[Zgłoszone] Zmiana nagród w wyprawach gildyjnych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15570
  • Data rozpoczęcia

Czy jestes za zmiana nagrod i wprowadzeniem pomyslu do gry?

  • Tak

    Głosy: 8 88,9%
  • Tak, ale... (napisz swoja propozycje w komentarzu)

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie

    Głosy: 1 11,1%

  • W sumie głosujących
    9

DeletedUser15570

Guest
Moją propozycją jest zmiana nagród w wyprawach gildyjnych, mianowicie:
Na poziomie 2 wypraw zastąpienie nagrod w postaci planu, nagrodą w postaci łotra.
Na poziomie 3 zastąpienie nagrod 2 planów, nagrodą w postaci 2 łotrów.
Na poziomie 3 w przedostatniej świątyni, zastąpienie nagrody w postaci łotra, nagrodą w postaci Kryjówki Łotrów z szansa na wylosowanie max 5%.

Powiedzmy sobie szczerze, na 2 i 3 poziomie wypraw, podstawowymi jednostkami sa lotry, zas plany w wyprawach sa bezuzytyeczne, i tak ich leca dziesiatki z motywacji, nie wspominajac o rozbudowach perel, zamiana tych nagrod pozwoli graczom na uzupelnianie w pewnym stopniu poniesionych strat w wyprawach, szczegolnie graczom z nizszych epok ktorzy nie maja alca na wysokim poziomie i kazdy lotr sie u nich liczy, zas wstawienie Kryjowki Lotrow do przedostatniej swiatyni jako stalej nagrody, wydatnie zwiekszy oplacalnosc i sens parcia do samego konca w tych wyprawach dla samego gracza, da solidna motywacje do konczenia calej wyprawy co tydzien.


PS. Nie bylo prefixu dotyczacego wypraw, wiec ten wydal mi sie najodpowiedniejszy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bartekmod

Książę
mnie to tam taki jeden łotr nie urządzi czy dwa, miało się łotrzyków 800, kilka dni w GvG i zostało 200, w takich ilościach się te jednostki liczy, a nie na sztuki...
za to Kryjówka byłaby zacna :)
 

DeletedUser15570

Guest
Wiadomo ze gracze rozwinieci lotrow licza w dziesiatkach albo setkach, ale pomysl tez o maluczkich z niskich epok :) Bardziej ta nagroda ucieszy gracza ktory nie ma alca, a innym wyrowna przynajmniej czesc strat w wyprawie, mysle ze to lepsze od planu, ktore zawsze zdobywalem z samej motywacji, i perly budowalem na bierzaco, nigdy mi ich nie brakowalo, pewnie jak kazdemu. Nagroda "dla kazdego" bylaby kryjowka, nawet z niska szansa wylosowania.
 

bartekmod

Książę
na większości światów nie mam alca i walczę tam koszarowymi, jakoś nie wiem dlaczego żal mi narażać niezależne :p a jak już mam w armii jakieś niezależne łotry to walczę ręcznie by tej jednostki nie stracić :p no nie wiem może tylko ja tak mam :)

plan przynajmniej wykorzystam do odblokowania 11 poziomu, 12 itd... a niezależna będzie się kisić i przez pół roku nie doczeka się na szkolenie wojskowe :p
 

DeletedUser8110

Guest
Trwają już prace nad zmianą nagród z wypraw, więc oznaczę jako "zgłoszony". ;)
 

DeletedUser16103

Guest
ja bylbym wdzieczny jakby zmniejszyli szanse ( lub zastapili np farba 1 lvl, schowaniem budynku) te dziadowskie plany SR, od chyba ponad 10 wypraw wpadaja mi wszedzie gdzie to mozliwe. Mam ich juz 53 z samych wypraw!!! i nie licze tych co wydalem na handel i budowe.
Z jednej strony gracze sa zachecani do udzialu w wyprawach (np relikty i turniej), a z drugiej strony podkrecanie procentow na plany (kiedys bylo 50% teraz 65%). Jak mam tracic wojo i czas by jako gl. nagrode dostac 2*plan SR to juz mam dosc, farbki "dla ubogich" moge sobie wylac nawet na swiatynie i sie przydadza, ale kolejne plany sr jak mam 2 lvl (i dalej tej "wypasionej" perly nie bujne) to juz nie. Bawie sie w wyprawy od poczatku, ale ost. juz z coraz mniejsza przyjemnoscia
 

DeletedUser15643

Guest
mnie też krew zalewa, gdy dostaję te nieszczęsne plany (natomiast z radością witam każdy pędzelek - z nadzieją, że kiedyś obudzi się drzemiąca we mnie dusza artysty...), ale mam wrażenie, że wszyscy pomstujący widzą niestety tylko czubek własnego nosa... "no bo ja mam, to mnie już niepotrzebne", a nikt (z pomstujących) nie bierze pod uwagę, że jest mnóstwo nowych Graczy...

- co nie zmienia faktu, że oczywiście mam dość planów świątyni! (i wszystkich innych również) :haha:
 

DeletedUser16103

Guest
ale mam wrażenie, że wszyscy pomstujący widzą niestety tylko czubek własnego nosa... "no bo ja mam, to mnie już niepotrzebne", a nikt (z pomstujących) nie bierze pod uwagę, że jest mnóstwo nowych Graczy...

Nie mowie przeciez zeby je zlikwidowac, niech sobie beda w skrzynkach ( bo czy dostane monety czy taki plan to i tak be roznicy) Tylko niech je wywala z nagrod koncowych lvl. Przegieciem jest koniec lvl 3 i 65 % na 2 plany:mad:
Zreszta to popularna perla, i ci "nowi" moga plany zdobyc w trad. sposob
 

DeletedUser17259

Guest
Witajcie Moim zdaniem plany nie są złe, pod warunkiem że dostaje się plany na perły ze swojej epoki.
Mnie irytuje jak jestem w postmodernizmie a w nagrode za trudną wygraną dostaje plan koloseum i plan zeusa - TO PONIŻEJ PASA
Najbardziej ciesza mnie PR lub surowce z aktualnej epoki, ewentualnie z poprzedniej
 

DeletedUser13672

Guest
Przede wszystkim powinni zmienić nagrodę z ostatniej skrzyni na 3 poziomie wypraw bo 65% na podwójny plan świątyni reliktów to według mnie zła rzecz gdyż praktycznie za każdym razem wypada dajcie coś innego zamiast tych planów np podwójny plan perły których nie masz postawionych bo jak widzę jak wypadaj mi plany koloseum to krew zalewa każdego po 5 kopi
 

DeletedUser10892

Guest
To juz byloby kompletnie zalosne jakby w ostatnim etapie na 65% wpadaly plany z perel ktorych nie mamy ... czyli dla graczy rozwinietych wpadalyby play do perel takich ktorych nie chca czyli jakies bezuzyteczne kolosy, notre, kapitole itp. W ostatnim etapie powinno sie zmienic jedynie wartosci procentowe, bardziej wyrownac szanse na poszczegolne nagrody i byloby ok. Zamiast nagrod w postaci planow moglyby byc srebrniki do tawerny do wygrania a ich ilosc uzalezniona od poziomu wyprawy. W jednej ze swiatyn na kazdym etapie moglby byc tez do wygrania czempion z losowej epoki (ale maksymalnie z epoki w ktorej jest dany gracz).

Pozdro, Asertywny
 

DeletedUser17290

Guest
srebrniki jako dodatkowa nagroda popieram, plany o 50% częściej z epok przybliżonych do naszej niż pozostałych, rzadsze plany świątyni reliktów, czempion raczej tylko z własnej epoki po co komu z niższych, lepszy gracz sobie postawi normalne jednostki a słabszy potrzebuje jak najlepsze wojsko.
 

DeletedUser13517

Guest
nagroda w ostatniej skrzyni zdecydowanie do zmiany gdzie umówmy się ostatnie 4 walki nie należą do łatwych a nagroda w postaci 2 planów jest żałosna. to jest dobra nagroda ale na 1 poziom wypraw.
3 poziom powinien bardziej obfitować w nagrody typu: świątynia wiedzy, kryjówka łotrów, bazar.
 

DeletedUser17290

Guest
może trochę przegiąłeś, cały ostatni poziom powinien się odznacza nagrodami typu :
po 8-16 jednostek z aktualnej epoki lub po "4-8" z przyszłej, towary, medale w sensownej ilości, diamenty, punkty rozwoju, wieże sygnałowe, wieże patrolowe, świątynia grozy.
a za ostatnią walkę dopiero mogło by być szansa, niewielka ale zawsze: na więcej punktów rozwoju lub diamentów, bazar, św, ś... inspiracji, azyl, budynek do doboszów, do chorążych o ile zaczną się do czegoś nadawać, do łotrów, zestawy do powiększenia o epokę budynku, do renowacji, do schowania, lub inne
i mogły by się pojawić jakieś nowe jak np. : ileś samodzielnych motywacji, natychmiastowych ukończeń produkcji czegoś, do zwiększonych zbiorów, do klonowania jednostek lub takie bonusy jak z tawerny na dany czas, bonusowe % do (ataku lub obrony) w ataku lub obronie, do zadowolenia lub zachwytu.
i wiele innych
 
Do góry