Zwiad prowincji.

  • Rozpoczynający wątek Dżajkel Mekson
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł ?

  • Tak.

    Głosy: 4 30,8%
  • Nie.

    Głosy: 6 46,2%
  • N

    Głosy: 0 0,0%
  • Jest mi to obojętne.

    Głosy: 3 23,1%

  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,
wysłałem przed chwilą zwiad do nieodkrytej jeszcze prowincji.

Widać tylko czas jaki pozostał do tego aby zwiadowca dotarł do nieznanej prowincji. Czy chcielibyście aby informacja była dokładniejsza? Przykładowo: mamy godzinę 15:00. Czas jaki pozostał to 3h 30m. Koniec o: 18:30.

Tylko mnie nie linczujcie :p

pozdrawiam
Michał
 

Załączniki

  • zwiad.jpg
    zwiad.jpg
    78,2 KB · Wyświetlenia: 129

HuanMing

Książę
Zupelnie mi to do niczego nie potrzebne, umiem sobie policzyc ktora bedzie godzina jak zwiad sie skonczy ;)
Ale gdyby komus mialo to pomoc to protestowac nie bede.
 

DeletedUser

Guest
Tam gdzie literka N w ankiecie, miało być Nie mam zdania.
 

DeletedUser12062

Guest
ale... że ktoś nie umie dodać 17:23 + 19h 24min ;).

Absolutnie nie ;). Tylko dlatego, że gry mojego dzieciństwa poza rozrywką czegoś uczyły. Obojętne, myślenia, liczenia czegokolwiek ;). Nie róbmy sobie z narodu ciemnogrodu ;). Dbajmy o intelekt potomstwa :D:D:D. Niechaj myślą i kombinują ;).
 

Mikekun

Książę
W sumie taka zmiana byłaby bardzo przydatna. Co prawda jak na razie mam nie wielkie ilości godzinowe potrzebne do zwiadu które zamykają się w obrębie jednego dnia, czasem można by było faktycznie zerknąć o której konkretnie godzinie przybędzie zwiad. Nie mówię że dodawanie jest jakoś trudne w tym wypadku jednakże czasem warto zerknąć. Rzecz byłaby przydatna w szczególności podczas trwania ewentu.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser7261

Guest
Dla mnie rzecz zbędna, nie muszę atakować prowincji akurat w minutę po zakończeniu zwiadu.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Mi też się to nie przyda. Umiejętność dodawania powinna zostać wyniesiona ze szkoły podstawowej, a tutaj tylko użyta. A to chyba nie problem pomyśleć kilka sekund? :)
 

DeletedUser625

Guest
Oj tam czepiacie się. Jak ktoś nie umie dodawać to i tak tego sam nie doda. Poza tym godziny dodaje się troszkę inaczej bo nie ma na przykład godziny 37:98 czyż nie? :) Taki pomysł byłby przydatny i wygodny nie dlatego że ktoś nie umie dodawać (to jego problem). Tylko dlatego że coś takiego pozwala nam nie tracić czasu na niepotrzebne liczenie. W plemionach to działa i jakoś nikt nie płacze, że dodawać wam się nie chce.
 

DeletedUser8507

Guest
a czy to czegoś specjalnego to służy? przecież chyba ludzie potrafią wyliczyć godzinę. Potrafią, albo państwo jest za biedny i nie nauczyło poprzez szkoły liczyć. Mi to tam obojętnie. może być, nie musi.
PS: Co to za opcja ,,N"?

//PablooS
Polecam czytać komentarze, ponieważ tam autor wyjaśnił co to za "N" (post numer #3).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Nie widzę sensu w dodawaniu takiej informacji, jeśli każdy stosunkowo łatwo może sobie sam policzyć, o której zakończy się zwiad.
Dodatkowo wymagałoby to powiększenia okienka, które celowo jest takie niewielkie.
Chowam do Szuflady :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry