"Nigdy" ale jednak się zdarzało ;) zdecyduj się ;)
bo piszesz, że tak ich system działał wstecz, a ja Ci pisze, że tak działa w zakresie jednej jedyne rzeczy - nagród z ligi. wszelkie inne budynki leciały zawsze w taki sam sposób. Tak samo nagrody za newsletter.
Więc to nie jest tak, że coś było i zmienili, tylko była mieszanka dwóch systemów.
 

koordi

Wójt
A mi chodzi o to że funkcjonalność dawno istniała tylko.przestali z niej korzystać i proponują ponownie ją wprowadzić. To nie jest nowość.
 
Do góry