[Inne] Zmiana komunikatu w wątkach.

Czy zmienić treść komunikatu w wątku?

  • Tak, zmienić treść komunikatu.

    Głosy: 6 75,0%
  • Nie, obecny komunikat jest właściwy.

    Głosy: 2 25,0%

  • W sumie głosujących
    8

McPietro

Wójt
Proponuję aby zmienić treść komunikatu wyświetlanego w wątku, a dotyczącego usunięcia gracza z tego wątku. Obecnie treść tego komunikatu brzmi: "Użytkownik xxxxx został wyrzucony przez: yyyyyy". Chodzi mi o to "wyrzucony". Taka forma wskazuje na to, że użytkownik został usunięty za karę, za jakieś naruszenie zasad. Przecież bardzo często rozstajemy się z graczem, który był czy to zasłużony dla gildii, czy ceniony za inne pozytywne cechy. Z jakiegoś powodu gracz żegna się z nami i trzeba go usunąć z wątku, bo sam tego nie zrobił (a może nie mógł już zrobić). Faktem jest, że są też gracze usuwani za niestosowanie się do zasad panujących w gildii. Dlatego proponuję aby zamiast określenia "wyrzucony" zastosować tam bardziej neutralne określenie. Może właśnie komunikat ten mógłby brzmieć: "Użytkownik xxxx został usunięty przez yyyyyyy".
 

McPietro

Wójt
Też mam uprawnienia i też usuwam. Chodzi o to, że zasłużony dla Gildii, twórca tej Gildii, przewodnik w walkach, nauczyciel dla nowych graczy itd itd z powodów osobistych musi zakończyć przygodę z FoE. Ostatni ślad jaki po nim zostanie, to to, że został wyrzucony. Czy to w porządku?
 

Azulena

Baron
Podejrzewam, że to "wyrzucenie" to może też być wynik tłumaczenia... Jest to słowo niewłaściwe i nieeleganckie - bez względu na sytuację i okoliczności.
 

Markiz.

Książę
Też mam uprawnienia i też usuwam. Chodzi o to, że zasłużony dla Gildii, twórca tej Gildii, przewodnik w walkach, nauczyciel dla nowych graczy itd itd z powodów osobistych musi zakończyć przygodę z FoE. Ostatni ślad jaki po nim zostanie, to to, że został wyrzucony. Czy to w porządku?
Jeśli to aż tak dramatyczne dla ciebie - nie wyrzucaj. Niech pozostanie w wątku, ku pamięci i niech będzie na zawsze wzorem dla nowych pokoleń graczy.
 
Do góry