Znajomi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9848
  • Data rozpoczęcia

Fajny pomysł ?

  • TAK

    Głosy: 20 95,2%
  • NIE

    Głosy: 1 4,8%

  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

DeletedUser9848

Guest
Proponuje dodać opcję dodawanie znajomych poprzez ranking globalny.

Co dokładniej, gdy odwiedzamy ranking globalny po prawej stronie mamy dwa działania, napisz wiadomość albo odwiedź. Fajnie byłby dodać jeszcze wyślij zaproszenie, ponieważ ręczne wpisywanie jest męczące.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jestem na tak. Wpisywanie nicku jest uciążliwe. To by przyśpieszyło i ułatwiło ten proces :)
 

DeletedUser8

Guest
Gdzieś już była o tym dyskusja, problem z tym pomysłem polega na tym, że najwięcej zaproszeń trafiłoby do osób, które są wysoko w rankingu i najmniej tych zaproszeń potrzebują. Ludzie z top, zwykle są w dobrze zorganizowanych gildiach, mają już komplet znajomych i zaproszenia zaspamują im tylko historię wydarzeń i pocztę, natomiast ludzie z niskim rankingiem i tak w ten sposób raczej zapraszani nie będą.

Sama idea pomysłu nie jest zła, ale w praktyce tak mniej więcej by to wyglądało :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A może po prostu opcja do wyłączenia, że ja nie chcę aby mi wysyłano zaproszenie w taki sposób/ogólnie?
 

DeletedUser9848

Guest
Gdzieś już była o tym dyskusja, problem z tym pomysłem polega na tym, że najwięcej zaproszeń trafiłoby do osób, które są wysoko w rankingu i najmniej tych zaproszeń potrzebują. Ludzie z top, zwykle są w dobrze zorganizowanych gildiach, mają już komplet znajomych i zaproszenia zaspamują im tylko historię wydarzeń i pocztę, natomiast ludzie z niskim rankingiem i tak w ten sposób raczej zapraszani nie będą.

Sama idea pomysłu nie jest zła, ale w praktyce tak mniej więcej by to wyglądało :)

Moim zdaniem, jak ktoś chce dodać gracza z TOP to i tak to zrobi nie zważając na to czy będzie musiał wpisać czy tylko nacisnąć.

A może po prostu opcja do wyłączenia, że ja nie chcę aby mi wysyłano zaproszenie w taki sposób/ogólnie?

Super pomysł, zrobić identycznie jak możliwość wyłączenia animacji czy dymu.
 

DeletedUser3876

Guest
(...) ponieważ ręczne wpisywanie jest męczące.

No bez jaj.... Jeżeli co niektórych "męczy" wpisywanie nicka jakiegoś Gracza to stawianie budynków, zbieranie produkcji, ba! nawet robienie misji może mieć śmiertelny skutek. :o
 

DeletedUser8507

Guest
Jestem zdecydowanie za. Niektórzy maja za trudne nicki
 

DeletedUser5506

Guest
W sumie ja nigdy nie dodawalem nikogo bo mial duzo punktow w rankingu czy cos, no ale moze komus sie to przydac.

Jestem obojetny
 
Status
Zamknięty.
Do góry