Zmiana w statystykach Kryształowej willi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15643
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15643

Guest
jak w tytule

vnqkslndmsnqwcefnaosgpzqrryybevfhghskmyxpnfuwtcvjtwymdpjosvffthspshcgfsklfdnutkyjfjjwsyboxgfikcvchkq
 

DeletedUser6543

Guest
A jak długo można jechać na minusie? Wszak by zbudować nowe domy musi minąć trochę czasu... Można nie mieć miejsca, bądź ochoty na zmianę. Co w takim przypadku? Sami będziecie kasować budynki?
 

DeletedUser15643

Guest
Cirgard:
gvbwscrvlcgcxfqyperdqkpnitqszyvnoznzyzkxspxxblxdzkpwigfhkeecettzfcdnquqjzktmgnioarnwvhxujeangyqfhjxk


Brisgard:
kjkjpkzmqiafzqjghrqynyctfirhnzgsqigktirndxcysjccjnmymcvbswgribugfxwmeltfvofrslkenkbpcunepaofczvrnxkh



na serwerze testowym Gracze od kilku ładnych tygodni zwracali uwagę, że kryształowe wille są bardzo opłacalne, więc specjalnie zwlekałem z wymianą domów mobilnych czekając aż "fachowcy" się wypowiedzą i wprowadzą ewentualne zmiany - ale statystki się nie zmieniły i po wprowadzeniu części IV Arktyki świadomie przebudowałem miasta na B i C - a Wy teraz robicie nam taki "prezent" na święta? zachowaliście się nieładnie, więc też nieładnie podziękuję za ten "prezent": wypchajcie się
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16965

Guest
to na pewno jest "dobra zmiana"
to w jakim celu jest testowanie czegoś na serwerze beta??
do arktyki jeszcze mi brakuje.. ale takie traktowanie graczy to skandal !!
 

DeletedUser

Guest
Gorzej niz k.... kpina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to jest jakas je...na zemsta do wafla jerza!

jak tak mozna?
to jest w koncu kolejna epoka - tak powinno byc ze nowe budowle sa silniejsze od poprzednich!@!!!!@!@!@!@!@!@!@!@
poprzedni statystyka budowli byla i tak ZASLABA zwlaszcza ze budowle jakie daliscie w tej epoce sa potezne w porownaniu do innych wiec czemu do wafla nie obnizycie stat jednotek o 60%? albo innych budowli?

i pomyslec ze dalem wam zarobic...
 

DeletedUser

Guest
Kolega z gildii nie pozdrawia:
View attachment 2613
zdaje się , że nadchodzi czas armagedonu :? kolejna aktualizacja być może żartobliwie perły skasować :haha: bo Inno zatrudnia samych fachowców od królowej nauk , matematyki ;)
a tą matematykę to gdzie wykładali ? w izraelu ? :mad:

a jak zmusicie Graczy, żeby nie grali na debecie, którym ich właśnie uszczęśliwiliście?
to proste , w nadchodzącym evencie podrzucą zadanko "zdobądź 10.000 ludności" :haha: i co .... można ? :haha:

nie rozumiem po co filmowa zabawa w "głupiego i głupszego" arktyczna "skopana" w trakcie dalszego radosnego "kopania" a wy snujecie plany na kolejną epokę i wciągacie graczy w durnowatą dyskusję "jak kolejna przyszłość powinna się nazywać" ? uzasadnij twój wybór i napisz dlaczego głosowałeś za słowem "przyszłość" jeśli nas polubisz na fejsie , damy ci ..... talon na balon i bilet wstępu do ustępu :haha:

sami widzicie że ogrom głupich zmian , doprowadza do szału graczy ! to nie są jakieś tam duperelki związane z RiCem (rejestr i ciasteczka) poprostu ktoś tam u was centralnie oszalał , lub ma poważne problemy natury .... :?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17361

Guest
Ale wpadłam z tymi willami... Dobrnęłam do technologii willi akurat w sobotę, więc zabrałam się za przebudowę miasta. Jeden budynek schowałam, kilka innych skasowałam, nawet strzelnicę dział kinetycznych z wykupionym za diaxy piątym slotem. Wykupiłam za srebrniki premię do czasu budowy. Zawzięłam się żeby wyrobić się do końca weekendu, zmieniłam cały układ miasta pod wille, żeby po 40 godzinach nasiadówy...
mieć minus 19 500 ludności.... upload_2016-12-21_21-13-1.png TO MUSI BYĆ POMYŁKA!!! Musiałabym dostawić 7 willi żeby nie mieć minusa. To nie może być prawda :(
Nie potrafię tego cofnąć, nie mam pomysłu na to, jak wybrnąć z tej pułapki.
 

DeletedUser17361

Guest
Działa kinetyczne też były za świetne więc nasi opiekunowie zmienili ich parametry... tak jak z willami. A ja wydałam 450 ciężko zarobionych diamentów na dodatkowe sloty dla tych jednostek. Teraz są tak mało użyteczne, że czuję niesmak po tym, jak nastawiłam sporą część miasta na ich produkcję... To może się odbić na popularności tej gry, bo NIE ZMIENIA SIĘ REGUŁ W TRAKCIE ZAWODÓW!!!
 

DeletedUser15643

Guest
to proste , w nadchodzącym evencie podrzucą zadanko "zdobądź 10.000 ludności" :haha: i co .... można ? :haha:

to juz sami niech se zdobywają tyle ludności, ile im sie żywnie zachce - bo mnie sie już odechciało, wszędzie PiS i samowolka "nieomylnych ustawodawców", nawet w zagranicznej grze przeglądarkowej

"twórcy" gry prezentują deficyt umysłowy identyczny do poziomu bohatera tego komiksu:

 

DeletedUser

Guest
to juz sami niech se zdobywają tyle ludności, ile im sie żywnie zachce - bo mnie sie już odechciało, wszędzie PiS i samowolka "nieomylnych ustawodawców", nawet w zagranicznej grze przeglądarkowej

"twórcy" gry prezentują deficyt umysłowy identyczny do poziomu bohatera tego komiksu:


myślę , że to bardziej obrazuje stan faktyczny oraz fachowość zespołu cudotwórców magików ;)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Koledzy i Koleżanki... Czy nie czas się przyzwyczaić do cudownych pomysłów? Hihi :-)
Nie było mnie w FoE ze 20 miesięcy ale wszystko po staremu jak widzę?

8h od rozpoczęcia wątku, a supportu nie widać. Naradzają się której bajki nam jeszcze nie sprzedali ;)

EDIT:
To jest "drobna pomyłka"... KPINA Z GRACZY!!!
 

DeletedUser15643

Guest
ale kredki...
jeżeli wymieniłem drapacze dna na te kryształowe wille, to rozumiem, że mogę sie poprzez support zgłosić o umieszczenie usuniętych drapaczy do inwentarza, bym mógł z powrotem je sobie u siebie postawić?

dla mnie to oczywiste, ale support pewnie nie dostał jeszcze sms'a z wytycznymi - bo standardowo milczy

======
z bety:

fdtaxximvuzyczkzakdqgzqsdpvjxuxqacxxcblainabfnnrilagxqucoxqadlvurbazyzysxcpalcbvdvdadcomfhxzppfqlzcg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14285

Guest
Pierwszy strzał w kolano..Nowa perła Bank Nasienia...A teraz to...drugie kolano i człowiek kuleje.
 

DeletedUser

Guest
Koledzy i Koleżanki... Czy nie czas się przyzwyczaić do cudownych pomysłów? Hihi :-)
Nie było mnie w FoE ze 20 miesięcy ale wszystko po staremu jak widzę?

8h od rozpoczęcia wątku, a supportu nie widać. Naradzają się której bajki nam jeszcze nie sprzedali ;)

EDIT:
To jest "drobna pomyłka"... KPINA Z GRACZY!!!
wejdź na tą idiotyczną zabawę "dojdź ...zanim teamowicz , coś tam coś tam " oni dooooobrzy są w te klocki :haha: wyskakują jak diabeł z pudełka pisząc "zero" ..... czyżby "zero" było metaforą szacunku dla graczy ?:? czyżby "zero" było notą profesjonalizmu ? :?
.... a może "zero" jest wskazówką dla nas graczy ?:?
zero polubień na fejsie
zero kupowania diaxów
zero konstruktywnych dyskusji tylko obśmiewanie na czym świat stoi nieudolności :haha:
 

kasia2389

Arcyksiążę
Malkontencicie, to co robicie to jest normalne wichrzycielstwo i warcholstwo, albowiem
mamy dobry Zespól Programistów, wybitnych fachowców, rozwój gry idzie do przodu, a graczom gra się coraz lepiej.

Chłopaki z FoE tak trzymać, macie pełne poparcie postępowych graczy.
 

DeletedUser

Guest
Malkontencicie, to co robicie to jest normalne wichrzycielstwo i warcholstwo, albowiem
mamy dobry Zespól Programistów, wybitnych fachowców, rozwój gry idzie do przodu, a graczom gra się coraz lepiej.

Chłopaki z FoE tak trzymać, macie pełne poparcie postępowych graczy.
nooo w zasadzie gracze z postępowej mogą popierać chłopaków od "tak trzymania" gracze z arktyki też raczej nie mają co faflunić , bo wkrótce wejdą w kolejną epokę "przyszłościowej przyszlości" gdzie wszystko będzie dopracowane do perfekcji :haha:
 

DeletedUser6543

Guest
Mnie dziwią dwie rzeczy, brak stanowiska supportu, znów typowe chowanie głowy w piasek i względnie małe zainteresowanie sprawą graczy, w myśl zasady- mnie to nie dotyczy...
Zaraz przeliczą nam Arki, Relikty i co tam im jeszcze do głowy wpadnie i co wtedy?
Wtedy będzie już za późno...
 
Status
Zamknięty.
Do góry