zyski z gildi i walka gildi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6263
  • Data rozpoczęcia

czy wam się podobają te pomysły

  • wojna gildi tak ,zysk z gildi nie

    Głosy: 0 0,0%
  • wona do do pracowania

    Głosy: 0 0,0%
  • zysk do dopracowania

    Głosy: 0 0,0%
  • obydwa do dopracowania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    6
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser6263

Guest
zyski z gildi
oto moje propozycje zysków :
ci co mają prawo założyciela :
- wybieranie rywala (gildi)
- 1000 monet i 1000 zaopatrenia za pomoc w gildi
ci co mają prawo leadera:
-500 monet i 500 zaopatrzenia
ci co mają jakie kolwiek inne prawo 200 monet i zaopatrzenia
ci co nie mają żadnych praw 100 monet i zaopatrzenia
Wojna gildi
wojna ma nie 8 lecz 16 jednostek wybranych przez założyciela z każdego gracza każdy walczy swoimi jednostkami a jak go nie ma walczy nimi założyciel połową i leader połową zysk z bitwy ustalone pieniądze przez obu założycieli i każdy z gildi musi tyle zapłacić (dozwolone moety i zaopatrzenie oraz towary )
założyciel wysła drugiemu założycielowi wyzwanie o której godzinie i wszystko,a ten może akceptować lub nie,jeśli nie musi zapłacić mu 100 monet.
zysk z bitwy idzie do każdego. nie liczą sie wtedy bonusy z pereł. teren walki jest większy o 22 w pionie i w poziomie przed walką jest 10 minut na wybranie jednostek
taktyke itp.podczas wojny musi być przynajmniej jeden gracz z każdej gildi jak nie będzie z jednej to wygrana całej stawki a jak z obydwu płacą 300 monet za darmo przenieść walke można 1 dzień przed . a odwołać 2h przed.
wiem że był temt o walce gildi ale nie zgłoszono go.:D
 

DeletedUser

Guest
Zyski za bycie w gildii? Po 1, jestem przeciwny wszelkim darmowym bonusom, po 2, takie ilości są czysto symboliczne. Czy jest, czy nie ma nikomu to różnicy nie robi.
Wojny gildii, mają być w przyszłości.

Jestem na NIE.
 

DeletedUser6263

Guest
Wojny gildii, mają być w przyszłości

no może i darmowe bonusy nie, ale na wojny Gildi czekmy już długo za nim to się zrealizuje połowa tych co grają już skończy ja chce to przyśpieszyć
 

DeletedUser

Guest
Jeśli coś mają zaplanowane na później to nie zrobią tego wcześniej. Zwłaszcza, że jest to gigantyczne przedsięwzięcie. Zobacz ile trwa wprowadzenie drobnych dodatków/ułatwień (nie mówię o bugach) po zgłoszeniu ich twórcom. Są to długie miesiące, a wymagają kilku godzin roboty.
 

DeletedUser8

Guest
Proszę się zapoznać z zasadami działu, istniejącymi tematami i zaplanowanymi zmianami, a potem dopiero zgłaszać pomysły.

Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry