[Inne] Zmiana systemu ligowego GPC

Czy jestes za wprowadzenie proponowanych przeze mnie zmian w systemie ligowym GPC?

  • TAK

    Głosy: 65 67,7%
  • NIE

    Głosy: 18 18,8%
  • TAK ale z pewnymi modyfikacjami

    Głosy: 18 18,8%

  • W sumie głosujących
    96

Rafal.77

Rycerz
A ja mam inny pomysł, którego chyba jeszcze nie było, zamiast zmieniać system ligowy to można zastosować inną zmianę chyba dużo prostszą do wprowadzenia, a która mogłaby zmienić rozgrywkę i umożliwić innym gildią walką na polach chwały. Chodzi o to żeby gildia, która zdobyła dany sektor mogła go zająć ponownie dopiero po 12 godzinach.
 

midh

Wójt
A ja mam inny pomysł, którego chyba jeszcze nie było, zamiast zmieniać system ligowy to można zastosować inną zmianę chyba dużo prostszą do wprowadzenia, a która mogłaby zmienić rozgrywkę i umożliwić innym gildią walką na polach chwały. Chodzi o to żeby gildia, która zdobyła dany sektor mogła go zająć ponownie dopiero po 12 godzinach.
hm ludzka kreatywnosc nie zna granic, podejrzewam, ze po chwilowym zamieszaniu dominujaca forma rozgrywek byloby cos na ksztalt dzisiejszych szachownic tylko na 3 gildie ..wiec pomysl nie rozwiazuje zadnych problemow z ktorymi niektorzy sie borykaja, jedynie zwieksza ilosc gildii we wspolnym torcie, nadal bedzie narzekanie
 

Blade1984

Książę
A ja mam inny pomysł, którego chyba jeszcze nie było, zamiast zmieniać system ligowy to można zastosować inną zmianę chyba dużo prostszą do wprowadzenia, a która mogłaby zmienić rozgrywkę i umożliwić innym gildią walką na polach chwały. Chodzi o to żeby gildia, która zdobyła dany sektor mogła go zająć ponownie dopiero po 12 godzinach.
A jak to ma niby pomoc w zajeciu sektora? Slabsze gildie nadal beda sie przykladac jak koksy przekazuja sobie sektory , tylko że teraz nie co 4 godz a co 12
 

kasia2389

Arcyksiążę
Chodzi o to żeby gildia, która zdobyła dany sektor mogła go zająć ponownie dopiero po 12 godzinach.
Przecież to idiotyczne jest, jak można ponownie zdobyc sektor zdobyty?
Czy pomysłodawca chce aby gildia po 12 godzinach traciła z automatu zdobyty sektor?

Prędzej piekło zamarznie.
 

Rafal.77

Rycerz
Dobra doprecyzuję swoją wypowiedź, chodziło mi o to, że gildia zdobywa sektor, który przez 4h jest zablokowany, po 4h blokada się kończy i sektor przejmowany jest przez inną gildię, po 4h blokada się kończy i sektor może zająć trzecia gildia, bo dla pierwszej gildii, która zdobyła sektor jako pierwsza dalej będzie on zablokowany i dopiero po zakończeniu kolejnej blokady gildia, która pierwsza zajęła sektor będzie mogła zająć go ponownie.
 

kasia2389

Arcyksiążę
tóry przez 4h jest zablokowany, po 4h blokada się kończy i sektor przejmowany jest przez inną gildię, po 4h blokada się kończy i sektor może zająć trzecia gildia, bo dla pierwszej gildii, która zdobyła sektor jako pierwsza dalej będzie on zablokowany
Bardzo pięknie, a jak inna gildia nie przejmie sektora i nadal będzie w posiadaniu tej pierwszej to jak będzie, po 12 godzinach będzie go mogła znowu zdobyć?

A nie prościej było napisać, że nie mozna zdobyć sektora przed upływem czterech godzin od jego utraty?
A nie, no tak to przecież jest teraz. A może o czymś nie wiem?
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
A ja mam inny pomysł, którego chyba jeszcze nie było, zamiast zmieniać system ligowy to można zastosować inną zmianę chyba dużo prostszą do wprowadzenia, a która mogłaby zmienić rozgrywkę i umożliwić innym gildią walką na polach chwały. Chodzi o to żeby gildia, która zdobyła dany sektor mogła go zająć ponownie dopiero po 12 godzinach.
Twoja gildia zajmuje o 8:20 rano sektor pod bazą i dalej nie daje rady przejść, bo inne gildie są szybsze na sektorach bliżej środka. Czekasz do 20:20, żeby móc bić sektor pod bazą i z niej wyjść albo musisz go jakoś okrązyć bokiem. Dobre ułatwienie*.

*ironia
 
Ostatnia edycja:
Do góry