Znów ja powracam - Gryf001

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1228
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1228

Guest
może ktoś mnie pamięta, ale grałem trochę a teraz powracam... Stare konto na szczęście po kilku miesiącach nie skasowane :D a tak na serio to witam :)
 

DeletedUser1228

Guest
no konta mi nie skasowali to co bd grał od nowa :) a Red Dragon jeszcze się trzyma, trochę z topki spadło, ale to nic, ważne że mnie wszyscy motywują :D
 

DeletedUser

Guest
Aaaa ze Red Dragon się trzyma to wiem.. Mam tam 'swoich ludzi' ^^
Będziesz zaczynać grę na innych światach? :)
 

DeletedUser1228

Guest
rekreacyjnie patrze co na dinegu jest, tam kiedytś przez tydzień grałem w niejakije gildii Last Chance, ale skończyłem...

A ci twoi ludzie to Akkarin :p kiedyś się wypaplał :) zacznij tam grać, może ktoś jeszcze by wrócił, to i gildia by może odżyła :D
 

DeletedUser

Guest
A to papla z niego! Zaraz mu to chyba napisze! :D
Raczej nie będę już grać na Arvahall, jakoś nie lubię tak 'od środka zaczynać'... Wolałam poczekać na nowy świat i spokojnie zacząć sobie od zera :) Zagraj na 5 świecie! :D
 

DeletedUser1228

Guest
konto dla orientacji jest zrobione, nie zaglądam a sąsiedzi to już mi pouciekali na kilka k pkt :D może...
 

DeletedUser

Guest
No jeśli to ciebie znalazłam w rankingu to rzeczywiście masz konto tylko dla 'orientacji' :)
 

DeletedUser1228

Guest
na est nagach tak :p kiedyś zacząłem budować ale to w jeden wieczór :) zresztą moi sąsiedzi to już tam są w wczesnym średniowieczu :)
 

DeletedUser

Guest
Żeby tylko we wczesnym średniowieczu... :)
Btw. gdzie byłeś jak cię nie było? :)
 

DeletedUser1228

Guest
wtedy jakoś straciłem ochotę na grę... Ale grałem w plemiona :) A ty od kiedy grasz? Kiedy tą przerwę skończyłaś? :)
 

DeletedUser1228

Guest
aaa... :) jak w wyszukiwarce w rankingu wpisałem kitsune to wyskoczył mi ktos z 700 pkt.... a tak wgl to może bd grał :)
 

DeletedUser1228

Guest
aaa a mi wyskoczyło jakieś kitsune20 :) zaraz sb lukne jak tam ciidze :) nie ukryjesz się :)
 

DeletedUser1228

Guest
ale już cb znalazłem :D ale opuścić jedno red dragon by zrobić drugie... Wróc też na "A" :) można by gildie odbudowac itp :)
 

DeletedUser

Guest
Nieeee... Jak mówiłam nie lubię zaczynać czegoś 'od środka' :) Dlatego czekałam na nowy świat.
 

chudya

Hrabia
Nieeee... Jak mówiłam nie lubię zaczynać czegoś 'od środka' :) Dlatego czekałam na nowy świat.

Cześć!
I tylko dlatego uciekłaś od nas od prowadzenie gildii?
Wybacz nie rozumiem, bo po Twoin odejściu to tak właściwie częściowo się rozpadła a ja teraz jestem w w dosyć operatywnej gildii.
Pozdrawiam
P.S.
Jak byś chciała coś odpisać to pisz na nicka, odnalazłem Ciebie zupełnie przypadkowo.
 

DeletedUser

Guest
Nie uciekłam tylko zaczęła mi się szkoła i nie miałam na to czasu. Miałam 3 albo 4 miesięczną przerwę w grze i nie chciałam wracać do tego samego konta... Za duże braki i różnice pomiędzy sąsiadami. A jeśli chodzi o gildie to chyba nie ma co mnie obwiniać o to że się posypała :)
 

DeletedUser1228

Guest
bez spiny prosze :) tego mam dość na plemionach :) wyszło jak wyszło :) ale mogła byś wrócić może było by lepiej :) a ja się różnicami między sąsiadami nie przejmuje :)
 

DeletedUser

Guest
Nikt się tutaj nie spina :)
Ja nawet nie dałabym rady grać na 2 światy i mieć na każdym z nich gildie.
 
Do góry