[Inne] Zmiana startu gpch na czwartek o godz 10

Czy chcesz zmienić start gpch na czwartek na godz 10?

  • Tak

    Głosy: 9 40,9%
  • Nie

    Głosy: 13 59,1%

  • W sumie głosujących
    22

GEoMax

Baron
A nie lepiej poprosić od razu o 5000 PRów, diamenty i inne nagrody, żeby raz na 10 dni wpadały same, bez konieczności walki w GPCH?
Tak , tak jestem za !!!
Przecież wystarczy tylko dodać " złoty przycisk " i po sprawie . Zaczynamy złotym i kończymy czerwonym , to tak dla odreagowania . :)
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych takim rozwiązaniem :) . a na poważnie ... bez komentarza dla takich " genialnych " pomysłów.
Życzę zdrowia :)
 
Tak , tak jestem za !!!
Przecież wystarczy tylko dodać " złoty przycisk " i po sprawie . Zaczynamy złotym i kończymy czerwonym , to tak dla odreagowania . :)
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych takim rozwiązaniem :) . a na poważnie ... bez komentarza dla takich " genialnych " pomysłów.
Życzę zdrowia :)
Pomysł jest jedynie sarkastycznym żartem ;) Dużo ostatnio tutaj absurdalnych, roszczeniowych pomysłów, życzeń, próśb, a czasem wręcz wymagań, to pobawmy się wszyscy i tez poprzerzucajmy się naszymi pobożnymi marzeniami.
 

GEoMax

Baron
Pomysł jest jedynie sarkastycznym żartem ;) Dużo ostatnio tutaj absurdalnych, roszczeniowych pomysłów, życzeń, próśb, a czasem wręcz wymagań, to pobawmy się wszyscy i tez poprzerzucajmy się naszymi pobożnymi marzeniami.
Tak to też odebrałem ... Pozdrawiam :)
/ wcześniejsza moja odpowiedz gdzieś zniknęła dlatego ponawiam jej skróconą do minimum wersję /
 

nitton

Szlachcic zagrodowy
nie wiem kto wymyślił godzinę 8 rano ale na 100% nie jest to osoba na dobrym stanowisku.
o 8 rano to ludzie pracują/jadą do pracy/zaczynają lekcje/śpią/ciorają żelastwo
8 wieczorem to całkowicie inna sprawa, większy procent ludzi już jest po wykonaniu swoich obowiązków i moze sobie klikac na spokojnie.

8 rano tez premiuje boty (task scheduler nie śpi i nie chodzi do pracy) i nierobów :D
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
nie wiem kto wymyślił godzinę 8 rano ale na 100% nie jest to osoba na dobrym stanowisku.
o 8 rano to ludzie pracują/jadą do pracy/zaczynają lekcje/śpią/ciorają żelastwo
8 wieczorem to całkowicie inna sprawa, większy procent ludzi już jest po wykonaniu swoich obowiązków i moze sobie klikac na spokojnie.

8 rano tez premiuje boty (task scheduler nie śpi i nie chodzi do pracy) i nierobów :D
po raz kolejny wychodzi, że IG nie myślało, że ludzie będą robić zbiórki na 8:00.
Zapewnie nie spodziewali się, żę część gildii będzie grać w ten sposób (nie docenili graczy)

To samo z GvG. kiedyś to trwało bardzo długo by zajać sektor, ograniczone armie etc. sztab się nosiło w nieskończoność, walki ręczne i surowce ograniczały oraz armia. Teraz 20:00, 30 minut i po robocie na 24h.

IG ma totalny problem z przejrzystością graczy i tworzenia czegoś co gracze maksymalizują w taki sposób, którym im do głowy nigdy (a powinien) nie przyszedł.
8:00 faktycznie średnia, ale czy inne są lepsze? Ludzie mają prace zmianowe, uczniowe akurat zaczynają szkołe, w inne godziny są na lekcjach. Studenci nei wiadomo, oni zawsze mają czas. Dorośli mają swoje życie, później wracają z pracy, albo dopiero wstają po nockach etc.
Nie ma godziny idealnej dla wszystkich. Zawsze jakas grupa będzie cierpiała
 
@up
To przy tygodniu trwania WG robi Ci różnicę, o której się zaczynają?

@top
Godzina 8:00 rzeczywiście na ogół mi nie pasuje, ale z drugiej strony nie aż tak żebym nie mógł się (w 90% edycji) pojawić na te 10 minut
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
pewnie, widzą na wykresach kiedy jest najwięcej zalogowanych graczy, i blisko szczytu dziennego starty gpc czy wg wtedy właśnie powinny być wg mnie
IG nie zakładało, ze sektory będa znikać w sekundy, ani ze ludzie budynków nie beda stawiać xd czuje ze to miało zupełnie inaczej wyglądac. Zapewne tak jak na nowym świecie to wyglądało tak miało wszędzie wyglądać
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Przypomina mi się dyskusja na temat godziny podsumowania, a tym samym godziny "spadania tarcz" na GvG.
Też łatwiej by mi było dotrzeć na FoE trochę później, ale jest jak jest. Zawsze znajdzie się grupa graczy, którym inna godzina nie będzie pasowała.
IG nie zakładało, ze sektory będa znikać w sekundy, ani ze ludzie budynków nie beda stawiać xd czuje ze to miało zupełnie inaczej wyglądac. Zapewne tak jak na nowym świecie to wyglądało tak miało wszędzie wyglądać
Trochę czasu na przemyślenia i ewentualne korekty mieli, a nic się nie zmienia ;)
 

nitton

Szlachcic zagrodowy
Guild Battlegrounds (GBG) is a feature which was introduced to the game by InnoGames on 14th November 2019.
to wystarczajaca ilosc czasu na zebranie danych i wyciągniecie wniosków
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Przypomina mi się dyskusja na temat godziny podsumowania, a tym samym godziny "spadania tarcz" na GvG.
Też łatwiej by mi było dotrzeć na FoE trochę później, ale jest jak jest. Zawsze znajdzie się grupa graczy, którym inna godzina nie będzie pasowała.

Trochę czasu na przemyślenia i ewentualne korekty mieli, a nic się nie zmienia ;)
bo gvg widac ze wniosków nie wyciągają xd
a prawda jest taka, ze tego trybu nie da się uzdrowić by każdy miał stałą frajdę i to jest coś z czym się trzeba pogodzić. Rozjazd miedzy top a srednim poziomem jest kosmiczny

godziny zawsze będą pasować różnie i jednego rozwiązania się nie znajdzie. GvG też ma mase krytyków przez 20:00. Dla kontrastu zapewne stwierdzili, że rano będzie lepiej i tyle
 

nitton

Szlachcic zagrodowy
czyli kolejna kupe trzeba zakryc papierkiem?
proponuje zrobić ankiete ingame, czy gracze chcieliby zmiany godziny startow gpc (i przy okazji delay na walke w gpc na 1500ms)
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
a tak gdyby komuś przyszło do głowy botować
czyli jak z powtarzalnymi - karać wszystkich za to ze gra nie umie wykryc botów xD

już prędzej przekonałoby mnie stwierdzenie, ze na fonie się walczy dużo wolniej niz na PC, więc spowolnić walki ogólnie by fony wyrabiały - takie coś by mnie przekonywało.

nie wiem na E ich nie ma (na gpc) więc tez ciezko mi sie odnieść do botów na gpc bo żadnego na oczy nie widzialem
 
Do góry