Znajomi i motywacja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12852
  • Data rozpoczęcia

Twój głos też się liczy

  • Popieram pomysł

    Głosy: 10 66,7%
  • jest mi to zupełnie obojętne

    Głosy: 1 6,7%
  • Mało przydatna innowacja

    Głosy: 4 26,7%

  • W sumie głosujących
    15

DeletedUser12852

Guest
Witam
W Forge of Empires, gram już od dłuższego czasu i przyznam się, że coraz trudniej przychodzi mi rozwijanie mojego miasta. Z jakiegoś powodu odczuwam, że InnoGames z góry narzuca swego rodzaju sposób na rozbudowę naszego miasta, nie dając nam przy tym swobody planowania własnego miasta tak, jakim faktycznie chcielibyśmy je widzieć.
Ograniczone to jest tym, że od kiedy pamiętam posiadamy maksymalną liczbę 141 znajomych. Co z czasem jest naprawdę minimalne jak niewystarczające wymagania jakie potrzebujemy do prawidłowego rozwoju naszej Metropolii.
Na chwilę obecną posiadam w moim mieście 176 budynków, które wymagają zmotywowania ze strony graczy. Często muszę uruchamiać produkcję na kilka godzin, a nie co godzinę ze względu na brak posiadanych znajomych, sąsiadów oraz członków gildii.
I tutaj nasuwa mi się pewien pomysł, jakby twórcy gry dodali perę, która od każdego poziomu zwiększałaby o +1 ilość posiadanych znajomych. Z czasem, jak to ma na przykład miejsce w Arce, na +1 nowego znajomego mogłyby przypadać dwa poziomy w perle. Może taką perłą mogła by być Statua Wolności, znajdująca się w Stanach Zjednoczonych Ameryki, która de facto została ufundowana przez rząd francuski. Ewentualnie może to być każda inna perła, która zwiększałaby poziom naszych, jakże cennych znajomych. Bez których prawidłowy rozwój naszego miasta, co za tym idzie również ekonomiczny jak i militarny jest naprawdę ograniczony.
Osobiście uważam, że wdrożenie takiej perły nie zachwiałoby balansem gry, a na pewno zwiększyłaby możliwości graczy przy projektowaniu naszych Utopii ;p

Z poważaniem
Sir Lizard
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2383

Guest
Chyba kolega ma w mieście mało pereł, że aż tyle budynków jest w stanie pomieścić...
 

DeletedUser12852

Guest
Zgadza się. Nie uważam, że należy stawiać każdą perłę, która pojawi się w najnowszej aktualizacji. Każdy buduje miasto tak, jak mu to odpowiada. Nie chcę budować mojego miasta z góry ustalonego schematu jaki posiada 90% innych graczy. Tak chcę zarządzać moim miastem, jak JA uważam to za stosowne wedle własnych potrzeb.
 

DeletedUser14757

Guest
Ja się ma świątynne miasto to taki problem się pojawia. Teraz podczas eventu raczej nie ma problemu z motywacją ale później? Ja mam na razie 41 świątyń, jeszcze kilka eventów i też będę miał ten problem :))
 

DeletedUser16994

Guest
Ja się ma świątynne miasto to taki problem się pojawia. Teraz podczas eventu raczej nie ma problemu z motywacją ale później? Ja mam na razie 41 świątyń, jeszcze kilka eventów i też będę miał ten problem :))
a ja jestem na tak, bo jezeli ktos te swiatynie ma to po to, zeby produkowaly PRy, ale do tego jest potrzebna motywacja z która przy wiekszej ilosci swiątyń i budynkow produkcyjnych,domkow i dekoracji. A nazwa adekwatna do pomysłu, bo dawała by wieksze mozliwosci, czyli wolność w wyborze stylu gry :).
 
Do góry