Zmiana w statystykach Kryształowej willi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15643
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Bardzo nam przykro, iż błąd ten spowodował tyle kłopotów. Rozumiemy niezadowolenie i bardzo przepraszamy.
Na przyszłość, proszę zgłoś się od razu do Supportu, na forum nie jesteśmy w stanie pomóc w tego typu przypadkach.
Potrzebowałem szybko to ogarnąć więc nie chciałem czekać na odpowiedź Supportu. O tym wszystkim dowiedziałem się dzisiaj w trakcie realizacji zadania eventowego, gdybym wcześniej nie mógł postawić budynków mieszkalnych z inwentarza to bym na pewno to zgłosił, zadowolenie też myślałem, że to przez brak "motywki" od innych a tu wyszło tyle na raz. Nie mam pretensji do Supportu, mam o Was dobre zdanie, wina leży dużo wyżej u decydentów i to im chętnie bym za to nabluzgał. Trzeba było gdzieś wylać żale, dzięki za odpowiedź :)
 
@pawel471986 ktoś wspominał, że można było dostać z tego tytułu rekompensatę. Myślę więc, że napisanie do supportu i tak nie będzie złym pomysłem, chociażby dlatego, że przynajmniej w jakimś stopniu powinni Ci zadośćuczynić.
 
Generalnie myślałem, że będzie gorzej ale szybko się ogarnąłem. Nie zależy mi na profitach z tego tytułu, chodziło tylko o wyrażenie opinii, że bardzo nieładnie z nami postąpili. Gra i tak idzie do przodu i jest dzięki niej jakaś odskocznia od życia :)
 

DeletedUser12062

Guest
dlaczego walory kinetyków tak długo funkcjonowały w grze ?
teraz odpowiedz mi proszę , albo dalej pisz bzdury

Zapewne dlatego, że nie były dostępne jednostki artylerii z nowej epoki (Arktycznej Przyszłości). Dla wyrównania szans Działa Kinetyczne miały "wzmocnione" statystyki co okazało się po stworzeniu nowych jednostek. Po wprowadzeniu ich działa musiały zostać osłabione (choć nadal nie są słabe). Jak dla mnie balans dość uzasadniony i wiele nie zmienił, bo nadal kinetyki są dość mocną jednostką, choć nieco bardziej umiejętnie muszą być używane.
 

DeletedUser

Guest
zastanówcie się
Zapewne dlatego, że nie były dostępne jednostki artylerii z nowej epoki (Arktycznej Przyszłości). Dla wyrównania szans Działa Kinetyczne miały "wzmocnione" statystyki co okazało się po stworzeniu nowych jednostek. Po wprowadzeniu ich działa musiały zostać osłabione (choć nadal nie są słabe). Jak dla mnie balans dość uzasadniony i wiele nie zmienił, bo nadal kinetyki są dość mocną jednostką, choć nieco bardziej umiejętnie muszą być używane.
al , od niepamiętnych czasów gracze wręcz wyśmiewają walory militarne dobosza i chorążego , tu nie widzicie potrzeby zbalansowania tych jednostek do rozsądnych wartości ? powracając do kinetyków ... widzisz sam , że powodem głównym balansu był źle oszacowany balans jednostek wojskowych z epoki arktycznej i tu należałoby popracować uczciwie a nie tłumaczyć ewidentnego błędu twórców wstecznym balansem i to dosyć głębokim
 

DeletedUser12062

Guest
Owszem ale z drugiej strony patrząc, nie pojawiła się nowa jednostka artylerii, pojawiła się nowa Epoka i dzięki temu jakoś radziliśmy sobie w WG, na mapie kontynentu i w PvP. Jednostka się pojawiła, stara została zbalansowana (i nadal nie jest słaba) a radzimy sobie nadal.

Co do dobosza i chorążego. Można wymienić jeszcze kilka jednostek. Jedne są dobre inne liche a pozostałe nieprzydatne ;). Choć też nie dla każdego, bo sam wiesz, że niektórzy radzą sobie tymi, których Ty czy ja nie wystawilibyśmy do ataku nigdy ;).
 

DeletedUser

Guest
Owszem ale z drugiej strony patrząc, nie pojawiła się nowa jednostka artylerii, pojawiła się nowa Epoka i dzięki temu jakoś radziliśmy sobie w WG, na mapie kontynentu i w PvP. Jednostka się pojawiła, stara została zbalansowana (i nadal nie jest słaba) a radzimy sobie nadal.

Co do dobosza i chorążego. Można wymienić jeszcze kilka jednostek. Jedne są dobre inne liche a pozostałe nieprzydatne ;). Choć też nie dla każdego, bo sam wiesz, że niektórzy radzą sobie tymi, których Ty czy ja nie wystawilibyśmy do ataku nigdy ;).
pojawiła się nowa jednostka .... i twórcy dokonali genialnego odkrycia ? przerzucając cały ciężar konsekfencji na graczy , bo tak to niestety wygląda , o kinetykach było głośno zanim arktyczna zawitała , tego argumentu nie obalisz , bo sam wiesz co gracze pisali o kinetykach i tym jak fantastyczne radzą sobie na polu walki , właśnie wtedy powinno zostać włączone myślenie nad zbalansowaniem kinetyków a nie po tak długim czasie , gdzie gracze za diaxy wykupowali dodatkowe sloty w koszarach aby posiadać jak najwięcej kinetyków do dyspozycji , to właśnie sprawia moją irytację całokształtem balansu
 

DeletedUser8110

Guest
Irytację rozumiemy i oczywiście prawdą jest, że tego typu zmiany mogły pojawić się o wiele wcześniej, nie były jednak priorytetem. Nie możemy jednak cofnąć czasu, więc pozostaje jedynie przeprosić, że tyle to trwało.
 

DeletedUser7795

Guest
Najlepiej wprowadzić coś zbyt mocnego, np. Działo kinetyczne albo Kryształową willę. Potem się zmniejszy staty, gracze trochę popłaczą , płacz ucichnie i będzie spokój.
Żałosne.
 

DeletedUser

Guest
Irytację rozumiemy i oczywiście prawdą jest, że tego typu zmiany mogły pojawić się o wiele wcześniej, nie były jednak priorytetem. Nie możemy jednak cofnąć czasu, więc pozostaje jedynie przeprosić, że tyle to trwało.
nie chodzi o cofanie czasu , jednak czy gracze musieli zapłacić aż tak wysoką cenę za waszą beztroskę ? wykombinowaliście sobie (poniekąd logicznie) że jest to stosunkowo mała grupa graczy z epok przyszłość i arktyczna wobec czego łatwiej będzie wam "przepchnąć" te zbalansowania , tym samym dodatkowo ignorujecie właśnie graczy rozwiniętych technologicznie , którzy są w wysokich epokach

przykłady ? proszę
1 balans kinetyków
2 balans kryształowej
3 idiotyczna oferta tablicy eventu zimowego , z koszarami kinetyków dla graczy z arktyki
4 brak interesujących ofert sklepu tawerny

jeśli wg ciebie wprowadzone zmiany nie posiadały odpowiedniego statusu w "drabinie" priorytetów , to aż się boję pomyśleć co tam jeszcze fajnego 3macie w dziale "poczekalnia" znowu ci z góry dostaną srogie lańsko ?! bo ogłosicie , że coś tam coś tam było przesadzone i w związku z powyższym .... !
dlaczego nie wzięliście nieco innej opcji pod uwagę przy dokonywaniu tych balansów , opcji mniej bolesnej ? tym bardziej że zrobiliście ją dla swoich kochanych graczy , graczy niezmiennie wiernych od lat ! (kinetyki i kryształowa nie są z epoki żelaza:p)
 

DeletedUser8110

Guest
dlaczego nie wzięliście nieco innej opcji pod uwagę przy dokonywaniu tych balansów , opcji mniej bolesnej ?
W przypadku jednostek różne opcje były konsultowane z Graczami bety. Efekt końcowy jest więc wynikiem wielu poprawek. :)
W przypadku Willi, wartości mogły jedynie ulec zmniejszeniu, nie było tu opcji "mniej bolesnej", bo budynek wciąż byłby zbyt mocny w porównaniu do innych.
 

DeletedUser

Guest
W przypadku jednostek różne opcje były konsultowane z Graczami bety. Efekt końcowy jest więc wynikiem wielu poprawek. :)
W przypadku Willi, wartości mogły jedynie ulec zmniejszeniu, nie było tu opcji "mniej bolesnej", bo budynek wciąż byłby zbyt mocny w porównaniu do innych.
to w końcu jak to jest z tą betą ? jest to wiarygodne źródło testów ? bo odpowiadacie pokrętnie w zależności od waszych potrzeb
niby beta nie jest źródłem wiarygodnym a tu masz babo placek ! gracze serwerów docelowych zostali "uszczęśliwieni" przez graczy bety !
to pokazuje ułomność testów i braku wyciągnięcia wniosków , jeśli beta jest dla was jedynym wiarygodnym miejscem eksperymentów , to po co tu robicie jakąś mistyfikacje z wciąganiem graczy w tzw dyskusje w celu (niby) rozpoznania opinii
to głupie jest ! :?
 

DeletedUser7795

Guest
Beta to jest beta tylko z nazwy. A serwery testowe są wszystkie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry