Ostatnie wpisy na profilach

Persarum zablokowany - mam dysonans poznawczy - z jednej strony sie cieszę ze trollik zbanowany , z drugiej strony to był taki inteligentny trollik i szkoda go
I to jest Trup - banuje wszystkich po kolei - nawet nie uchronią królicze uszy Natalii - też dostanie po głowie . I widać kto rządzi na forum
Marzenia zostały spełnione:) Jedziesz w góry, budzisz się rano, wychodzisz na taras z kawką a tam niczym niezakłócona błoga cisza, a przepełnia tylko wyśmienita świeżość. Dzisiejsza pobudka z forum:)
wchodzę do Modernizmu
Stan
Stan
Wróciłeś!
Stan
Stan
Moja rada: NIE IDŹ TAM. To uśmierci twoje RAH i inne perły na które tyle zbierałeś. A produkcja w budynkach towarowych... W modernizmie to zdecydowanie nie dla ciebie, ze względu na system nieprzetworzonych towarów. Wiem, że nie staniesz się od razu pro playerem, ale słuchaj rad innych na forum. Małymi kroczkami...
nie , zdecydowałem się jednak wrócić . nie wiem ile będę miał czasu , ale coś tam zrobię na pewno :D
Mam nadzieję że będzie choć trochę jak dawniej :)
czasu będę miał więcej bo mamy lekcje zdalne po pół godziny . mamy spore przerwy , czasem tak długie jak lekcje . w tym czasie mama nie wie co robię . myślę że coś będzie możliwe
Nowa wersja: Wersja HTML5 gry nie załadowała się poprawnie. Spróbuj wczytać grę ponownie! .- przeglądarka Firefox 78.3.81esr.
Bez efektu !