Zwierzęta i nie tylko!

  • Rozpoczynający wątek for wer 2
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3220

Guest
To jest bardzo trudne! Głowię się i głowię, a mi nie wychodzi!

Podpowiem Ci, wpisz w google to, co się pokazuje jak najedziesz na obrazek, czyli "dock.jpg" :p
Klikając w jakiś link, który nie jest tapetą, pokaże Ci się: A dock at sunset on White Sands Island in the Maldives.
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
ashantess... teraz zacznę stosować odpowiednie tagi ;) [SARKAZM] Jak na to wpadłaś?! To było trudne! for wer to umie zadać zagadkę! Nigdy wcześniej nie widziałam żadnej windowsowej tapety! Wyszukiwanie obrazem?! To też trudne! Wyższa szkoła jazdy! Chylę czoła! [/SARKAZM] :haha:

facepalm.jpg


:haha: :haha: :haha:
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Zresztą, sama sobie "przybiłam" próbując oglądać oba mecze jednocześnie... podobnie reaguję też na harmonogram rozgrywek.
 

DeletedUser3220

Guest
ashantess... teraz zacznę stosować odpowiednie tagi ;) [SARKAZM] Jak na to wpadłaś?! To było trudne! for wer to umie zadać zagadkę! Nigdy wcześniej nie widziałam żadnej windowsowej tapety! Wyszukiwanie obrazem?! To też trudne! Wyższa szkoła jazdy! Chylę czoła! [/SARKAZM] :haha:

facepalm.jpg


:haha: :haha: :haha:

Rozumiem, że pełen zestaw ironio-sarkazmowy w moim poście umknął Twojej uwadze :p W sumie nie kierowany ku Tobie, ale ku -szczęśliwie nam panującemu - autorowi ^^
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
ash, zapętlone jesteśmy we wzajemnej ironii! Największy facepalm, jak już wspomniałam, lub nie, idzie w kierunku tego tematu! I jego autora!

Miałam szczęście R, udało mi się tak przełączać, że widziałam bramki zarówno Gyana, jak i Mullera.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Chyba mu odpuszczę na trochę, bo to drażliwe tematy dla każdego samca, potem będzie się odgryzał za każdym moim postem...

Za lajki dziękuje! Ta opcja na forum przydała by się czasem ;)
 

DeletedUser8

Guest
Wiem, że to offtop, ale temat nie spełnia swojej funkcji (o ile w ogóle spełniał), do tego zmienia się bardziej w wyśmiewanie autora niż zabawę, dlatego zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry