Znikajace diamenty. Błąd w grze?..

Ludwik III Szczerbaty

Szlachcic zagrodowy
Cześć. Mm pytanie. Zniknęło mi wczoraj z konta 500 diamentow. Nikt inny nie ma do tego konta dostępu. Po skontaktowaniu sie z supportem powiedziano mi, że zakupiłem za nie dublony, że juz je wydalem i nie moge ich odzyskac... klamstwa. Musze potwierdzac zakup diametnow co znaczy, że przez przypadek napewno ich nie kupilem, a nawet tego nie rozwazlem. Na dodatek dzis gdy juz mam ponizej 500 diamentów to weszla mi promocja 1000 za 500. Dziwny zbieg okolicznosci. Czy ktos z Was mial taki problem?
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Dane, którymi dysponujemy, są absolutnie wiarygodne i zawsze odzwierciedlają akcje, które poczynił Użytkownik w grze. W takich przypadkach niestety istnieją tylko trzy rozwiązania: wejście na konto przez osobę trzecią (jeśli dokonała tego z innego urządzenia jesteśmy w stanie to zweryfikować), dokonanie zakupu przez osobę trzecią z używanego urządzenia lub niestety omyłkowy zakup zasobu (w tym również dokonany przez nieświadome, przypadkowe kliknięcia).
Niestety, gdy zakupiona waluta eventowa została wykorzystana, nie jesteśmy w stanie anulować niewłaściwego zakupu. Bardzo nam przykro, ale jeszcze raz pragnę zapewnić, że odpowiadając na zgłoszenia, zawsze bazujemy na danych, które są bezsprzeczne i prawdziwe.
 

Ludwik III Szczerbaty

Szlachcic zagrodowy
To jest slowo przeciwko slowu. Nie mozecie mi tego udowodnic tak jak i ja nie moge wam. Zgadzam sie z kolega w1020 w tym temacie. To jest poprostu przykre... nic wiecej nie dodam bo szkoda slow i mojego czasu.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
To jest slowo przeciwko slowu. Nie mozecie mi tego udowodnic tak jak i ja nie moge wam. Zgadzam sie z kolega w1020 w tym temacie. To jest poprostu przykre... nic wiecej nie dodam bo szkoda slow i mojego czasu.
w którym miejscu to jest przykre, że dostajesz taką promocje?
IG rozdaje mase diaxów za samo granie.

Co do wskazań, że nie kupiłeś dublonów. Czasem to sie tak szybko dzieje.
Wystarczy, że chciałeś zakręcić kołem, wyskoczyło Ci, że potrzeba kupić dublony, odruchowo kliknąłeś i tyle.
Ile razy ja tak sobie armie uleczyłem za diaxy xD
 

Fantom*

Szlachcic zagrodowy
IG robi ludzi w wała, niestety. Znowu znikające 500 diamentów. Było ustawione ostrzeżenie przed wydawaniem. Sprawdzam w ustawieniach - nie ma, zresetowane - i to nie przeze mnie, a nikt poza mną się na moje konto nie loguje. To już są kpiny! Mam dość tej gry. Czas kończyć, stres i wqurw zamiast rozrywki, pora na inne gry. Miasta już inaczej nie powiększę - epoka Jowisza, mapa skończona, rozszerzeń za medale brak. Jedno marne z drzewka rozwoju to przysłowiowe "na waciki". A diamentów nie zgromadzę - jak ustawiam ostrzeżenie przed wydawaniem, to mi resetują, wystarczy wtedy przypadkowe kliknięcie i po diamentach, oszustwo i kradzież i tyle!
 
Ostatnia edycja:

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
wtedy przypadkowe kliknięcie i po diamentach, oszustwo i kradzież i tyle!
czyli jednak kliknąłeś i wydałeś? xD


Wiesz, że te ustawienia trzeba ustawiać na każdym świecie osobno? Nawet na różnych urządzeniach mam wrażenie ze się zdarzają inne ustawienia.

Kliknąłeś, wydałeś i marudzisz


ile razy ja przypadkowo uzdrowilem armie w walce jak szybko klikałem walki na gpc xd
 

Bożka123

Hrabia
IG robi ludzi w wała, niestety. Znowu znikające 500 diamentów. Było ustawione ostrzeżenie przed wydawaniem. Sprawdzam w ustawieniach - nie ma, zresetowane - i to nie przeze mnie, a nikt poza mną się na moje konto nie loguje. To już są kpiny! Mam dość tej gry. Czas kończyć, stres i wqurw zamiast rozrywki, pora na inne gry. Miasta już inaczej nie powiększę - epoka Jowisza, mapa skończona, rozszerzeń za medale brak. Jedno marne z drzewka rozwoju to przysłowiowe "na waciki". A diamentów nie zgromadzę - jak ustawiam ostrzeżenie przed wydawaniem, to mi resetują, wystarczy wtedy przypadkowe kliknięcie i po diamentach, oszustwo i kradzież i tyle!
Nikt Ci niczego nie ukradł. Po prostu wydałeś diamenty.
Gram od kilku lat i nigdy ustawienia nie zmieniły się bez mojego udziału.
 
Do góry