Zwierzęta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9945
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9945

Guest
Mam psa Yorka sunie Sisi się wabi, 2 papugi nimfy Topek i Weewe ale niestety 1 tata wypuścił i teraz Topka nie mam i z 60 rybek wszystkie głupiki
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Mam psa, wabi się Boss ( zgadujcie, czemu :p ). 14 lat, rasa to syberian husky. Na placu 40 kur. A w bonusie, lisa, kunę, kilkanaście dzików i miliardy komarów :p
 

DeletedUser

Guest
Hikari36 chyba ten bonus masz za mały

Mam papuge nimfe - Pysio, jakiś czas temu był też piesk -Jess
 

DeletedUser

Guest
Ja mam chomika Leona, 6 bezimiennych rybek i psa Tiger'a :D
 

DeletedUser9945

Guest
Kiedyś miałam kanarki zazwyczaj po 2 sztuki ale zginęły i 4 papużkifaliste z czego Polie żyło u mnie 11 lat co oznacza że długo jak a papużke... Po za tym sąsiad z terrarium wypuścił czarną wdowe i 2 razy ją u nas widziałam:(
 

DeletedUser9461

Guest
PablooS a chcesz jednego kotka małego (mam 2) albo dużego (mam 3). Jeszcze mam psa.
 

DeletedUser5192

Guest
A ja mam węża, imieniem Klips. Raz mnie ugryzł patałach D:
 

DeletedUser8507

Guest
Ja mam sznaucera miniaturkę Fuksa, (trochę przerośnięty, bardzie ,,średniówka") żółwia stepowego, ok. 15 neonów innesa/bystrzyków neonowych, 1 tetrę cesarską/błyszczyka cesarskiego (miałbym ich 6 gdyby nie zaraza) 5 błyszczyków cytrynowych (to co obok przy tetrze) 4 zbrojniki niebieskie (glonojady) 2 molinezje z gatunku ,,Black Molly" jakieś 2 inne molinezje albinosy z PRZEŻERAJĄCYMI czerwonych oczach (trochę się ich boję) 2 mieczyki Hellera 2 kiryski pstre, 2 kiryski spiżowe, od... ślimaków (plaga ale pomagają przy glonach) ok. 10-11 Rodostumusów (nie czerwonogłówek ani zwinników Blehera) 1 glonojad syjamski i jeden ciernioczek długonosy. (Akwarium mam jak coś ok. 150L) Pozdrawiam właścicieli Psów, Żółwi i Ryb!
 

DeletedUser10568

Guest
mam 4 koty-Kocisia, Nieśmiałek, Puchatka, Kochanka
2 psy-Roxi i Pusia
17 królików-bezimmiennych
 

DeletedUser10568

Guest
a ja mam też kocicę właśnie Kochankę i jeszcze 2 kotki z 1 kotem
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Ja mam tylko kota, ale moi rodzice mają 2 jaszczurki, szynszyla (wszystkie często biegają po mieszkaniu) oraz psa :D
 
Do góry