Zmiana gildii

Status
Zamknięty.

RudaZołza

Szlachcic zagrodowy
Przyznam, że to dość irytujące - chciałam zmienić gildię. Nie wyrzucono mnie z poprzedniej, to ja chciałam zmiany. Pogadałam z ludźmi, poradzono mi konkretną gildię, która, wydaje mi się, jest taką, jakiej szukam.
I tu się zaczynają schody. Wychodzę z jednej gildii, chcę przejść do KONKRETNEJ innej, ale poza rankingiem docelowej gildii nie mogę znaleźć. To spore ograniczenie, do diabła. Szczególnie, że spod rankingu wejść do gildii nie mogę. Czy naprawdę gra losowo "proponuje" mi wyłącznie jakieś badziewie, którego nie chcę?
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź jak to załatwić. Bo, mam wrażenie, twórcy gry tu się nie popisali. Bardzo się nie popisali :/
 

kasia2389

Arcyksiążę
Bo, mam wrażenie, twórcy gry tu się nie popisali.
Twoje wrażenie jest z gruntu fałszywe, to, że nie wiesz jak coś działa nie znaczy, że działa źle.


ale poza rankingiem docelowej gildii nie mogę znaleźć.
A gdzie byś ją chciała znaleźć?
w rankingu klikasz na gildię i masz małe menu:
1651988406097.png
W zależności od ustawień w gildii możesz do niej dołączyć, aplikować o przyłączenie do władz gildii, albo nie możesz dołaczyć bez kontaktu z gildią:
1651988492196.png

W takim przypadku:
1651988547533.png
Trzeba napisać wiadomość do włądz gildii o wysłanie zaproszenia:
Władze to gracze mający w profilu gildii korony i gwiazdki:
Zazwyczaj w opisie gildii wymienia sie rekruterów i warunki dołączenia.

1651988633766.png
 
Ostatnia edycja:

GEoMax

Baron
RudaZołza
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź jak to załatwić. Bo, mam wrażenie, twórcy gry tu się nie popisali. Bardzo się nie popisali

Czasami wystarczy pomyśleć , po co się denerwować .
Ale faktem jest nie można oceniać czegoś czego nie znamy , a w tym wypadku twoje stwierdzenie mija się z prawdą . Pozdrawiam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry