Znikające punkty zaopatrzenia

  • Rozpoczynający wątek muszka1500
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Hej
Od jakichś 2 dni mam tak ze tylko połowa pkt wpływa mi na konto. powiedzmy zrobiłam sobie 1030 i tak mi się wyświetla jak je zbiorę a już na ten pasek na górze wpływa mi połowa czyli 515.
Słyszeliście o czymś takim?? W czym może tkwić problem??


W sumie to tak samo jest z kasą!

Dodam tylko że moi poddani są zadowoleni.
 

DeletedUser

Guest
Spróbuj zwiększyć trochę zadowolenie lub poproś kogoś o odrestaurowanie kilku twoich budynków kulturowych, żeby sprawdzić czy problem nie leży w zadowoleniu (może masz 1% za małe zadowolenie czy coś i mimo, że pisze, że jest ok to nie jest;p) Wypróbuj i powiedz czy pomogło.

Sorki za wciąż powtarzające się słowo xD
 

DeletedUser

Guest
po pierwsze wyczyszczenie przegladarki jesli to nie pomoze to pisz do supportu
 

DeletedUser

Guest
Udało się...Miałam uśmiechniętą buzie a jednak za mało zadowolenia (trochę dziwne) zbudowałam kilka obelisków i teraz jest wszystko ok. szkoda ze wcześniej na to nie wpadłam bo dużo straciłam.
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
muszka1500 bo przy 100% i 120% wydajności buźki są uśmiechnięte. Jednak jeśli masz tych 120% to ma ona wielki uśmiech :D A przy 100 % jest taki mały :) Chyba że po prostu miałaś jakiś błąd w tym wyglądzie ;]
 

DeletedUser1724

Guest
Udało się...Miałam uśmiechniętą buzie a jednak za mało zadowolenia (trochę dziwne) zbudowałam kilka obelisków i teraz jest wszystko ok. szkoda ze wcześniej na to nie wpadłam bo dużo straciłam.
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam

No to super, że się udało :) Powodzenia w dalszej grze :)
 

DeletedUser

Guest
No to super, że się udało :) Powodzenia w dalszej grze :)

Cześć,
mam podobną sytuację jak opisana powyżej (zapewnione zadowolenie = 628, potrzebne zadowolenie = 633, czyli brakuje 5 pkt jednak wydajność nadal = 100%). Skoro moja wydajność jest na poziomie 100% to dlaczego w końcowym rozrachunku otrzymuję tylko 50% wartości wytworzonego zaopatrzenia. Rozwiązanie z dobudowaniem "radosnych" obiektów nie przekonuje mnie do końca. Mam wrażenie, że w tej sytuacji któraś z wymienionych przeze mnie statystyk nie spełnia swojego zadania. Może ktoś potrafi czarno na białym wytłumaczyć mi te zależności? Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
w twoim przypadku wydajnosc powinna wynosic 50% wiec tam jest blad

wyczyszczenie przegladarki powinno pomoc (bedzie pokazana faktyczna wydajnosc) co nie zmienia faktu ze i tak powinienes zbudowac jakis budynek kulturowy
 

DeletedUser

Guest
No i ta odpowiedź ma sens. Niestety, nie sprawdzę (przynajmniej na razie) czy czyszczenie przeglądarki pomogło, ponieważ wcześniej "zmusiłem się" :) do wybudowania "radosnego" obiektu i wszystko wróciło do normy. Dzięki.

- - - Zaktualizowano - - -

No i ta odpowiedź ma sens. Niestety, nie sprawdzę (przynajmniej na razie) czy czyszczenie przeglądarki pomogło, ponieważ wcześniej "zmusiłem się" :) do wybudowania "radosnego" obiektu i wszystko wróciło do normy. Dzięki.
 
Do góry