Zmiana w centrum wiadomosci

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14806
  • Data rozpoczęcia

Czy jestes za wprowadzeniem tej zmiany

  • Tak

    Głosy: 18 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser14806

Guest
Mam taki mały pomysł na usprawnienie systemu wiadomosci , chodzi o to ze jak nie loguje sie kilka godzin lub wiecej i potem wchodze w wiadomosci to jest tego tyle że czesto zdarza mi sie nie odczytac czegos odrazu bo jest to na drugiej stronie lub dalszych, w pospiechu bywa tak ze mozna od kogos nie przeczytac wiadomosci i potem sa jakies nieprzyjemnosci ;) Chodzi o proste usprawnienie i żeby na kopercie była taka mała liczba która pokazuje ilość nieprzeczytanych wiadomosci i która zniknie po przeczytaniu wszystkich , wtedy wiadomo ze cos tam jeszcze ktos napisał i trzeba przeszukac kolejne strony , było by to owiele wygodniejsze niz zagladanie co chwile w koperte która raz miga raz niemiga ale nie określa dokładnie ile tych wiadomosci tam przyszło lub ile jest starszych nieprzeczytanych jeszcze.
 

DeletedUser12625

Guest
r94uekcdab72tbh2ky6a59btmg5ymmu8.jpg

2x na tak :)
 

DeletedUser15570

Guest
Ogolnie ten pasek tematu w wiadomosciach moglby byc waski, tak na 1 linijke, i wtedy na stronie by wyswietlalo z 10-15 tematow, a nie 4, na chorobe one sa takie wielkie, slepi w to nie graja.

Co do pomyslu, na tak.
 

Mikekun

Książę
siemanko

Ogólnie obecny system wiadomości jest dość dziwny bowiem nie gwarantuje nam tego że po usunięciu danego tematu, nie powróci on nagle do aktywności. Dodatkowo wiadomości od strony gildii są nieco mało skonstruowane i one próbują zawzięcie zastąpić forum czy też czat. Z taką typu sytuacją powinno się już dawno skończyć ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser14616

Guest
siemanko

Ogólnie obecny system wiadomości jest dość dziwny bowiem nie gwarantuje nam tego że po usunięciu danego tematu, nie powróci on nagle do aktywności. Dodatkowo wiadomości od strony gildii są nieco mało skonstruowane i one próbują zawzięcie zastąpić forum czy też czat. Z taką typu sytuacją powinno się już dawno skończyć ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
Powodem jest brak czatu globalnego i gildi (sąsiedztwa mogliby nie dodawac) i forum gildi
Na Aplikacji mobilnej a gildia musi byc dla wszystkich
I dlatego tak jest a nie inaczej
 

DeletedUser18231

Guest
Ogolnie ten pasek tematu w wiadomosciach moglby byc waski, tak na 1 linijke, i wtedy na stronie by wyswietlalo z 10-15 tematow, a nie 4, na chorobe one sa takie wielkie, slepi w to nie graja.

Co do pomyslu, na tak.
I tu się mylisz, ja jestem ślepy i gram od wielu lat, mnie wielkość poszczególnych wątków nie przeszkadza a wręcz odwrotnie, irytują mnie za to małe (niskie) przyciski takie jak Wyślij, Zamknij czasem ciężko w nie trafić i trzeba poprawiać :)
Wielkość tych elementów jest też inna w zależności od monitora jego rozdzielczości i skalowania ustawionego w systemie operacyjnym, a wyobrażasz sobie klikać w takie 1 linijkowe tematy na telefonie (ja mam dość duże dłonie i musiał bym używać raczej ~10" tabletu niż telefonu)
Odnośnie ilości samych wiadomości zgadzam się ale rozwiązaniem problemu będzie coś w tym stylu (w mej skromniej opinii)
I ta koncepcja trafi zaraz na listę propozycji.
Pozdrawiam7.png

Pomysł jest dobry, ale tylko jeśli będzie obejmował główny wątek gildii (tam często nam się to zdarza tym bardziej że jak wspomniał kolega wyżej często jest używany jako czat), nie wyobrażam sobie przewijania np wątku 1,9 po całym dniu bez udział w nim, by go wyzerować będę się musiał cofać z 40 razy a to nie do przyjęcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry