[Inne] Dźwięk z Pereł

  • Rozpoczynający wątek Xseno
  • Data rozpoczęcia

Czy się zgadzasz na taki pomysł?


  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser

Guest
Witam.
Szukałem, czy nie ma takiego tematu, ale nie znalazłem;)
Pomysł polega na tym aby dodać dźwięki przy zbiorze z pereł.
To się staje trochę denerwujące kiedy zbieram jakieś rzeczy i nie słyszę niczego. Z koloseum uderzania mieczy albo ryk lwa.
Z latarni palącego się ognia itd.:mad:
Problem jest jeszcze bardziej denerwujący gdy się ma mały ekran.;<

Myślę, że pomysł będzie dobrze przyjęty i nie zostanie "zakopany".:D
 

DeletedUser7261

Guest
Problem polega na tym, że jak ktoś ma 5+ Perłe, to te dźwięki będą się mieszać i powstanie nieokreślony skowyt :D ja tam gram na wyciszonych dźwiękach więc w sumie mi to różnicy nie zrobi. Obojętnie.
 

DeletedUser5506

Guest
Watpliwy jest dla mnie fakt aby ktokolwiek w pozniejszych epokach korzystal z jakichkolwiek dzwiekow jakie sa dostepe w grze ;d

Stad jestem obojetny lecz bardziej na nie, bo niepotrzebne mi dodatkowe obciazenie lacza.
 

Mikekun

Książę
Powinniśmy raczej, według sugestii autora, zakopać pomysł do najgłębszej dziury jaka została zrobiona przez człowieka na tej planecie. W moim wypadku ja również nie korzystam z dźwięku podczas gry, więc jestem na nie. Zdziwiłbym się jakby ktoś z administracji miałby również włączony dźwięk.

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
Dźwięk to nie to samo co muzyka ;)
Przy dźwięku nie ma np. rżenia konia.:haha:
 

DeletedUser4259

Guest
a ja jestem jak najbardziej na TAK

a najlepiej, gdyby dodano dźwięk do Pereł w miejsce dźwięku, jakim nas teraz obdarzono przy motywowaniu i restaurowaniu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Riki Tiki Ta ;)

Ja znam graczy co z dźwiękiem graja i sobie chwalą. Znam nawet takich co z muzyką jakoś przędą ;)
Dlatego jeżeli chcą owi słuchać jak w Mariackim na tace zbierają do hymnu to nie ma sprawy...

jedyne co poddałam bujnej konsternacyjnej myśli to jaki dźwięk wyda zeus, jedyny sensowny to chyba grom...
 

DeletedUser4259

Guest
Zeus siedzi na tronie, więc równie dobrze mógłby to by być dźwięk spuszczanej wody
 

DeletedUser4428

Guest
Jest mi to obojętne, mimo, że słucham tych wszystkich dźwięków (najbardziej lubię dźwięk zbierania podatków :D ).

Zeus siedzi na tronie, więc równie dobrze mógłby to by być dźwięk spuszczanej wody

Szkoda, że nic z niego nie wylatuję :p
 

DeletedUser8110

Guest
Pousuwałam trochę wycieczek, jakbyście jednak trzymali się tematu bez zbędnych złośliwości to byłoby całkiem miło :)

I to czy Team (prosimy o nie używanie słowa 'administracja', bo Bryfft dostaje od niego palpitacji) korzysta z dźwięków, czy nie, nie ma tu znaczenia ;) Interesują nas opinie graczy korzystających z tej opcji :)
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie to jest obojętne i tak nie słucham dźwięków w grze, mam wszystko wyciszone ;)
 

DeletedUser3220

Guest
czego jeszcze mamy nie robić w obawie o zdrowie Bryfft'a?
nie sądzisz, że trochę (a raczej sporo) przesadziłaś?

Na polskim FoE nie ma administracji, jesteśmy Team'em, który składa się z moderatorów i supporterów i tego się trzymajmy :)
 

DeletedUser4259

Guest
Moja Droga, chyba nie zrozumiałaś, do której części wypowiedzi Ann się odniosłem :)

podpowiem: nie do słowa "administracja", tylko do dalszego ciągu :)
 

DeletedUser8110

Guest
Moja wypowiedź była żartem, jeśli niezrozumiałym to przepraszam :)
I wciąż namawiam do dyskutowania o pomyśle :)
 
Do góry