Zmiana epoki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17038
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17038

Guest
Witam,

Zastanawiam jakie są plusy zmiany epoki niech ktoś mnie oświeci bo ostatnio widzę więcej minusów zmiany epoki, chyba producenci coś przekombinowali, zresztą patrzeć po miastach nie tylko ja mam takie zdanie.

W nowej trzeba miec lepsze wojo a w wyprawach wchodze na jakies kosmiczne %, i walcze z kolegami którzy gdzies maja zmiane epoki.

Proszę wpisać jeden pozytyw poniżej.

pozdr
mcrc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17038

Guest
Aha niech ktoś nie pisze ze nowe perły bo widziałem arke w epoce żelaza
 

DeletedUser13672

Guest
Lepsze towary które mozesz sprzedać za pr ,więcej pkt za wyprawy co daje więcej zysku dla gildi,mając lepsze wojsko mozesz łatwiej zdobyć tereny na mapie świata z którymi do tej pory miałeś problem :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zastanawiam jakie są plusy zmiany epoki niech ktoś mnie oświeci bo ostatnio widzę więcej minusów zmiany epoki
Gra polega na systematycznym rozwoju, więc stanie w jednej epoce jest trochę bez sensu.
Jedyna epoka w jakiej można zaparkować na dłużej to współczesność.
Przed wyjściem ze współczesności dobrze jest rozbudować perły ofensywne (zeus, katedra i castel) alcatraz i Fontenac do 10 poziomu, w międzyczasie oczywiście zdobywając w ewentach świątynie wiedzy i studnie na pozostałych światach.
Wojskiem ze współczesności przy odpowiednim bonusie można zawojować mapę świata do połowy artktyki. a w wyprawach na automacie zrobić pierwsze 3 etapy i ręcznie kilka obozów czwartego.
Wystarczy odkryć w drzewku współczesności technologię do p-lotki, a jedna kryjówka łotrów i alkatraz zapewni odpowiedni dopływ wojska, odpowiednia wymiana PR zapewni dopływ medali na kolejne rozszerzenia, obecnie potrzeba ponad 1 500 000 medali.
Po postawieniu w obronie 8 czołgów szturmowych można przestać się przejmować atakami sąsiadów, a w mirę wykonywania zadań związanych z postępami na mapie świata otrzymuje w nagrodzie za ich wykonanie wojsko z wyższych epok.

Dłuższe przebywanie we wcześniejszych epokach na głównym świecie moim zdaniem nie ma sensu, a i na pozostałych należy dążyć do tej epoki i w niej już zostać.
 

DeletedUser14685

Guest
No i pamietaj o najwazniejszym - jesli osiagniesz 14 z 15 epok (czyli Przyszlosc) dostaniesz achivmenta :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry