[Walki] Zmiana godziny przeliczenia rankingów

Czy chcesz zmiany godziny przeliczenia rankingów z 20:00 na 22:00?


  • W sumie głosujących
    40
  • Głosowanie zakończone .

GRANAT BH

Rycerz
Dzień dobry,

Pomysł zmiany godziny przeliczenia rankingów z godziny 20:00 na 22:00

Gra ma 10 lat, a przez ten czas zmienił się rodzaj graczy -> głównie ze studentów, na osoby posiadające rodziny, dzieci. Często godzina 20:00 koliduje z różnymi obowiązkami, zajęciami.. każdy wie sam czym jeszcze. Do tego dochodzi lato... Nie muszę więcej tłumaczyć.

Zalety: więcej osób będzie mogło ekscytować się modułem GVG, który jest od tego głównie uzależniony.

Minusy: Brak.
 

Montaron

Rycerz
A co z ludźmi którzy nie mogą/nie mają ochoty siedzieć do tak późna w grze?
Zalety:brak
minusy: mniej osób będzie mogło ekscytować się modułem GVG
 

Auraya

Hrabia
Dzień dobry,

Pomysł zmiany godziny przeliczenia rankingów z godziny 20:00 na 22:00

Gra ma 10 lat, a przez ten czas zmienił się rodzaj graczy -> głównie ze studentów, na osoby posiadające rodziny, dzieci. Często godzina 20:00 koliduje z różnymi obowiązkami, zajęciami.. każdy wie sam czym jeszcze. Do tego dochodzi lato... Nie muszę więcej tłumaczyć.

Zalety: więcej osób będzie mogło ekscytować się modułem GVG, który jest od tego głównie uzależniony.

Minusy: Brak.
tłumacz, tłumacz.. nie wiem skąd te statystki wziąłeś, a czytając wasze cowieczorne wywody na temat botów podejrzewam, że to jedyna wasza ekscytacja i raczej nie sugeruje dorosłości
 
Pomysł dobry. Mam możliwość gry na GvG i gram rzadko bo nie mogę wpasować się w godzinę.
Można dorosnąć i dalej bawić się w FoE chociaż są tacy co wolą jak przystało na dorosłych piwko z kolegami :)
To były raczej spostrzeżenia jak statystyki no i czym się ekscytować jak nie botami? i co sugeruje dorosłość tak się zastanawiam?
 

piko2012

Szlachcic zagrodowy
a co wy chcecie zmieniać, jak nie zrobiliście porządku z bociarzami,
żadne zmiany nie zwiększą frekwencji na gvg, jeśli nadal będą grać dopingowicze,
Może zróbcie osobną mapę no limit, oni sobie tam pójdą i będą testować najnowsze boty, ( poszedł bym dalej, niech inno im sprzedaje za grubą kase ) a normalni zostaną na starych mapach
 

ISsKRA

Szlachcic
Co 4 h mamy już przeliczanie w GPC, godzina GVG jest dobra, tym bardziej że to nie trwa 10 minut. Ci pracujący chodzą do pracy więc stawianie się o 22 i klikanie do 23 raczej zniweluje graczy niż zwiększy ich liczbę
 

StafFoxAvanger

Szlachcic zagrodowy
a co wy chcecie zmieniać, jak nie zrobiliście porządku z bociarzami,
żadne zmiany nie zwiększą frekwencji na gvg, jeśli nadal będą grać dopingowicze,
Może zróbcie osobną mapę no limit, oni sobie tam pójdą i będą testować najnowsze boty, ( poszedł bym dalej, niech inno im sprzedaje za grubą kase ) a normalni zostaną na starych mapach
To może zaczniesz używać mózgu i polecisz ze swą świtą w końcu na tych bociarzy ? Ale nie bo Ty też atencujsz Yoriego :)
 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A jak ktoś chodzi spać z kurami to 22 troszkę kiepsko, do tego cisza nocna się zaczyna i głośno komentować bym nie mogła :shame:
 
Do góry