Zmiana w PvP - komentarze

DeletedUser16965

Guest
wydaje mi sie, że mozna by to wprowadzic wraz z nastepną aktualizacją a nie robic do tego odzielny temat..
 

DeletedUser16730

Guest

Ciekaw jestem dlaczego. Próbowałem wymyślić, że to głupi pomysł i nic mi nie przyszło do głowy.

wydaje mi sie, że mozna by to wprowadzic wraz z nastepną aktualizacją a nie robic do tego odzielny temat..

Dokładnie, tym bardziej, że zainteresowani tym, raczej odkrywają forum w znikomej ilości. W sumie to chyba nawet dowiedzą się, że było inaczej po jakimś czasie.
 

DeletedUser7795

Guest
Fajnie, sąsiadów na Cirgardzie mam 71 a zaatakować mogę może 15 z nich, bo reszta nie zbadała odpowiedniej technologii. Natłukę się za wszystkie czasy...
Ten kto tę zmianę wymyślił był chyba w stanie nieważkości.
 

DeletedUser19041

Guest
Generalnie jak ktoś nie chce wojownika na koniu, to jest na wieki amen kryty.
Może dorzucić, że jak ktoś wejdzie do "Wczesnego Średniowiecza" to dostaje PvP w gratisie?
 

DeletedUser19041

Guest
Dodam, że gram od kilku dni i obecnie jestem we Wczesnym Średniowieczu - nie taki problem jak się trochę gra w tą grę.
Mechanikę opanowałem jeszcze w epoce brązu

To powinno być przy technologii Falanga, gdzie dostaje się Wojownika.
upload_2017-10-25_10-9-55.png

Niech ktoś to sklei w jeden post!
Teraz nie mam nikogo w sąsiedztwie do zaatakowania...
Założę się, że tak już trochę zostanie - bo nie rozwiną tej technologii przez jakiś czas...

Dodam może jeszcze najmocniejszy argument...
Twórcy gry chyba chcą zarobić na tej grze?
To może dajcie graczom grać - a nie pozwalacie miernocie ledwo żyć (i tak na nich nic nie zarobicie)

Argumenty za powyższym:
- możesz spokojnie produkować coś raz na dobę (nikt ci nic nie skradnie)
- po ataku twoje jednostki i tak żyją (nic nie tracisz)
- jak robisz coś w ogóle w grze to i tak zyskujesz
- jak nic nie robisz, to jesteś multi/farma/ i tak byś w to nie grał
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
Żeby przejść do Wczesnego Średniowiecza trzeba zbadać "strategię wojskową", która umożliwia wybudowanie Stajni wojowników. Inaczej nie przejdziemy do Wczesnego Średniowiecza.
 

DeletedUser18989

Guest
Moim zdaniem - kretyński pomysł. Żadnych argumentów które by przemawiały a treść ogłoszenia jest raczej dla idiotów. Może nie tyle treść - uzasadnienie.
Zróbcie jeszcze samouczek poruszania myszką, że ma leżeć na czymś płaskim i mało śliskim. I wprowadźcie godziny kiedy mam zapodawać produkcję bo może to też komuś przeszkadzać będzie? Coraz mniej logiki w tej grze.
 

DeletedUser17201

Guest
Walczyć możesz na mapie kontynentu.

Taa, zwłaszcza jak jesteś w brązie lub na początku żelaza, na mapie hen daleko. No, powalczysz, jak nic.

Możesz wstąpić do jakiejś gildii na 20 sekund.
Tia, zwłaszcza w brązie - bo wtedy nic to nie daje, bo nie można wpłacić surowców z brązu, więc warunek "surowce z twojej lub niższej epoki" wykluczają całkowicie możliwość zrobienia tego zadania.
 

DeletedUser17201

Guest
Zmiana jest tak idiotyczna, że normalnie brak słów. Ok, spoko, niech gracze, którzy ledwo skończyli samouczek mają jakąś tam ochronę, ale przecież NIE W TEN SPOSÓB. Bo teraz wykluczono całkowicie możliwość walki w turnieju jeśli się jest w brązie oraz całkowicie blokuje to zadania typu: splądruj x budynków, wygraj x bitew.
 
Do góry