Zmiany w zespole Forge of Empires

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8

Guest
Zespół obsługi gry opuścił Shelian, który skupi się na wyzwaniach poza naszą firmą.
Dawidowi bardzo dziękuję za współpracę, pomoc i całe wsparcie okazane Forge of Empires oraz życzę wszelkiej pomyślności!
 

DeletedUser8110

Guest
Do naszego zespołu dołączył w dniu dzisiejszym nowy stażysta! Przemek znany Wam pod nickiem al1984 będzie się szkolił na moderatora forum.

Witamy serdecznie i liczymy na owocną współpracę!
 

DeletedUser8

Guest
Rośniemy! ;) Do grona stażystów dołączył Scowi. Rafał będzie się szkolić na supportera. :)

Witamy serdecznie!
 

DeletedUser8

Guest
Mam przyjemność poinformować, że do grona stażystów dołączył BiaexD. Bartosz również będzie się szkolić na supportera. :)

Witamy serdecznie!
 

DeletedUser8

Guest
Do zespołu dołączył dziś znany Wam już Shelian, który wyraził chęć powrotu do ekipy FoE.
Bardzo się cieszymy i witamy Dawida ponownie : )
 

DeletedUser8

Guest
Kolejna osoba zatęskniła za zespołem FoE, do naszej ekipy powraca youpiee.
Z radością witamy Pawła ponownie : )
 

DeletedUser8

Guest
Zespół obsługi gry opuścił marrszoo, który skupi się na obowiązkach, jakie spadły na niego poza naszą firmą. Mariuszowi bardzo dziękuję za współpracę i całe wsparcie okazane Forge of Empires oraz życzę wszelkiej pomyślności!
 

DeletedUser3

Guest
Dziś żegnamy Justynę, która kończy współpracę z naszym zespołem. Na ręce Ashantess składam podziękowania za ogrom czasu włożony w Forge of Empires i życzę powodzenia w przyszłości!
 

DeletedUser3

Guest
Dziś dwie ważne zmiany w strukturze naszego zespołu:

- Katarzyna, po prawie dwóch latach pracy jako Co-Community Manager w FoE, ustąpiła ze swojego stanowiska, by móc poświęcić więcej uwagi polskiej wersji Elvenar, gdzie dwa miesiące temu objęła funkcję Community Managera. Katarzynie z całego serca dziękuję za czas poświęcony projektowi i wręcz niemożliwy do wyrażenia ogrom pomocy, jaką wspierała nas wszystkich od dnia startu gry. Danifae zostanie z nami jeszcze na pewien czas i pełnić będzie funkcję Doradcy, na czym na pewno wszyscy bardzo skorzystamy :).

- Katarzynę na stanowisku Co-Community Managera zastąpi Marzena, zasłużona i doświadczona członkini zespołu The West, która dołączyła dziś do teamu Forge of Empires. Serdecznie witam u nas i dziękuję za podjęcie wyzwania! :)
 

DeletedUser8110

Guest
Dwie informacje:
- Żegnamy dziś Mateusza (@ullQuiorra), który kończy współpracę z naszym zespołem. Dziękujemy mu bardzo za wsparcie i czas poświęcony Forge of Empires! Będziemy tęsknić!
- Kasia (@Lothrien The Great) zakończyła staż i jako pełnoprawny Supporter będzie jeszcze aktywniej pomagać Graczom. :)
 

DeletedUser8110

Guest
Do grona stażystów dołączył dziś @Margosiowe - Hubert będzie się szkolił na Supportera. :)

Serdecznie witamy!
 

DeletedUser3

Guest
Dziś z naszym zespołem żegna się Marzena, która pełniła funkcję co-Community Managera przez ostatnie trzy miesiące.
Marzenie bardzo dziękuję za całą wykonaną pracę oraz życzę powodzenia i wszelkiej pomyślności w przyszłych wyzwaniach! :)
 

DeletedUser3

Guest
Z przyjemnością informuję, że siły community managementu polskiej wersji FoE zostały zasilone przez Dawida, naszego dotychczasowego supportera, który od dziś obejmuje pozycję co-community managera :).
Obszar odpowiedzialności Dawida będzie więc teraz obejmował całość projektu.
 

DeletedUser8110

Guest
Dziś nasz zespół powiększył się o kolejnego członka - @Calmin dołączył do nas jako stażysta i będzie się szkolił na supportera. :)

Witamy serdecznie!
 

DeletedUser8110

Guest
Jak może niektórzy z Was zauważyli, w naszym zespole pojawiła się nowa ranga Wikisty. Na ten moment, nasz jedyny Wikista będzie się zajmował aktualizacją tematów w FAQ, w przyszłości będzie się również opiekował tworzoną obecnie wiki. :)

Przy okazji chcemy pogratulować @Margosiowe zakończenia stażu i nowej funkcji. Powodzenia! :)
 

DeletedUser8110

Guest
Nasz zespół stale się rozrasta - do grona stażystów dołączył dziś @Kozietul. Damian będzie nas wspierał głównie na forum. :)

Witamy serdecznie!
 

DeletedUser8110

Guest
Nasz Team opuścił dziś @Margosiowe, który skupi się na wyzwaniach poza naszą firmą. Bardzo dziękujemy za czas poświęcony Forge of Empires, życzymy powodzenia w życiu prywatnym oraz zawodowym!
 

DeletedUser3

Guest
Drodzy Gracze,

Z przyjemnością pragnę poinformować, że funkcję Community Managera polskiej wersji Forge of Empires przejmuje dziś nasza dotychczasowa Co-CM, Anna! Jestem przekonany, że odnajdzie się w swojej nowej roli wyśmienicie. Annie dziękuję za podjęcie się tego zadania i z całego serca życzę powodzenia! :)

Ponieważ Community Manager może być tylko jeden, oznacza to także moje ustąpienie z dotychczasowej funkcji. Pozostanę w polskim zespole jeszcze kilkanaście dni, w roli doradcy, a następnie skupię się na innych obowiązkach związanych z community managementem Forge of Empires w InnoGames.

Pozdrawiam serdecznie! :)
Bartek
 

DeletedUser8110

Guest
Zespół obsługi gry opuścił dziś @Szczupak1987. Pawłowi serdecznie dziękuję za ogrom pracy i czasu poświęconego Forge of Empires. Życzę również powodzenia w życiu osobistym oraz zawodowym! Będziemy wspominać współpracę z Tobą z uśmiechem!
 

DeletedUser8110

Guest
Zespół obsługi opuszczają dziś @ShadowCat oraz @scowi. Chciałabym ogromnie podziękować Rafałowi i Ewelinie za pomoc i wsparcie przez te wszystkie lata! Życzę obojgu powodzenia w życiu osobistym i zawodowym. Mam nadzieję, że nasze drogi się jeszcze spotkają!

Z weselszych wieści:
- @Zyleta1991 awansował na pełnoprawnego członka Teamu. Będziecie mogli go spotkać w Supporcie.
- @trupek1000 również zakończył staż. Skupi się on na moderacji forum.
Gratuluję chłopakom i mam nadzieję, że zostaną z nami jak najdłużej!
 

DeletedUser8110

Guest
Kolejny radosny dzień - do grona stażystów dołącza dziś @Ognisty, którego możecie znać z gry pod nickiem shadowU. Witamy Mateusza w naszych skromnych progach! :)
 
Do góry