zwiad

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11353
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11353

Guest
jak przeprowadzić zwiad prowincji, szukam na forum i nic nie znalazłam
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Wchodzisz w mapę świata i szukasz takiego ludzika na koniu. On jest twoim zwiadowcą. W prowincji, w której chcesz przeprowadzić zwiad, na środku powinien wyświetlać się złoty prostokąt z ceną. Jeżeli klikniesz na niego, to zwiadowca wyrusza do tej prowincji ( masz także podaną trasę i czas, za ile będzie ona dostępna ). Oczywiście możesz także pominąć czekanie i zapłacić 50 diamentów za natychmiastowy zwiad. Ważne, aby sąsiednia lub sąsiednie prowincje były w pełni zajęte ( czyli wyświetlały się na zielono, nie na czerwono ). :) Jeżeli natomiast w prowincji dostępnej wyświetla się srebrny prostokąt i kliknięcie na niego nie przynosi efektu, to znaczy, że masz za mało pieniędzy na tą akcję. Wraz z kolejnymi epokami cena się zwiększa, a czas dotarcia do prowincji wydłuża się coraz bardziej ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11353

Guest
Dzięki
ludzika na koniu mam ale nie pokazuje się złoty prostokąt z ceną. Może robię coś nie tak. Tam gdzie chcę wysłać zwiad dwa sektory mam już podbite i chciałam wysłać do trzeciego-może tak się nie da, nie wiem.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Żeby wysłać kolejny zwiad, sąsiednie prowincje, a nie sektory, muszą być podbite ;)

@down
Powodzenia życzę ;)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry