zmiana zasad pereł - koniec z niesprawiedliwością

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

Czy tego chcecie

  • Tak

    Głosy: 1 9,1%
  • Nie

    Głosy: 10 90,9%
  • Nie wiem

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
jak w temacie
Przyklad na Latarni z faros
Latarnia ma Poziom 4, 200 / 220 PRkow czyli 20 do konca poziomu
Teraz zebrałem surowce i mam 40 uzyc powiekszonych zbiorow mlotkow - wykorzystałem tylko 20 (czyli polowe) i moja latarnia osiagnela poziom kolejny - 5, co oznacza zbior z perełki I WTEDY tracimy wczesniejsze pozostale 20 uzyc i mamy 40 nowych z procentem z poziomu 5

ROZWIAZANIE

sprawić by po osiagnieciu poziomu, ilość uzyć zpoprzedniego poziomu mogła zostać wykorzystana do końca, A POTEM otrzymujemy 40 uzyć z obecnego poziomu z procentami obecnego poziomu - będzie to bardziej sprawiedliwe
 

DeletedUser9285

Guest
To w takim razie powiedz mi co zrobić jak perła np. Latarnia z Faros osiągnie nowy poziom 5 minut przed zbiorem? Idąc Twoim tokiem myślenia można powiedzieć, że stracę wtedy ileś towarów.

Zatem:
po 1 - nie przemyślałeś do końca tematu bo Twoja propozycja rozwiązania nie ogarnia wszystkich bonusów z pereł jakie można dostać
po 2 - zamiast się cieszyć, że zyskałeś 20 użyć powiększonych zbiorów wolisz narzekać, że straciłeś 20 co jest wręcz absurdalne bo nie straciłeś tylko zyskałeś
po 3 - w związku z tym co napisałem wyżej problem, który przedstawiłeś uważam za wyimaginowany

Podsumowując, Twojemu pomysłowi mówię głośne i stanowcze NIE.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8996

Guest
Aj caelian, rzuczasz pomysłami, a przemyśleć to już nie ma komu.
Nie, a dlaczego?
Dlatego, że skoro dostałeś 40, to masz więcej, nie mniej, zamiast 20 zbierzesz 40, czyli więcej, chyba, że się coś teraz zmieniło.
Zresztą zostało to już wyżej napisane.
 

Mikekun

Książę
W sumie tako powinno być od początku jeśli chodzi o Latarnię z Faros. Dopiero po użyciu wszystkich dostępnych zbiorów powinna się uruchamiać nowa kolejka, a nie że już po osiągnięciu kolejnego poziomu nowa nam się liczy. Trochę to bez sensu jest zrobione i gracz ten problem powinien potraktować jako Bug i zgłosić go do supportu. W innym bowiem wypadku jak dojdziemy do 10 poziomu a nie użyliśmy wszystkich zbiorów z aktualnego 9 poziomu, to może być strata dla nas :)

Życzę udanego dnia.
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
A kto Ci każe kliknąć na skrzynce i zebrać?

Więcej logiki... Zbierz produkcję i wtedy walnij Farosa.

Boże, widzisz a nie grzmisz... Pushują typowi Perłę a ten narzeka :[
 

DeletedUser3876

Guest
W sumie tako powinno być od początku jeśli chodzi o Latarnię z Faros. Dopiero po użyciu wszystkich dostępnych zbiorów powinna się uruchamiać nowa kolejka, a nie że już po osiągnięciu kolejnego poziomu nowa nam się liczy. Trochę to bez sensu jest zrobione i gracz ten problem powinien potraktować jako Bug i zgłosić go do supportu.(...)
Opis Latarni jest prosty - "zwiększenie zbioru zaopatrzenia przez X kolejnych zbiorów o X % wartości podstawowej. Odnawia się przy kolejnym zbiorze z tego budynku"- Czyli po zbiorze otrzymujesz wartość początkową - ni mniej, ni więcej.
 

DeletedUser8110

Guest
Rozumiem, że chciałbyś mieć po osiągnięciu nowego poziomu Perły 60 (20 starych + 40nowych) użyć bonusu do wykorzystania... W takim przypadku niewykorzystane w ciągu jednego dnia, tygodnia, miesiąca użycia też miałyby się sumować?
Opis Perły jest jasny, bonus został dobrze przemyślany przez programistów, nie sądzę żeby taka opcja miała jakiekolwiek szanse na przejście.
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry