[Inne] Zmiana nazwy gracza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak.

    Głosy: 13 44,8%
  • Nie.

    Głosy: 15 51,7%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 1 3,4%

  • W sumie głosujących
    29

DeletedUser7795

Guest
Witam,
chciałbym zgłosić pomysł aby w FoE była możliwość zmiany nazwy gracza. Nie byłoby to tanie. Kosztowałoby sporo diamentów (do ustalenia). Zaproponujcie w postach ile mogłaby wynosić opłata w diamentach za zmianę nazwy gracza.

pozdrawiam
Mateusz
 

DeletedUser18610

Guest
Uhm... Tak być powinno, ale nieco inaczej.
Jeśli ktoś nie dał własnego nicku na początku gry to może je zmienić dając 1000 diamentów i może, tylko raz.
 

DeletedUser15268

Guest
Jestem za :)
jest sporo popularnych gierek które bazuje na ID gracza i pozwalają na dowolną ilość zmiany nicku .. jak dla mnie może być za diaxy
 

DeletedUser13045

Guest
Jestem na nie.
Powód? Na każdym świecie jest minimum kilku graczy, z którymi się nie robi interesów. Nowy nick to kolejna szansa na zrobienie w balona innych. 1 czy 2 k diaxów to nie tak wiele,a zyskają dużo w surce czy prkach zanim wieść się znów rozniesie.
 

DeletedUser

Guest
zgodze sie z powyzszym
to tak jakby dac mozliwosc latwego szybkiego zmiany imienia czy nazwiska tylko dlatego ze mozna
 

DeletedUser

Guest
Istnieje już przecież możliwość zmiany nicku, co jest napisane - wystarczy przejść do supportu.
Ale dotyczy to tylko wyjątkowych sytuacji, gdy np "przez przypadek" ktoś użył swojego pełnego imienia i nazwiska, bądź nick jest niestosowny - cokolwiek to znaczy :p
I to na tyle. Wystarczy. Jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Nie; Jeśli w grze jest oszust, to powinno się go po nicku rozpoznawać na każdym świecie. Przykro mi Chodzonce Zuo.
 

DeletedUser20774

Guest
Tak zdecydowanie choć jeżeli by się ktoś zdecydował to nazwa miasta musiała by być taka jak jego stary nick żeby jak. Mówicie oszust nie mógł się kamuflowac. Mój nick podobno nie jest wygenerowany przez apke a ktoś by taki o. Zdrowym rozumie wymyślił? A nie mogę go zmienić
 
Do góry