[Prowincje] Zmiana koloru

Status
Zamknięty.

Trabi

Szlachcic zagrodowy
Czy można zmienić kolory prowincji na mapie świata tak, aby było można odróżnić już zajęte od tych jeszcze nie zdobytych. Kolory bardziej od siebie różne, np. błękitny, czerwony, żółty, biały.
 

Trabi

Szlachcic zagrodowy
Dokładnie o mobilną. A faceci trochę gorzej rozróżniają takie różnice w barwach. Screenshot_2021-02-16-19-45-07-317_com.innogames.foeandroid.jpgScreenshot_2021-02-16-19-44-32-581_com.innogames.foeandroid.jpg
 

Johnny McBride

Wicehrabia
na moblinej jest dokładnie tak samo, może kolor zielony jest delikatnie jaśniejszy ale i tak widać że to jest zajęta prowincja a nie nieodkryta.
 
Zanim coś się napisze, powinno się to sprawdzić. Jako supporter Natalio, nie powinnaś pisać dla samego pisania. Na PC nie opcji zmiany kolorów. Chyba że coś ostatnio się zmieniło.
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Zanim coś się napisze, powinno się to sprawdzić. Jako supporter Natalio, nie powinnaś pisać dla samego pisania. Na PC nie opcji zmiany kolorów. Chyba że coś ostatnio się zmieniło.


w Win10 jest opcja trybu dużego kontrastu a także tworzenie własnej kompozycji i zamiana kolorów sprawiających problemy m.in. osobom cierpiącym na daltonizm. Także zanim coś się napisze panie kolego, powinno się to sprawdzić a nie pisać dla samego pisania.
 
Tak, ale mowa była o opcji WEWNĄTRZ gry nie w systemie czy poprzez dodatki. Ponadto jak ktoś gra na Linuksie? Tez są takie opcje, czy nie? Bo nie wiem.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jak dobrze mi wiadomo to są tryby wyświetlania kolorów dla osób z wadami wzroku typu daltonizm na urządzeniach mobilnych i na PC również.
:shame:
Tak, ale mowa była o opcji WEWNĄTRZ gry nie w systemie czy poprzez dodatki. Ponadto jak ktoś gra na Linuksie? Tez są takie opcje, czy nie? Bo nie wiem.

Było o mobilnych urządzeniach i PC.
Jak i również pisałam to czysto nie jako supporter a użytkownik elektroniki.
Ja wiem że według niektórych powinnam się znać na wszystkim profesjonalnie, ale naprawdę forum pozwala mi czasem zażartować. Chyba ze wolicie profesjonalnie nawiązać do zamknięcia tego tematu bo nie ma ankiety.

Rozumiem że niechęć do mnie sprawia że szukacie każdego błędu, tylko się nie kłóćcie z mojego powodu między sobą bo szkoda żebyście dostawali ostrzeżenia bez sensu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry