Zmiana nicku

Status
Zamknięty.

cayose

Szlachcic
Chciałem zapytać co to ostatnio za moda na zmianę nicków? Dlaczego support się na to zgadza? Rozumiem jakieś drobne zmiany - ktoś chce zmienić jakąś cyferkę, zamienić dużą literę na małą albo odwrotnie, poprawić błąd ortograficzny. Ale mam przykłady graczy, którzy całkowicie zmienili nick na zupełnie inny. I teraz co? Ja wyrzucę jakiegoś delikwenta z gildii, a on zmieni nick i wróci. Albo ktoś mnie oszuka na wymianie, a po zmianie nicku będę dalej z nim handlował.
 

Blade1984

Książę
no tak ale czasem ktoś ostrzega na czacie przed oszustem, ten później zmienia nick dalej naciąga innych graczy
 

Evort01

Baronet
To niezle ze nick sobie mozna zmieniac a gdy ja sie pomylilem i dalem 1 zero wiecej u handlarza to juz za 2gim razem zwrocic nie chcieli bo nie potrafia dodac potwierdzenia.. Ale no tak tlumaczenie to "mogloby to spowodowac ze ktos nie zdazy zalicytowac"
 
Osobiście uważam, że przyzwalanie na zmianę nicku jest karygodne. Zamiatanie pod dywan. Napaskudziłeś to graj z tym dalej, a nie uciekasz w inny nick. To nie żadna moda tylko bzdurna hipokryzja...
 

Arox

Baron
Owszem, ostatnio trochę graczy zmieniło nick... ale pamiętajmy że to jest jednorazowa zmiana...
 
Status
Zamknięty.
Do góry